3

@zodiak_10 liczba osób na trybunach się zgadza ;)

4

Wszyscy pijani w tej Warszawie. Masakra.


2

@Szalik perpetuum mobile normalnie.

2

@Lucyfffer Aż sobie to wyobraziłem. Siedzi w okopie i kolega z kompanii go pyta po tym jak innych dwóch rozerwał granat:

- A ty o co walczysz?
- O wolną Polskę. Bez Niemców, Ruskich i gali CloutMMA.

1

@BulaKG jest druga strona tej monety. Xavi nie umie przyznać się do porażki czy błędu. Uznał, że nie będzie na niego stawiał, a nikt z nas nie wie jak on trenuje, czy gra, bo... nie gra, wtedy kiedy można go zobaczyć. Czy danie mu szansy nie pokazałoby, że Xavi się mylił - na co on, jak już mówiłem, sobie nie pozwoli?

0

@Gekon nadpobudliwy jesteś i tak jak mówię, przemawiają emocje. Jestem też za zmianą stanu obecnego, ale droga na zasadzie: wywalimy, gorzej być nie może, to droga do nikąd. I którą podążamy od czasów Valverde. Zmienić coś trzeba, ale emocje, to zły doradca.

2

@AlexDark00 wszystko by się udało, gdyby nie te wścibskie dzieciaki.

1

@Kapitan hawk Bo androny pleść każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej. Ale nie o to chodzi, komu jaki farmazon wychodzi.

0

@norbi77 w internecie to tak jest ze wszystkim, co zresztą dobrze obrazuje "pasta o chodzeniu po bułki".

0

Jak już emocje opadną, to trzeba sobie zadać pytanie - kto za niego... bo pozbycie się go może skończyć się "z deszczu pod rynnę"...

0

@Dari0G wielbłąd - kibic, cytryna - xavinieta, pan z patykiem - Xavi?

0

Zaczynam rozumieć czemu niektóre z nich potrafią być złośliwe i pluć na ludzi/turystów.


0

@Aragorn33 Próbujesz przemówić do rozsądku osobom, które pewnie nawet w życiu nie odbyły rozmowy przez Teams, bo pracują w polu czy jakichś taśmach produkcyjnych (nie żeby to było złe czy coś) i nie wiedzą jak ciężko się mówi składnie jak Twój własny głos u kogoś odbija się z głośnika w mikrofonie i rozprasza cię co mówisz. Tylko tam masz ten komfort, żeby przerwać i powiedzieć "co za gamoń się nie wyciszył". Tutaj to tak średnio...

@Misiaczek09 tak tak, wolny rynek wiem. Żeby za chwile beczeć jak ten sam wolny rynek usuwa konto Konfederacji, która łamie regulamin platformy lub płacz o to, że tańszy produkt z zagranicy wygrywa lokalnym i trzeba interweniować.

0

@Misiaczek09 a nie ok, jak organizował to spoko, kupuję to tłumaczenie. Generalnie faktycznie nauczyciel w szkole oficjalnie to powinien być trzeźwy, ale już na korki po głębszym to nie jest problem. Wszystko ok.

Z tym bywał to też mocno naciągane, bo nie było to raz czy dwa.

1

@jacobFCB Mentzen mówiący o czyimś hipotetycznym upodleniu alkoholowym to tak szczerze wystawia piłkę jak Roberto wczoraj.

1

@karolup przecież wotum nic nie da. Socio popierają Xaviego i Laportę. Będziesz musiał anulować, bo przegrasz.

1

@KrychaFCB parafrazując znane powiedzenie - człowiek może wyjść z MW, ale MW nie wyjdzie z człowieka nigdy. Podziwiam tych co się na niego nabrali tylko z powodów anty-pis.

1

@Salchent Niechce mi się szukać, ale w dniu transferu pod jakimś artykułem napisałem, że on się w 3 miechy dostosuje do reszty, nawet jakieś zielone dostałem. Muszę za to przeprosić, bo faktycznie, sezon się kończy, a on się nie godzi z tym.

2

@Kapitan hawk jak trwoga to do Niemca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@don'T.R.I.P.e ale musiałem się tym podzielić, bo inaczej byłby to cherry-picking, kiedy wchodzi.

0

@abram3k w tym momencie, to się o 0 machnąłeś.

1

Ale obrona przed manitą xD dramat

1

Roberto asysta drugiego stopnia + kontrakt na 2 lata?

1

@Comentateiro bojkot na wyrost. Za Oskara komplet zwycięstw. Oddalam.

0

@FCB24 Też tak mi się wydaje. Na ten moment jedynie chyba wiek może go powstrzymać. Jeśli nie zrobi tego w 3 sezonach, to raczej tego nie zrobi.

0

Jaki by nie był efekt końcowy, Kane zakręci się blisko rekordu Lewego w pierwszym sezonie w Bayernie, który jest jednym z gorszych w wykonaniu tego klubu. Myślicie, że nawet jeśli nie teraz, to go przebije za sezon, dwa lub trzy?

0

@MesQueUnClub96 Ja nie o samych nagraniach, tylko ostatnim akapicie.
Trudny - powiada - mój rząd z tymi pany. Szedłem spać trzeźwo, a wstanę pijany.

0

Znając życie, to Girona zagra nieoczekiwanie mecz sezonu...

3

@Aragorn33 Podziwiam za próbę prowadzenia merytorycznej dyskusji z typem, co w odstępie 25 minut pisze takie dwa zdania.

"Kierwa napruty był jak Messerschmitt".
"Widocznie na tyle wytrzeźwiał, by móc przemawiać."

Jak wiadomo każdy od stanu totalnego naprucia, do płynnego przemawiania, przechodzi w półtorej godziny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?