misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@Gibbon_FCB Mnie już nic nie bawi.
6
Zmęczenie dopadło w końcu, fajna walka Juve. Ale to co wyczyniali w tym meczu komentatorzy na TVP to już imho legendarne. Nie wiem kiedy ostatni raz widziałem tak stronniczy komentarz.
1
[*] Pamiętamy: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16587913
Co prawda teraz po ostatnich komentarzach trwa obecnie glazing, ale kto by tam zwracał uwagę xD
0
Napoli Napoli gol ci ... strzeli.
1
2x biali. Czy może byc coś gorszego?
5
@JimMorrisonFCB Przede wszystkim wada wzroku.
1
@ifoa "W pustyni i w puszczy", ale to rok 2026.
3
Mało kogo, bo #anime. Wygląda na to, że Evangelion przeżył Gainaxa i będziemy dalej świadkami wyciskania cytryny. W community opinie podzielone, ale może jest jakaś mała nadzieja na cokolwiek, bo za scenariusz ma odpowiadać Yoko Tarō (NieR: Automata).
6
@malypuzon Widać, że wszyscy jeszcze trochę nieśmiali. Trzeba poczekać na głosy guru, a dopiero potem zaleje nas fala powtarzanych za innymi "własnych" przemyśleń. Czyli powtórka z rozrywki jak za każdym razem.
2
@Kgorecki2500 Myślę, że tego nikt nie ruszy: https://allegrolokalnie.pl/oferta/lodowka-saratow-z-czasow-prlu-rok-1976
4
Czasy, w których domowy IoT będzie kontrolowany dzięki AI w stylu J.A.R.V.I.S. jak w Iron Manie będą doprawdy zabawne.
1
@AssisMoreira Przypomina to dylemat w stylu: amputować głowę, czy umrzeć od razu. Umówmy się, tam gdzie jest władza, są pieniądze. A tam gdzie są pieniądze będzie korupcja. A bez pałacu... nie będzie pałacu.
1
@AssisMoreira Organizm musi chorować, bo tylko wtedy układ odpornościowy produkuje przeciwciała.
0
@Pedri16Future prawem Kaduka.
1
@Aragorn33 W zasadzie to większość "polityko" generuje na tej platformie "meksyk". Tutaj o dziwo też.
2
@ViscaelBarca2007 arsen et al.
4
@Luciano99 To były opary alkoholu. @Ptasior a mocne, to było kuflowe.
0
@Bolton Pamiętam jeszcze jak go jechano przed odejściem, więc tak to leci sobie powoli.
16
Moim gulity pleasure jest czytanie daleko idących wniosków po wygraniu z 19 miejscem. Szczególnie tego jak Cancelo niszczy Balde. Ciekawe kiedy "zbiorowa świadomość" będzie z nim jechać do spodu. Daje maks 2 miesiące.
4
Roony nic nie pokazuje.
6
Dziś mija 20 lat od meczu Chelsea - Barcelona w ramach 1/8 Ligi Mistrzów. Trzeba przyznać, że tylko jakiś cud sprawił, że Messiemu tam kariery nie zakończyli...
https://www.uefa.com/uefachampionsleague/match/82407--chelsea-vs-barcelona/
20
Czyli teraz tak.
4
@DonAndrzejos A Barca gra jutro z Levante.
1
@LukaszFan Choćbym zgłębił całą epistemologię, to nie dojdę do tego jak powstały Twoje przemyślenia.
3
A więc rollercoaster na tej sinusoidzie chwilowo znowu przyjmuje maksimum lokalne. Teraz jesteśmy niekwestionowanymi mistrzami: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16555080
Jedno jest pewne, tutaj nigdy nie ma nudy.
1
@zadafcb Zatem będą już tylko dni bez temperatur?
5
We are so cooked. Weeby zaczynają wygrywać medale na igrzyskach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ogarniam tej jazdy na wrotkach po lodzie, ale za to CSM top.
11
Niby liderzy Ekstraklasy tacy dobrzy, ale jakby tak przyjechała włoska drużyna ze strefy spadkowej i zabrała im piłkę, to już nie bardzo.
10
@norbi77 Tłumaczę. Przepisy nie są zero-jedynkowe, a sytuacje podlegają interpretacji. Nawet dwie identyczne sytuacje, dwie osoby mogą zinterpretować inaczej. Mam nadzieję, że pomogłem rozwiązując odwieczną tajemnicę sędziowania.
14
Można rzec, "just fuckin' amazin'".
https://x.com/LibertyPillMeme/status/2024144374096109647
Szkoda, że zmienili nazwę kilka lat temu, bo mieli dość.