1

Dla mnie i tak z oceną każdego gracza powinno się czekać conajmniej do końca sezonu, bo może zgasnąć (oby nie!) po jednej rundzie jak Fabregas.

0

@zaky274 Pytanie ile ma kontraktu, może też naciskać na transfer - z niewolnika nie ma zawodnika.

0

Niby człowiek wiedział, ale jednak się łudził...

0

@against_modern_football czyli PiS opłacił właścicieli instagrama, żeby zbanowali Mentzena? Masz jeszcze jakieś ciekawe wiadomości, bo czekam z wypiekami na twarzy z rozemocjonowania.

A o wolnym rynku piszę, bo jak zwykle nie macie racji z Mentzenem, to co się wydarzyło to jest kwintesencja wolnego rynku, może jednak jakieś regulacje tegoż rynku nie będą złe?

1

@Barcasub Bo wiem co to wolny rynek i mogę komentować.

1

@against_modern_football Czytałem. To po co się spłakał wypracowaniem zamiast iść do sądu?

0

@KamQiX dokładnie tak. Nie zarobi jak będzie tak robił często z ludźmi - na tym polega wolny rynek.

11

Ferran to ma teraz psychę z tytanu trzeba przyznać.

27

@MesQueUnClub96 kolejny raz płaczą, bo wolny rynek zweryfikował wolnorynkowców? Stare, znałem.

2

@Bobo25 Nie wiedziałeś, że Polacy mają dwa sporty narodowe? Ocena filmu, którego się nie oglądało oraz recenzja książki, której się nie czytało.

9

@walkerKK Przemawia przez Ciebie w sumie hejt, wrzuć na luz wybrał to wybrał. Trzeba mu życzyć powodzenia.

2

@SuperPatsonFCB Wyrazy współczucia. Na pewno zgadzam się, że ograniczony dostęp do służby zdrowia dla innych chorób, to była paranoja. Uważam jednak, że obarczanie lockdownu wyłącznie o nadmiar jest naciągane, bo są analizy, że kraje z większym wyszczepieniem niż Polska, nie miały takich problemów.

1

@Kazragore W jaki sposób lockdown doprowadził do 200k nadmiarowych zgonów?

6

@Kgorecki2500 Ale wiesz, że oni zmienili zdanie, nie dlatego, że się o Ciebie martwią, tylko wysondowali swoich wyborców, którymi na tamten czas byli ludzie, którzy głównie oglądają filmy atora i z żółtymi napisami na yt?

12

Throwback z pandemii. Chyba już mało kto pamięta, że Konfederacja mówiła pochlebnie o lockdownie na samym początku, zanim zorientowali się co im się opłaca politycznie. Jak tu takim wierzyć?


1

@Adran360 Dałem radę obejrzeć tylko 1 sezon, bo nie oceniam czegoś czego nie widziałem wcale. Po prostu nie mój gatunek.

2

Marzy mi się, żeby ktoś nadał nowy kierunek Barcelonie, tak jak 35 lat temu zrobił to Cruyff. Trzymamy się kurczowo tego DNA, a jak mówi przysłowie, nie da się dwa razy wejść do tej samej rzeki. Futbol się zmienił.

0

@usztafik Zależy jaki typ ci siadł, ale po tym co wymieniłeś to pewnie jakiś full metal alchemist, demon slayer czy naruto to będzie coś, co ci przypasuje.

0

@kryhaa Ale ja nic nie szukam, chyba coś pomyliłeś z innym postem. A tak poza tym, po prostu lubię bardziej thrillery, horrory i slice of life/commedy.

0

@Adran360 Nie rozumiem fenomenu tego anime, ale chyba shōnen-y nie są dla mnie, bo ogólnie postrzegam je jako średniawkę.

6

@GeneralXavi Zaryzykuje stwierdzenie że wielu ludziom butelka w dorosłym życiu też daje wiele frajdy - niestety.

0

Komentarz usunięty

0

@Sh4ky Tak.

0

@draxidox brzmi jak promo

2

@FutbolFan Paid aktorzy.

4

I tak się toczy życie w tej reprezentacji


0

@PatrychoO Na przykład prawo do aborcji, którego mężczyzna nie potrzebuje.

Poza tym w walce o prawa, często chodzi o dokładniej walkę z systemowym gnębieniem, niż uzyskaniem jakiegoś prawa. Poczytaj sobie czym jest efekt Matyldy.

0

@maroon Jeśli już teraz zaczniemy pracę na turniej za 8 lat z 30 latkiem, to jest duża szansa, że on nie zagra.

Bardziej chodzi o zmianę podejścia na jakiś projekt długo terminowy gdzie wyniki tego i przyszłego turnieju olać. A my będziemy robić coś na już, z jak zawsze marnym skutkiem.

1

Ciekawe na czym ma polegać plan ratowania Euro przez baraże. Powołamy Glika i jeszcze jakichś emerytów czy o co chodzi?

A co gdyby tak wziąć trenera, który już teraz powie, że o Euro tym i następnym można zapomnieć, i zacznie pracę w głównej reprezentacji opierając się tylko na młodzieży? Może w końcu jakiś projekt długo falowy bez emerytów, bo to widać, że nie działa.

0

@Rewolucja123 Po zdjęciu mam tylko przemyślenie, że słabo jak na trenerkę ma rozciągnięty staw skokowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?