misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz To raczej kwestia grubości portfela. I tak wygląda lepiej niż kryszczianu wtedy:
https://www.sportvideos.tv/wp-content/uploads/2017/09/saUnGTy0Osc.jpg
0
@lucas/catalan Druga z opcji to po prostu stara sprawa. Kojarzę to jeszcze z przed pandemii, był reportaż zrobiony przez "uwaga tvn", wtedy było o tym głośno.
Pojawiły się jakieś nowe fakty, czy czemu to jest teraz odkopywane?
1
Wlatujemy składem sportu i to bierzemy.
Swoją drogą lepiej dla Totków żebyśmy to my wygrali, bo jeszcze będą celebrować w stylu LM i kolejna fala memów będzie xP
1
Za każdym razem, kiedy czytam posty członków Konfederacji pozostaje w punkcie, gdzie mam więcej pytań, niż przed zapoznaniem się z taką publikacją.
Weźmy na przykład globalne ocieplenie i jakiegoś ziomka nagrywającego w strugach deszczu, w kurtce, który mówi, że globalnego ocieplenia nie ma.
Czy jeśli pyta się go o światowy kryzys żywnościowy, to on nagrywa wnętrze swojej lodówki i mówi, że jedzenie jest? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...
0
Oczywiste. Niestać nas na zakontraktowanie Neymara, a jeśli ktoś uwierzył, że on jest gotów redukować pensje byle zagrać to xD^xD
1
@don'T.R.I.P.e widzę że ktoś jagodziankę na kościach pomylił z sokiem z gumi-jagód, ale było warto
0
@AlexDark00 Póki co ciężko zauważyć jakieś efekty tego ratowania, poza tym, że wyprzedawane są aktywa klubowe, to w zasadzie nic nie dało, a więc ponawiana jest czynność. Faktycznie przypomina to ratowanie przez rzucanie kotwicy tononcemu.
Do tego Laporta nie działający na szkodę klubu to ciekawy frazes po końcu jego pierwszej prezesury w Barcelonie.
Dołóżmy do tego, że buduje on siebie w śliski sposób najpierw na plecach Messiego, a teraz Neymara, a część to łyka jak pelikan. Thanks but no thanks.
0
@AlexDark00 Skąd to pytanie?
1
@semafor najgorsze, że duża część kibiców to łyknie...
0
@Death_voice Technika jak u Cordella Walkera
0
@bartekvisca Według doniesienia z mediów 100 jest od jutra. Teraz jest 50, ale połowa z tego idzie do agenta, więc 25.
9
@Firestone Popieram. Zakupy w pośpiechu po odejściu gracza na ostatnią chwilę słabo nam wychodzą.
0
@barcelonaLM "Nie kocha syna, kto rózgi żałuje, kto kocha go - w porę go karci" - k. Przysłów 13:24
Tak średnio bym powiedział.
4
Rafinia zapewnia liczby na poziomie francuza, moim zdaniem nie ma co trzymać szklanego Dembele dla efektów wizualnych, niestety sytuacja Barcy wymaga efektywności, a nie efektowności
0
A ten arcybiskup to co znowu? Hejtuje Mentzena, bo mu poparcie rośnie?
https://x.com/AbpJedraszewski/status/1685567454359977984
2
Ivan in, a następnie ruszamy po półfinał LM.
0
@Adrian91_22 Widzę, że pora abyś sięgnął po SJP, bo tam w definicji nie ma nic o przekupywaniu wyborców ich pieniędzmi.
0
@Traba727 Ekstremalny? Wystarczy, że grasz losową mapę z generatora z zasobnością najmniejszą i tyle. Nie opłaca się maksować bohaterów. Nie każdy template to Jebus Cross :p
0
@Adrian91_22 populizm to myślenie, że pieniądze biorą się znikąd? Słownik języka polskiego mówi o innej definicji tego słowa.
