misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@maroon raczej wódka przeżarła mu już styki, ale jak to mawiają, your mileage may vary.
0
@vangoor to jest druga zasada.
0
@Barcasub tego nie trzeba szukać, samo wskakuje na timeline. Sztuka to znaleźć coś wartościowego.
0
@Rl9k1nG kurde jak 15 października wygrałby PiS i byłoby CPK i atom dziś, to faktycznie źle się czuję z tym, że nie głosowałem wcale.
0
@Culer9002 Chciałbym, ale nie widzę racjonalnych argumentów.
0
@AFA Niby tak, ale skąd główny ma wiedzieć, czy sytuacja jest stykowa. Jeżeli boczny podnosi chorągiewkę, kiedy mu się wydaje, a główny ma rozstrzygnąć ze swojej małoczytelnej perspektywy, to coś jest nie tak z tym systemem.
1
@AFA Marciniak zaufał liniowemu, więc też ciężko mówić, że to on.
2
@macio_944 Ciekawe jak teraz pójdzie naszym na Euro, bo przeczuwam 3 x NIE...
0
@kubix05 a mi się nie zdarzyło nigdy. System edukacji w Polsce jest w tym aspekcie za miękki. Przez takie miałkie podejście hoduje się tylko oszustów i krętaczy. W np. Japonii przyłapanie na ściąganiu jest karane wydaleniem ze szkoły, a w Chinach w przypadku ważnych egzaminów państwowych grozi nawet kara więzienia. Byłbym za stopniową reformą idąca w tym kierunku.
5
@Arden Przeprowadziłem fachową analizę: piłkarze są problemem.
Pora na CS-a.
1
@Hosh Ty z tymi tornadami w Polsce czy ucieczce do piwnicy w przypadku powodzi tak na poważnie?
4
Na ten moment jedyne realne wzmocnienie tego sztabu to nowy trener przy którym Xavi będzie się doszkalał jako asystent xP
12
A tak widzę osoby, które bredzą o jakimś obowiązku wobec ojczyzny: https://imgflip.com/i/8phidz
0
@Kamiloza91 po co się oszukiwać?
0
Oby bez kominów, tak jak tu krążyły jakieś niepoważne plotki...
4
@MessiForeverTheBest To fejk. Zamknie ją 5 lat później w 2020
0
@HighestInTheRoom w tej nagonce na szczepienia zawsze mnie interesowała jedna rzecz. Czemu na cel obraliście akurat injekcyjne przyjmowanie środków medycznych? Koncerny farmaceutyczne najwięcej odszkodowań wypłacają za formę leków przyjmowanych do ustnie ze względu na błędy. Tak więc czemu nie ma antysyropkowców, antytabletkowców, czy z innych sposobów przyjęcia - antyczopkowców?
1
I pieseł się pomylił...
0
VAR - i sleep, typowe
0
Gracze PSG już robią wszystko, żeby sędzia miał możliwość wypełnić kontrakt z szejkiem i gwizdnąć karniaczka.
0
@Pressinho xD my napewno ten sam mecz oglądamy xD
8
No i widzisz @VegetaPolska ona była taka sama jak inne.
Tylko muszę powiedzieć, że sam jesteś sobie winny. Coś ty sobie myślał wybierając poczciwego i dobrodusznego Goku?! Kobiety wolą badboyów. Trzeba było maznąć Vegetę i każda twoja.
4
@Safrani ogień zwalczaj ogniem... ewentualnie strategicznymi zapasami benzyny.
2
@TR3YWAY @macio_944 temat fekalny zawsze aktualny.
0
@FrankliN7 Roberto godzi się wszędzie, więc jest nie do ruszenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Ktoś dotarł na górę Myōboku w rzeczywistości.
2
@Matheu12 Populizmy to były właśnie na początku, teraz mamy zderzenie świata bajek z rzeczywistością.
2
Artykuły zaczynają podchodzić powoli pod prowokacje xD
4
Sprowadziliśmy Oriola, tak więc i ten transfer mnie nie zdziwi w tym momencie.
5
Bo każdy wie, że najlepsze życzenia, to "nawzajem".