misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Poznawanie nowych ludzi to strasznie ciężki proces.
https://x.com/philosophymeme0/status/2020817956939178307
14
*Cristiano Ronaldo heavy breathing*
Atak na 1200 goli coraz bardziej realny?
0
@Remi70 ten rekord na 3.05 był chyba w 33. Możliwe jest ułożenie kostki z każdej pozycji w 20, ale nie jest to praktyczne z punktu widzenia ludzkiego.
3
Japoński prekursor Power Rangers zakończył run po 50 latach tygodniowej emisji. Kto oglądał któryś sezon?
W zasadzie prekursor to mało powiedziane, bo niektóre sceny (głównie walk) zostały po prostu wmontowane z wersji japońskiej. Poniżej krótki filmik jak to wyglądało.
4
Nie śledzę Bundesligi (zwłaszcza 2.), ale X mówi, że Żukowski coś tam nastrzelał dzisiaj. Na marcowe baraże?
3
@marcin62 Piszę jeszcze raz, bo wydaje się, że to już druga osoba z kolei. Nie wiem, czy nie wyraźnie to zaznaczyłem – nie jestem za tym, żeby banować osadzanie Twittera w ogóle. Tylko osoby, które przeklejają tutaj polityczne wpisy z Twittera, co łatwo ustalić po kontach politycznych + tych, które tylko walą politykę 24/7 na tej platformie.
Co prawda tracimy w ten sposób czasem informacje, które nie prowokują, ale tych prowokujących jest o wiele więcej. A tweet ma tylko posłużyć jako większy "wabik", ot co.
Edit. Nie zabraniałbym też dyskusji o polityce. Po prostu tylko dyskusje polityczne bez tweetów.
2
@Laminedependencia Przecież tweety o Realu Madryt nie są polityczne.
35
Moderacja to ma przekichane, jak w przedszkolu – współczuję. Jedni płaczą, bo im posty usuwają. Inni płaczą, bo postów nie usuwają. Ja teraz płaczę, że ludzie płaczą.
Kontrowersyjna opinia, ale minimum, jakie powinno zostać podjęte w kwestii polityki na LR to zabronienie kolportowania tego syfu z Twittera w postaci osadzanych wpisów pod groźbą bana. Umówmy się, każdy doskonale wie, że te posty nie mają nic innego na celu jak wywołania wojny plemiennej, co jest jawnym łamaniem 9.3.3. Z jednej strony mamy dywaniki, z drugiej zdjęcia ludzi wklejonych jako małpy. Można też w zasadzie pominąć fakt czy kolportowane tutaj treści są prawdą, propagandą czy fejkiem, bo chodzi tylko i wyłącznie o emocjonalną reakcję "politycznej opozycji". Immanentny brak propagacji fejurów będzie tylko przyjemnym skutkiem ubocznym. Jeśli już kogoś koniecznie skręca w kiszkach, żeby rozpoczynać polityczne pierdolamento, niech przynajmniej straci czas, pisząc to, co chce przekazać, a nie wrzuca instant-gówno w stojący wiatrak (przeklejenie linku), szczerząc się przy tym do monitora, jak głupi do sera.
Zauważmy, że zakaz kolportowania TT na LR nie łamie idei dyskusji o wszystkim, a z pewnością ograniczy tłiterowy śmietnik.
2
@Popitek12 "I saw Hell right there in his eyes. Hell. In the eyes of a living human being."
21
Nawet nie wiedziałem, ale to w sumie wiele wyjaśnia.
5
@blakkudium To stół z osobami, które zagrały w finale MŚ. Nie wiem, gdzie on się pcha.
4
@Kozinho. No bo nie był. PR będzie mu robić jedna sytuacja, bo ludzie zapamiętują momenty, szczególnie te słabe.
0
@Sapos93 26 i jeśli dobrze pójdzie 31 gramy baraże.
2
@Andi18 Przecież tutaj jest tak przy każdym młodzieżowcu, który odchodzi.
18
Nie mogę się już doczekać corocznej kłótni o to. Można powiedzieć, że stoję w blokach startowych.
