misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JarekS Widzę Jarek dalej w formie.
W gwoli wyjaśnienia ELA, czyli Error Level Analysis wskazuje, że obraz ma miejscami różną kompresję, co wskazuje na modyfikacje, a współrzędne w rogach wskazują na okolice Minneapolis, Plymouth.
Moim zdaniem wszystko legitnie.
3
@Sulimo raczej więcej niż zwykle.
1
Dawno nie byłem w biedronce i widzę, że w końcu odpowiedzieli na hejt związany z cenówkami, wybierając przemoc.
3
@Peciak czyli zapytany o opinię postanowiłeś uciec od dyskusji? Ciekawe, bo piłkarz najwyżej klasy rozgrywkowej raczej łapie się do 10% uprzywilejowanych ludzi, na brak ruchu/aktywności raczej też nie narzeka.
0
@FcPortoFan1999 a tu się zgodzę.
1
Wychodzi, że to nie Molde zaskoczyło Legię, tylko Legia zaskoczyła Molde w Norwegii.
0
Ozdrowiał xD lel
1
2-6, w dwumeczu, bernabeu vibes.
0
@bartas97 zdecydowanie korzeń w chmarzeń
1
@Jakchcesz Plusy przeważają.
1
@mekston wielkie umysły, myślą podobnie.
0
Legia trzyma gardę jak na solówkach za garażami i znowu w molde...
0
@LukaszFan To byś musiał zmienić prawo, bo od tego jak ktoś chce by się do niego zwracano, jego status prawny się nie zmienia - niezależnie czy jest, czy nie jest błędny. Myślałem, że to oczywiste.
0
@Destroyer_of_Worlds i co w ten sposób osiągniesz? Bo przecież nie przyznają ci wcześniejszej emerytury.
1
@Hosh Próbujesz dyskutować z betonem, który wstawia posty kogoś kto ma nick murzynfrogXXX, więc czego oczekujesz? Znajdą jednostkową sytuację, gdzie nic się nie stało i zaaplikują do ogółu sytuacji. Zastanawiam się kiedy moderacja zacznie coś z tym robić.
0
@shahman w kulki.
0
@Arden Mentzen, jako ten merytoryczny z Konfederatów, po raz kolejny zweryfikowany przez rzeczywistość.
2
@Culer9002 ja tam liczę w zasadzie tylko na te punkty do rankingu. Jeden gol straty jest zawsze do odrobienia - szczególnie jak nie zagrają tak jak pierwszych 45 minut.
3
@Culer9002 @patrix211 zdania ekspertów podzielone.
0
Legia awansuje? Tak czy nie?
1
@ToWinaSedziego czyli la bambowicz w naturalnym środowisku.
0
@vangoor kontrowersyjna opinia.
0
Myślicie, że mógłby się kiedyś sprawdzić w Barcelonie? Klubowo nie ma żadnych osiągnięć (albo nie kojarzę). Nie mówię że teraz, ale w ogóle w przyszłości.
2
@szkodastrzepicryja można by rzec w temacie - nick w punkt.
1
@Peciak @macio_944 już napisał. Mam takie samo zdanie, więc nie powielam. Dodam tylko, że to wygląda bardziej na błąd, więc jest to żenujące że stacja z takim budżetem nie może zrobić jednostki w "firmie" od fact checkingu. Jednak niewątpliwie nawalanka w Tuska, LGBT i szczucie jednych Polaków na drugich to nie był błąd w fact-checkingu. Ot taka różnica, no chyba, że od jutra Wipler z czerwoną twarzą będzie w TVP to się wycofam z tego.
EDIT @Peciak widzę, że stacja jednak przeprosi teraz. Kiedy przeproszą za ostatnie 8 lat?
0
@Gacek5 nic o trawie? To chyba AI wygenerowało.
0
@TheNekro94 u Xaviego bez zmian, to genialna gra słów w tej sytuacji.
4
Gra szarpana, zbroja obsrana.
1
Trzeba przerwać transmisję, bo przegramy.
0
@mekston Auba też by strzelił.