0

@mkord No wiadomo, że są dwa mecze potrzebne do awansu, z powtórką bardziej chodziło mi o przebieg.

7

Dziś mijają dokładnie 2 lata, od kiedy Polska zremisowała 0 - 0 z reprezentacją Walii w ramach eliminacyjnego meczu barażowego do Euro 2024 rozgrywanego w Cardiff, gdzie wywalczyliśmy awans po karnych (4 - 5). To co, dzisiaj powtórka?


1

@Adran360 Czytałem na bieżąco i jest to mocno rozczarowujące zakończenie w porównaniu do Public Safety Saga. Ująłbym to tak, że s̶p̶u̶ś̶c̶i̶l̶i (edit: w zasadzie to Fujimoto, nie wiem czemu w mnogiej napisałem) w kiblu 2 chapterami 230. Jedynie 3 część mogłaby to jakoś uratować... W każdym razie więcej nie spojluję.

0

@Czyhrynski Rzadko kiedy książka da się adaptować w 100% na film/serial, bo będą po prostu występować "pacing issues". Więc albo będzie wiało nudą, albo nie będzie to wszystko.

6

Dzięki ch**** zakończeniu Chainsaw Mana dowiedziałem się, że hiszpański profil KFC shitpostuje na twitterze. Muszę przyznać, że jak tak się scrolluje to nie trzeba LSD.


0

@NeroTFP1 Gdzie wady?

1

@gumaz Nak**wiał całki.

0

@Ryoumen Niby nie było, ale guano-video ludzi krojących ciasto w kształcie kota z watermarkiem "Sora" docierały na mój timeline. Oczywiście ironizuję.
Najpiękniej byłoby, gdyby AI ze względu na niedostępność cenową zamknęło się kiedyś w sektorze B2B.

15

Na zakończenie dnia, jeszcze dobre informacje ze świata AI.


2

Czasem jak zagłębiam się w treści @Bolton to dochodzę do poniższych wniosków.


2

@Katalończyk 99 Nie jest to co prawda ŚWK, ale motyw wyglądał mniej więcej tak:


0

@FcPortoFan1999 Lepiej zadaj pytanie, co w czwartek się stanie.

2

#MałoKogoBoManga. Właśnie skończyłem czytać CSM#232, nie wiem czy widziałem bardziej "out-of-place" zakończenie kiedykolwiek, w jakimkolwiek medium. Ciężko stwierdzić co tu się wydarzyło. Albo będzie 3 część, albo potrzymano tradycję, podług której shōneny nie mogą mieć dobrze napisanego zakończenia.

4

Potężna liga wyspoowczarska.


1

@mordini123 Wiadomo czy to jest pełna oferta na start, czy oferta na start "po polsku"? W tym sensie, czy wszystko co w ADN można oglądać, no ale bez polskich napisów/dubbingu/whatever, bo wiadomo że wszystkiego na raz nie spolszczą, ale jeśli katalog jako całość będzie tak biedny to cienko.

3

@pt9 I jak robisz to z pasztetem?

9

@pt9 No ja. A jak się to robi po nowoczesnemu?

3

@Kgorecki2500 Tyle tutaj wchodzi ukrytych opcji madryckich, że przeczytałem podszywka.

4

Dzisiaj również mijają 22 lata od pierwszego aktu z dwuaktowej tragedii.
Fernando Morientes, piłkarz wypożyczony z Realu Madryt do Monaco strzela Realowi gola w 83' minucie (wynik 4:2). Real co prawda wygrywa mecz u siebie, ale w końcowym rozrachunku i zasadzie goli na wyjeździe, tragedia dopełnia się w rewanżu, gdzie Monaco wygrywa 3:1 (po golu oraz asyście Morientesa), tym samym eliminując Real w 1/4 LM.
Jest to też punkt zwrotny, który doprowadził do paranoi u śmietankowych objawiającej się zawieraniem "klauzuli strachu" w przypadku każdego piłkarza.


5

Czwartkowy mecz wisi nad kadrą Polski jak miecz Damoklesa. Z jednej strony dobrobyt i szczęście, bo definitywnie Albania oraz Ukraina lub Szwecja są w zasięgu, a z drugiej koński włos może nie wytrzymać napięcia zupełnie jak nasi kadrowicze i w sumie by mnie to nie zdziwiło.
A tymczasem, przypomnijmy, że dziś mija równe 25 lat od kiedy Polska wygrywa mecz wyjazdowy z Norwegią 2:3 w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2002, dzięki dubletowi Olisadebe oraz główce Bartosza Karwana. Sądzicie, że obecne "orły" Urbana dałby radę drużynie potężnego Haalanda?



1

@Hosh Nadal może. Co niby zrobisz prezydentowi?

0

@tbas Ciekawe czy poszedł zakład o dolara.

4

@MesQueUnClub_87 Finalnie nie napisałeś jaki projektor kupiłeś. Chyba, że taki był cel.

2

Widzę, że te opinie, które czytałem na X, że Korea Południowa dołącza do big 3 slope-ów (obok japońskich isekai i chińskich xianxia/xuanhuan) jako dungeon slope, nie były przesadzone. Tak czy inaczej, coś zapewne dla fanów Solo Leveling (mnie to jakoś nie porwało, drop jeszcze na pierwszym sezonie), ale muszę przyznać, że na pierwszy rzut oka tyle ile widziałem, to wygląda na totalny rip-off.
https://x.com/MangaMoguraRE/status/2036013628214681679

3

@pt9 Ma takie dziwne statementy jak np. da "kibiców La Liga" to dobrze, że Real wygrał, itp. Mnie bardziej skręca jak widzę post numer tysiąc pięćset sto dziewięćset przekrecjący 'r', na 'ł', bo wiadomo żart/docinek/riposta powtórzone 2000 razy są jeszcze zabawniejsze.

1

@marcin62 To jest ta słynna piramida finansowa?

15

Stoiczkow usiłujący zrobić crossover na skakance oraz tłumaczący mu to Johan Cruyff, to nadal najśmieszniejszy filmik związany z Barceloną.


3

@Ilka To musisz pytać @AssisMoreira

1

@Szklaner Ciekawe czy Lewy z Ferranem w pośredniaku byli?

1

@Krystiansigma2734 O 14, to trzy punkty w ciemno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?