misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@FCBparasiempre Piękne czasy.
1
@Jakchcesz Czemu zakupy, skoro idziesz i wydajesz pieniądze a nie ekskrementy?
3
@Bykunn Każdy kto robi backupy.
2
Może być tak, że w niedługim czasie dyski też pójdą do góry.
0
Jak znaleźć motywację w ten piękny poniedziałek?
https://x.com/Jbanklestankle1/status/2023179287969583202
3
@severius Czego sprawdzać? To były lata 90'.
15
@LAMC_10 Z drugiej strony gra w lidze opanowanej przez duopol. Wystarczy sobie sięgnąć pamięcią jak wyglądało Atleti przed nim.
1
@Herato Lepszy był chociaż Time Force w angielskiej wersji, a od powyższych też wolałem te które zostały jako pierwsze adaptowane na rynek USA. Nie mniej prawie zawsze wersja japońska ma lepszy story telling.
0
@mkord I zagrają jak przy wyniku 0:0 co miało miejsce w przypadku Rayo, a nie tego dwumeczu. Nadzieja umiera ostatnia.
2
@mekston Po głównej widzę, że będziemy dostawać kolejne groki. Chwilo trwaj.
0
@MOLESTA Tak z ciekawości, dużo prowadzisz takich konwersacji z AI?
1
@MessiForeverTheBest Możliwe. Nie wiem co to jest.
W każdym razie zostawiam jakby ktoś się interesował hierarchiami szybko rosnącymi i chciał to poznać trochę lepiej niż z dziwnego filmiku, to wykłady profesora Metzlera (MIT) na temat tychże hierarchii (zbiór 12 filmików):
2
@BojanKriKicz TREE(3) lepsze.
5
@Pedri16Future 15-16 punktów do pierwszego miejsca. Oni i tak już grają o TOP4 i PK w tym sezonie.
0
@FCB_dimiC Dla Atletico mecz 3 marca, to być albo nie być w kontekście jakiegokolwiek trofeum. Będzie ciężko biorąc po uwagę, że dość łatwo będzie się nadziać na kontrę, kiedy przeciwnik nic nie musi.
14
Najlepsza w La Rambli jest ta sinusoida nastrojów, dzięki której można się poczuć jakbyśmy z jednej strony przegrali, a z drugiej wygrali 3 mistrzostwa w ciągu sezonu. W październiku przegraliśmy ligę, żeby zdobyć ją w listopadzie grudniu i na początku stycznia (szczególnie podczas wymiany trenera), dziś znowu ją przegrywamy. Nie mogę się doczekać co przyniesie kolejny dzień.
1
@MessiForeverTheBest Na łączoną 11, co by nudno nie było.
2
@Giwera A do tego potężny duet stoperów z Porto. Ale to MŚ wjedzie na miękko.
0
@MessiForeverTheBest Przezornie nawet nie włączyłem.
2
@NeroTFP1 Czyli klasycznie: "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia".
2
@Faro Daję mu RRSO 0%.
1
@MessiForeverTheBest Od jutra nie piję, to nie kłamstwo tylko reference frame się zmienia każdego dnia.
0
@Safrani Ten skład i tak dużo mówi – 1/4 to tłuszcz. Będzie ciężko znaleźć szynkę nawet taką paczkowaną surową z lidla czy biedronki, do której ktoś "przylepił" 25% tłuszczu.
2
@Zoker Widzę, że profil z TT alkoholowyinwestor to przy tobie mały jasio.
0
@Huck Biorąc pod uwagę, że potrafimy zrobić jakieś xG na poziomie 6 i strzelić 2 bramki, to może być.
3
@Adran360 Są we mnie dwa wilki, jeden mówi – awans to obowiązek. Drugi, że utrzymanie to minimum. A historia pewnie kończy się tak, że oba zdychają z głodu.
0
@Vegeta88 Zdania expertów podzielone.
2
@sebasarna Ja bym powiedział, że na odwrót. Po raz pierwszy nie weźmie winy na siebie.
2
@Vegeta88 @kanver_ No, tyle co naoglądałem się cloudflare'a to nie widziałem przez rok, a korzystamy z ich WAF-a praktycznie u każdego klienta także ten...
2
Ale dzisiaj młyn na stronie. Ciekawa sprawa nie?