misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Proszę Państwa, Polska pokonuje Szwecję. Jedziemy na mundial.
Dobra, wstałem i już wyprałem, to było rugby.
2
@Kgorecki2500 To jest nic. Od czasu wybrania Leona XIV zastanawiam się nad innym kontrowersyjnym tematem. Czy on jest pro choice? W końcu ukończył licencjat z matematyki https://en.wikipedia.org/wiki/Axiom_of_choice
3
@Pedri16Future Co to za woke-newgen-bs?
0
@mordini123 34*3 = 102. Znaczy to tyle, że nie strzelając już nic mają średnią 3.0 na mecz. Chore.
1
@mekston 100/114 to były chore wyniki.
0
@Azazel_Pazuzu Nie znam się, ale doprowadzenie do tego co zrobił Arsenal w lidze w tym sezonie, to byłby dramat. w LM to nie bardzo wierzę, że są jakiekolwiek szanse w teoretycznym finale grając przeciwko komuś z pary PSG/Bayern.
Lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu.
Aczkolwiek jeśli coś się stanie lub nie wygramy to można być pewnym, że hejt się poleje obfitym strumieniem. Chyba na dziś trzeba prewencyjnie odpuścić Ramble.
0
@majkiii Sugerujesz, że jakby nie wszedł, to by ją przerwał xP?
1
@fcbarcafan19 Pamiętam, że już gdzieś próbowano i był szybki odwrót po zderzeniu z rzeczywistością. Sam ruch sensowny, ale jego implementacja, gdy trzeba dostosować wszystko dookoła to utopia jeśli się tego dobrze nie zaplanuje.
Edit. @Eric_Abidal_22 mi przypomniał, że w Niemczech próbowano. Tu często jest problem jak chcesz przenieść jedną aplikację, bo ma zależności do jakiegoś WinAPI, a co dopiero całą administrację, która pewnie składa się z szeregu serwisów, programów, (micro)usług itp.
3
@mekston A faktycznie racja. W ogóle mi uciekło, że odpadli w pucharze Francji.
9
Byłaby to zaiste ironia losu.
1
@Adran360 Możliwe, że jestem już tak przebodźcowany nową generacją i wyolbrzymiam. Z jednej strony oczywiste, że nie nastawiałem się na coś w jakości Demon Slayer czy Fate. Kreska sama w sobie jest ok, tylko daje to jakiś animacyjny vibe bliżej OPM 3 czy TBATE. Przez co tytuł trochę oberwie, a jeśli dołożymy do tego, że pierwsza gra jest taka sobie, to ładuje się combos...
W każdym razie uważam, że gra numer 2 (volume 2) oraz numer 3 (volume 4) obroni tę pozycję, nawet gdyby animacja była robiona w power poincie.
2
@NeroTFP1 Na ten temat przypomniał mi się taki artykuł sprzed ponad dekady.
https://www.wprost.pl/417640/niebezpieczna-woda-swiecona-bakterie-kalowe-w-86-proc-probek.html
2
@clyde Liar Game. Jak chcesz mogę oznaczać w tej serii raz na 3 miesiące: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16704647
Niestety Madhouse porobił straszne still-frame'y, a biorąc pod uwagę, że serializują to póki co w tempie 2 chapterów na odcinek oraz pierwsza "gra" jest dość przeciętna, to jest jak jest.
Nie dziwi mnie debiut 6.91 na MAL i to, że większość osób zakończy na 2-3 odcinku. Ale jak ktoś dotrwa do drugiej gry to pewnie już go to zatrzyma.
7
Te automatyczne tłumaczenia z Twittera doprowadzają mnie do szewskiej pasji. Aż idę popracować.
3
Duralex. Każdy ma w domu szklankę lub talerz z tego szkła hartowanego. Zawsze mnie zastanawia dlaczego w liczbie jednej sztuki.
1
@Bzyczekk Byle nieosadzone, bo oczyma wyobraźni widzę jeszcze większy spam politico.
3
@PatrychoO To nie asysta, tylko wziął uwagę obrońców na siebie. Gra bez piłki, jakże ważna.
1
@hugz Sędziował Rumun.
2
@Encore Brakuje tutaj jednego upgrejdu. Lucho >> Pochettino.
4
"Hello, darkness, my old friend. I've come to talk with you again."
"Graliśmy jak nigdy, przegraliśmy jak zawsze."
"Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził."
Z którym z powyższych utożsamiacie się najbardziej?
0
@esem91 Ze syrami, zgadza się.
0
@Hasszz Wchodzi F. "El Rekiño" Torres. A nie jakieś unagi.
0
@Quahoo Jak zwykle muszę to z tej okazji wrzucić. Na zdrowie.
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_txpn92cntYrbrxMOX8EtaYJ48dG5T1uF.jpg
3
@FCBparasiempre Zrobiłeś mi tym postem dzień. Historii nie znałem, a jestem bardzo dużym fanem jego powieści. Moje ulubione to oczywiście "Pies Baskervillów" z którego motyw jest równie znany jak scena z nożem pod prysznicem dzięki "Psychozie" Hitchcocka oraz "Dolina Strachu", której pewnie większość osób lubiąca kryminały detektywistyczne nie wskazałaby. Nie ma to jak dobry whodunit.
3
@SinMistico Barcelona i murowanie to oksymoron.
0
@partymaker Oby tym razem nie wróciło słynne: "W Monachium będą płonąć nawet drzewa". Chociaż tym razem zupełnie inna sytuacja na tablicy.
1
Jestem w szoku, że Bayern nie zabrudził zbroi.
1
@Bykunn Wczoraj był chlany poniedziałek, ale żeby aż tak.
1
@maroon Nie bardzo rozumiem pytanie, bo nie wiem co tu ma działać, czy nie działać. Wniosek z eksperymentu jest taki, że ludzie zbyt łatwo ufają w nieomylność AI i robią to tym chętniej im większa jest presja czasu (czyli warunki w których najczęściej to AI się wdraża). Nie jest to jednak wina samego narzędzia, tylko jak się je wykorzystuje.
Ogólnie zaczynam to też obserwować po zespole, gdzie pracuję, bo w różnego rodzaju skryptach budujących oprogramowanie (CI/CD) potrafią się znaleźć jakieś losowe parametry, które wypluło po swoim "rozumowaniu" AI. Autor prompta często nie jest w stanie uzasadnić, co ten parametr robi, jaki jest cel jego wprowadzenia itd, a w jakiś rzadkich scenariuszach coś kaszani.
Kiedyś tę fazę zastępował tzw. stackoverflow programming, czyli przeklejanie fragmentów kodu z popularnego forum dla programistów. Jednak dla tych snippetów ludzie ewidentnie bardziej zwracali uwagę, żeby ograniczyć zaufanie. Wydaje mi się, że to może po części wynikać z przekonania, że komputery (a dokładniej) algorytmy są "nieomylne". Algorytm zawsze zrobi to do czego został napisany, na przykład algorytm sortowania zawsze posortuje Ci dane. Problem w tym, że promptowane AI to nie jest algorytm w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, a model probabilistyczny.
4
Ciekawe badanie w kontekście używania sztucznej inteligencji oraz weryfikowania pod presją czasu poprawności zwracanych rezultatów i złudnej pewności co do poprawności tychże odpowiedzi. Można by rzec, efekt Dunninga-Krugera tylko to 2026.
Warto przeczytać cały post, a jeśli ktoś ma czas to i wp: https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=6097646