2
Co prawda spekulacje te pojawiają się już od kilku miesięcy i fajnie jakby się potwierdziły. Filmy ze Studia Jiburi, a zwłaszcza od Hayao Miyazakiego to ponadczasowe perełki. Biorę w ciemno cokolwiek, jednak dobrze byłoby tym razem dostać coś tematycznie lżejszego niż Kimitachi wa Dō Ikiru ka, które jednak było dość mocno autobiograficznym przemijaniem z odniesieniami do ciężkich utworów literatury jak choćby Boska Komedia.
1
@Hektor16 Oczywista sprawa, oglądam od kilku lat. Jeszcze polecam Stanford Online.
2
@Popitek12 Facebook nie jest na Ciebie gotowy, tylko Rambla mogła to unieść.
3
Dziś mijają 22 lata, od kiedy wystartowała pierwsza wersja platformy Facebook.
Korzystacie z tego jeszcze? Ja w sumie nigdy bym nie założył tam konta, gdyby nie to, że inaczej nie dało się kiedyś dobić do ich API, a musiałem jakiś system integrować.
0
Podstawowy błąd. Zamiast grać gambit barceloński, to strata pod koniec.
0
@Gall Szacunek za stosowanie się do zasady – działa nie ruszam. Żeby każdy tak robił, to nie trzeba byłoby nic robić w robocie.
U mnie vi na Linuksie zamiast notepad++, więc nie tylko nie działała to, co nie powinno (wirusy, backdoory), ale też to co powinno ;)
2
@gumaz Patrząc na pierwsze połowy to standardzik: ciśnieniomierz, tabletki na chęć do życia i melisa.
1
@KamQiX w artykule od sekuraka są metody weryfikacji, ale dość toporne dla zwykłego użytkownika.
3
Takie info, o którym wiadomo od wczoraj (02.02) za pośrednictwem oficjalnego kanału. Jeśli aktualizowaliście Notepad++ w okolicach czerwca-grudnia 2025, to prawdopodobnie Wasz komputer jest już częścią chińskiego botnetu, a w najlepszym wypadku macie poinstalowane oprogramowanie mogące posłużyć do wykradania haseł.
Chińscy hakerzy wykorzystali podatność w infrastrukturze hostingowej (tzw. supply chain attack), żeby podczas update'u propagować wersję zainfekowaną, która instaluje kolejne backdoory.
https://notepad-plus-plus.org/news/hijacked-incident-info-update/
https://sekurak.pl/anatomia-ataku-na-notepad-zobacz-szczegoly-ataku-oraz-metody-detekcji-i-eliminacji/
W skrócie zalecane jest pełne formatowanie + rotacja wszelkich poświadczeń z niezainfekowanego urządzenia.
4
Ale teraz twitter postanowił zabrać mnie w podróż wehikułem czasu. Pamiętacie jeszcze czasy forów internetowych postawionych na phpBB by przemo oraz typa co odciął sobie kabel od klawiatury, żeby zmniejszyć "lagi"?
61
Drogi pamiętniczku, jest 22 dzień mrozów. Ludziom zaczyna się udzielać coś na wzór halucynacji z niedożywienia. Wypisują temperatury, jakby nie zdawali sobie sprawy, że inni też mają termometry w domu. Nie wiem, czy to zaraźliwe. Póki co prowadzę bierną obserwację.
6
Laporta sępi na cudzesy, co znaczy tylko tyle, że 1:1 jest dalej, niż się wszystkim wydaje...
2
#MaloKogoBoAnime. Na wiosnę będzie wychodzić adaptacja "Yomi no Tsugai" (pl. Kontraduety z zaświatów) od Hiromu Arakawy, czyli twórcy "Fullmetal Alchemist". Istnieje więc niezerowa szansa, że dostaniemy w końcu jakiś shōnen z dobrym writingiem.
2
Jak tan czas zasuwa. Mamy już Luty, a ja nic produktywnego nie zrobiłem przez cały miesiąc.
2
Po zapoznaniu się z wynikiem oraz tym, co się dziej poniżej, stwierdzam, że może nie zainwestowałem w bitcoina, kiedy był po dolarze, to i tak inwestycja w nieoglądanie meczów Realu ma większą stopę zwrotu.