0

@JarekS Widzę Jarek dalej w formie.



W gwoli wyjaśnienia ELA, czyli Error Level Analysis wskazuje, że obraz ma miejscami różną kompresję, co wskazuje na modyfikacje, a współrzędne w rogach wskazują na okolice Minneapolis, Plymouth.

Moim zdaniem wszystko legitnie.

3

@Sulimo raczej więcej niż zwykle.

1

Dawno nie byłem w biedronce i widzę, że w końcu odpowiedzieli na hejt związany z cenówkami, wybierając przemoc.

3

@Peciak czyli zapytany o opinię postanowiłeś uciec od dyskusji? Ciekawe, bo piłkarz najwyżej klasy rozgrywkowej raczej łapie się do 10% uprzywilejowanych ludzi, na brak ruchu/aktywności raczej też nie narzeka.

0

@FcPortoFan1999 a tu się zgodzę.

1

Wychodzi, że to nie Molde zaskoczyło Legię, tylko Legia zaskoczyła Molde w Norwegii.

0

Ozdrowiał xD lel

1

2-6, w dwumeczu, bernabeu vibes.

0

@bartas97 zdecydowanie korzeń w chmarzeń

1

@Jakchcesz Plusy przeważają.

1

@mekston wielkie umysły, myślą podobnie.

0

Legia trzyma gardę jak na solówkach za garażami i znowu w molde...

0

@LukaszFan To byś musiał zmienić prawo, bo od tego jak ktoś chce by się do niego zwracano, jego status prawny się nie zmienia - niezależnie czy jest, czy nie jest błędny. Myślałem, że to oczywiste.

0

@Destroyer_of_Worlds i co w ten sposób osiągniesz? Bo przecież nie przyznają ci wcześniejszej emerytury.

1

@Hosh Próbujesz dyskutować z betonem, który wstawia posty kogoś kto ma nick murzynfrogXXX, więc czego oczekujesz? Znajdą jednostkową sytuację, gdzie nic się nie stało i zaaplikują do ogółu sytuacji. Zastanawiam się kiedy moderacja zacznie coś z tym robić.


0

@shahman w kulki.

0

@Arden Mentzen, jako ten merytoryczny z Konfederatów, po raz kolejny zweryfikowany przez rzeczywistość.

2

@Culer9002 ja tam liczę w zasadzie tylko na te punkty do rankingu. Jeden gol straty jest zawsze do odrobienia - szczególnie jak nie zagrają tak jak pierwszych 45 minut.

3

@Culer9002 @patrix211 zdania ekspertów podzielone.

0

Legia awansuje? Tak czy nie?

1

@ToWinaSedziego czyli la bambowicz w naturalnym środowisku.

0

@vangoor kontrowersyjna opinia.

0

Myślicie, że mógłby się kiedyś sprawdzić w Barcelonie? Klubowo nie ma żadnych osiągnięć (albo nie kojarzę). Nie mówię że teraz, ale w ogóle w przyszłości.

2

@szkodastrzepicryja można by rzec w temacie - nick w punkt.

1

@Peciak @macio_944 już napisał. Mam takie samo zdanie, więc nie powielam. Dodam tylko, że to wygląda bardziej na błąd, więc jest to żenujące że stacja z takim budżetem nie może zrobić jednostki w "firmie" od fact checkingu. Jednak niewątpliwie nawalanka w Tuska, LGBT i szczucie jednych Polaków na drugich to nie był błąd w fact-checkingu. Ot taka różnica, no chyba, że od jutra Wipler z czerwoną twarzą będzie w TVP to się wycofam z tego.

EDIT @Peciak widzę, że stacja jednak przeprosi teraz. Kiedy przeproszą za ostatnie 8 lat?

0

@Gacek5 nic o trawie? To chyba AI wygenerowało.

0

@TheNekro94 u Xaviego bez zmian, to genialna gra słów w tej sytuacji.

4

Gra szarpana, zbroja obsrana.

1

Trzeba przerwać transmisję, bo przegramy.

0

@mekston Auba też by strzelił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?