1

@ranger3120 jeszcze upłynie trochę wody nim wieszczone przejęcie ludzkości przez komputery, nastąpi.

1

@MesQueUnClub_87 może to cyniczne, ale tak zagrał znaną wśród influ kartą monopoly wychodzę z więzienia, aka lecze się więc mnie nie oceniajcie. Info zawsze dziwnym trafem wycieka kilka dni po aferze.

1

@mleczkoo nie troluje, tylko jako zwolennicy Konfederacji nawet nie wiecie, że popieracie gospodarkę nie wolnorynkową, tylko merkantylną.

Merkantylizm bowiem stawia na protekcjonizm celny oraz wspieranie produkcji krajowej zamiast importu. Nie moja wina, że jesteście niedoedukowani, a Konfa wmawia wam bzdury o wolności.

1

W jakimś stopniu można się z nim zgodzić, pomimo, że jest "biały". Najbardziej boli patrząc, że ze szkółki wychodzą talenty, że Xavi nie wziął najpierw rezerw jako przygotowania. Poznałby, bez presji na wynik, graczy. Na kogo może liczyć itp. Ewentualne porażki nie byłyby tak eskalowane.

1

Bez sens. Linie powinny mieć zawsze jednakową szerokość, jeśli arbiter ma chociaż cień wątpliwości, to na korzyść atakującego. Tak to sobie będą to modyfikować jak chcą...

2

@MESSIah16 Guardiola po prostu wymienia spostrzeżenia z jedynym mądrym człowiekiem w okolicy, który w tej chwili go zrozumie. GOAT.

0

@Lucerfi Zależy co rozumiesz przez normalny? Normalny jest i dziś. Czy powszechny? Pewnie tyle co dziś (według badań 5%), tylko trafiło na kogoś znanego. Mam nadzieję, że to nie była moda i nie próbował się ten imigrancki Grek z Macedonii wylansować na Akropolu.

0

@JimMorrisonFCB Joshua.

8

Kiedy propaganda antyLGBT siada już za mocno, więc z rozmachu musisz przywalić się o prawdę historyczną, która na tamten czas nawet nie była czymś niezwykłym, bo nikt nie znał jeszcze subiektywie umoralniających nauk syna cieśli.

https://x.com/EndWokeness/status/1754623037738045874

1

@MESSIah16 Kajah Godek, świetna polska artystka, a nie jakieś Tejlor Słyfty.

3

@arasz1819 Sławek napisał o jedzeniu mąki ze świerszczy, i dziś wszyscy ją jedzą - chłop wie co mówi.

0

@vadner
- zasłałem łóżko
- to dobrze
- nie bałdzo

1

@Peciak Zboże może i tak, analogicznie będzie ze stalą do produkcji uzbrojenia, gdzie musisz mieć nawet nierentowną własną produkcję. Tylko ten temat wziął się z palet i peletu xD 99% branż nie musi być regulowanych, bo coś gdzieś jest taniej i co biedny Polak zrobi...

1

@Mazi Właśnie się skapnąłem, że tracimy czas na dyskusje z nimi. Ich nawet Sośnierz od nich wyjaśnia:

1

@Rhaan No, bo sobie nie umieli poradzić, czyli wprowadzili komuchowy, niewolnorynkowy mechanizm. Analogiczny jaki chcesz wprowadzić Ty, czyli wszystko się zgadza. Dzięki za potwierdzenie kwestii.

0

@Rhaan Widzę, że to Ty masz braki. Jeśli coś gdzieś opłaca się bardziej, bo jest taniej, to zmień branże, bo dokładnie taki sam kierunek jest np. z IT, gdzie zachód outsourcing projekty do Polski. Tylko ktoś sobie nie umie z tym poradzić, więc trzeba regulować rynek, żeby kupować Polskie drogie, zamiast tańsze z Chin czy Ukrainy, a budować PKB tym, co my zrobimy taniej niż na zachodzie. I kto tu jest komunistą xD

0

@Rhaan Brak argumentów, to tylko tyle Ci pozostaje.

0

@Rhaan Też tak płaczesz jak w Polsce/UE produkcja ryżu jest droższa niż w Chinach i chcesz nakładać embargo na ryż z Chin, bo jacyś Włosi czy Polacy nie są w stanie konkurować ceną ryżu chodowanego na miejscu?

0

@Rhaan czyli znowu regulacje, no nic wolny rynek jak się opłaca jak nie to nie. I co ciekawe jak się opłaca producentom. Ja nie produkuje palet czy peletu, i chce móc kupić je z dowolnego tańszego miejsca, jak sobie nie radzicie, to zmieńcie branże lub załóż ją tam gdzie taniej. Wasz brak organizacji to nie problem konsumenta, który chce coś kupić taniej z zagranicy.

1

@Rhaan Prawica odkrywa, że są różne prawa w różnych krajach i outsourcing może istnieć tak jak np. firmy komputerowe z USA robią outsourcing produkcjęi chipów do Chin, bo taniej xD

0

@Rhaan będziecie regulować / popierać regulacje? Tak czy nie?

1

@Kamilos84 wolny rynek znowu przerasta Konfederację, więc trzeba regulować?

2

@ProMILs gdzie jest @Kapitan hawk, kiedy potrzeba go najbardziej.

11

@Worny Ten moment, kiedy właśnie straciłeś premię od swojego mocodawcy.

0

@Aragorn33 Tu nie ma nic niewłaściwego, bo sędzie na VAR szukając powtórki się nie opluł. Zamykam.

1

@arasz1819 wzór Hajty, w oparciu o twierdzenie Borka.

4

Ten jeden z komentatorów to ma już płacz w głosie xD

1

@GeneralXavi i doszedł

0

@LM10GOAT spojler. Nie anulują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?