4

@pioz123 jak na mój gust okrasa mało zesmażona, ale pierogi spoko. Zrobiłbym, ale ciasta mi się nie chce gnieść...

4

@marcin62 weź popatrz na avka, walczysz z chochołem xD

2

@Sulimo nie rozumiem tego. Albo odpadamy dziś, albo po 3 meczach w czerwcu. Bez znaczenia jest ten mecz, bo my nie jesteśmy kandydatem do wyjścia z grupy.

3

@Popitek12 oni też czekają.

1

@barcelonaLM Nie zmienia to faktu, że @DonCarletto ma rację. Powiedzenie o Hiszpanach, że grają jak nigdy, przegrywają jak zawsze nie wzięło się znikąd. Jako kadra nie byli ścisłą topką do czasu złotego pokolenia.

0

@kondzix2115 bez znaczenia, albo odpadamy teraz, albo 3 mecze i do domu w czerwcu.

0

@MesQueUnClub_87 Ale ja Ci ją przyznaję. Takie są faktycznie wytyczne.

Po prostu zrozumiałem to Twoje zdanie: "Teraz w USA już nie ma odwrotu bo nawet jak zrobisz genialną i wybitną produkcję to nie możesz liczyć na Oscara jeśli nie spełnisz narzuconych standardów by film zawieram poprawność polityczną."

Że albo czarni i LGBT w filmie, albo nici z Oscara. Film nie musi zawierać poprawności.

1

@MesQueUnClub_87 możliwe, bo w sumie nawet bym niezauważył, że ktoś odpowiedzialny za charakteryzację jest z grupy osób słabo reprezentowanych. Jak dla mnie w ogóle to nie wpływa na odbiór produkcji. Stąd moje stwierdzenie, że przesadzasz, że już wszystko chyli się ku upadkowi.

1

@Kidd Muszę dodać na watchlistę.
@MesQueUnClub_87 przesadzasz z tym, że w filmografii bez poprawności ani rusz. Oskara da się wygrać i bez tego.

5

@TR3YWAY To jest znany paradoks. Kiedy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem.

0

@Hosh czyli to jednak Rosja wymyśliła to całe czucie się helikopterem bojowym apache, a nie zachód?

1

@Sulimo Byłem tym aparatem.

1

@Sulimo jak dobrze żyć w Polsce jeśli chodzi o takich przyjaciół.

4

Jusenkyō.


2

@VegetaPolska pisałeś w innym wątku, że w życiu widziałeś ze trzy anime i teraz stwierdzasz, że anime nie jest dla dzieci xD Gatunków jest wiele i są też produkcje typowe dla przedziału 4-6 lat, więc srogie piguły milordzie.

1

@DonAndrzejos To nie był full metal panic?

1

@Comentateiro Dlatego też trzymasz sreberka z poprzedniego roku i zawijasz te tańsze. I kto tu zrobił dymanko wielkim korpo? Tak się dochodzi do bogactwa.

13

Janusz ma rozmach.


5

@tristan87 Jak wykminiłeś kontr zdanie z mojego? Jak napiszę świnie nie potrafią latać w mieście, to dojdziesz do wniosku, że na wsi potrafią?

6

@arasz1819 Polska prawica łyka fejki? Stare, znałem.

0

@jacobFCB Może nie tyle gra, co gatunek, którego dziś prawie praktycznie się nie robi. Lubiłem w zasadzie wszystkie dungeon crawlery: eye of beholder, black crypt, ishar, dungeon master.

25

Triumwirat ekspercki. Póki nie nagrają, to nie wiem co myśleć o tym wszystkim.


1

@Seledynowy czyli w meczu o nic, zagrali jakby grali o nic? Jak do tego doszło...

26

- Ile wstrzyknąłeś drostanolonu?
- Cały.


2

@Forsyth bycie w opozycji jest zawsze opłacalne. Zero decyzyjności i odpowiedzialności, kasa sama leci. Niektóre partie są budowane w okół tego założenia, tylko muszą ciemniakom wciskać, że kiedyś dojdą do władzy i coś zmienią.

0

@Blanco16 i będą za pół ceny. Genialny ruch, 100 % przychodu dla nas. Będziemy z moich wyliczeń 20x tyle na koszulkach zarabiać, wielkie transfery wkrótce.

0

@esem91 wyjątki potwierdzają regułę.

0

@michal26 bo na tym polega danina solidarnościowa. Gdyby zrobić tak jak mówisz zrobimy drugie USA i osoby uciekające z karetki ze strachu przed rachunkiem. Ewentualnie operacje tylko dla bogatych. Thanks but no thanks.

0

@michal26 bo składka na NFZ to jest podatek solidarnościowy, żeby osoba na minimalnej nie musiała mieć prowadzonej operacji nożem do masła po zaśpiewaniu "kotki dwa", zamiast znieczulenia ogólnego. Przecież to żadna wiedza tajemna. Co tu przyznawać?

1

@Khajio Dokładnie tak. Chyba jesteś pierwszym, który zrozumiał. Przynajmniej jedną ze stron tej monety.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?