0
@michal26 w money.pl jest bardzo kilkbaitowy artykuł. ZUS według tamtejszego eksperta zbankrutował. Sorry, ale jak ktoś bankrutuje, to jest niewypłacalny - nie ma innej definicji. Więc chytrze zmieniająw locie definicję bankructwa. Jako niespełnieniae swoich celów - cokolwiek to znaczy. Manipulują tam też, że 13 oraz 14 emerytura oznacza to rzekome bankructwo - przecież każdy wie, że to była kiełbasa wyborcza dla żelaznego elektoratu, a nie oznaka bankructwa.
Linkowanie do takiego rynsztoku jest poniżej godności.
1
Skąd ta pewność? W lidze sędzia opłacony, a tutaj nie?
1
@michal26 Bandyta polityczny mówi dobrze o Konfederacji. To raczej nie świadczy o niej dobrze, ale jak kto chce. Ja tylko wiem, że jego pomysły wprowadziły poprawę w gospodarce kosztem najbiedniejszych - słaby deal bez szans w demokracji, gdzie większość to najbiedniejsi.
Odniosę się jeszcze tylko do jednego mówisz, że ZUS upadnie, a on wypłacał świadczenia nawet w trakcie okupacji podczas II WŚ. Od lat słyszę, że on upadnie i się to nie dzieje - tak więc pytam kiedy to nastąpi? Możesz podać rok albo chociaż dekadę?
https://oko.press/zus-zbankrutuje-bzdura-obalamy-jedno-z-najwiekszych-klamstw-o-emeryturach-w-polsce
0
@michal26 ale weź tak racjonalnie pomyśl, co gdyby ZUS nie był piramidą finansową? Ludziom, którzy pracowali i zarabiali w starych złotych wypłacałbyś ekwiwalent w tamtych kwotach? Tak może się jeszcze zdarzyć i co wtedy? Odkładałeś bezwartościowy papier na skutek działań poprzednich rządów, więc pozostało ci się nim podcierać? Piramida przed tym zabezpiecza stąd taki model jest jedyny sensownym, bo nie ma idealnego, w takim przedziale czasowym.
1
@michal26 Poza tym wyśmiewasz Petru, a za wzór stawiasz Barcelowicza? Tego samego, który przyczynił się swoim planem do największego bezrobocia w historii oraz wprowadził zamiast oprocentowania umownego, zmienne co spowodowało (i do dziś potrafi to tobić) niezliczone przypadki bankructwa w czasach hiperinflacji i to dlatego na fali hejtu do jego działań wypłynął Andrzej Lepper... seriously....
1
@michal26 Mówisz, że likwidacja ZUS (bo tak należy odczytywać ZUS dobrowolny), będzie się wiązać z nowym podatkiem. Kto go będzie płacił? Wszyscy, czyli kosztami które ponosili do tej pory przedsiebiorcy chcesz obłożyć wszystkich, żeby zebrać minimalną emeryturę dla przedsiębiorców? Czy to tylko podatek tylko dla przedsiebiorców i nic się w zasadzie nie zmieni? Jednym podatkiem zastąpisz inny?
To samo pytanie co do składki 9%. Czym zapełnić dziurę w i tak nie dofinansowanym systemie, gdzie wydajemy na niego prawie najmniej w europie? Podatkiem dla wszystkich, czyli ponieważ gość co zarabia 100k nie ma jak zapłacić 9k, to zapłaci 4,5k, a drugą połowę zapłaci ktoś na minimalnej (chyba biorąc kredyt, bo nie wiem skąd on weźmie kwotę większą niż ma na umowie). Czy znowu to będzie podatek tylko dla przedsiębiorców, czyli defektów zmiana nazwy podatku?
5
@VamosRakieta "Ważne, to mierzyć wysoko" ~ Real Madryt
2
@MichalZZZ Ale to było dobre.
1
@misterio Zakładam, że ten żart może ominąć większość szerokim łukiem jakim mniej więcej Barcelona powinna ominąć kandydaturę Desta na PO. Google -> paradoks fermiego
6
Paradoks Fermina - wyraźna sprzeczność pomiędzy wysokim oszacowaniem prawdopodobieństwa jakie na występy dają mu użytkownicy LR i brakiem jakichkolwiek szans na występy jakie da mu Xavi.
0
Lizanko ze strony eleven? Done.