misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FioletoweOczy 14 dni na zwrot jak zawarli umowę na odległość. Ja bym przemyślał.
2
Wolałem poczytać książkę, ale tak sobie teraz sprawdzam wynik, to z tej okazji muszę wyciągnąć teczki na samego siebie: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16436563#comment-16436580
Podsumowując fizyka kwantowa jest bardziej przewidywalna, niż efekt miotły w Realu...
1
@patta Nie. Zadziała efekt nowej miotły , bo jednak wykażą zaangażowanie, żeby "udowodnić", że trener był problemem. Grają na drużynę z Segundy, więc nie widzę tego. Strata czasu, zresztą jak na każdy mecz Realu, gdzie nie gra Barcelona.
7
@Jakchcesz Że też na to nie wpadłem. Następnym razem pójdę do szefa zamiast po podwyżkę, to po obniżenie wynagrodzenia. Dzięki temu mniej zarobię, ale on mniej wyda na rzeczy, które wytwarzamy, więc ceny spadną. Dokładnie tak będzie.
0
@kpiarz Nie da się zwolnić kogoś, kto się nie zatrudni.
3
@kubix05 Robimy te baraże na miękko.
2
Czekam na kolejny sezon adaptacji Lord Of Mysteries 2: Circle Of Inevitability, TV nie włączam, bo @Popitek12 mówił, żeby wyłączyć TV i włączyć myślenie 15 lat wcześniej. Jak nie słuchać pana prezydenta?
16
Jak wyglądam patrząc na to co się odwala w Madrycie od zakończenia Superpucharu Hiszpanii.
1
@fcbarcafan19 Moja uwaga to nie była do twojego wpisu, tylko odpisywanej pracy domowej :P W sensie, że VW odpisało "z bykami", bo gdzie temu do tego cudeńka: https://www.corvetteblogger.com/images/content/2024/010224_18b.jpg
PS Jak możesz to oznaczaj, jeśli będziesz wrzucał jeszcze coś o autach z przeszłości.
1
@fcbarcafan19 Wygląda jakby odpisywali prace domową od Corvette'y z lat 70. Tylko w sumie co drugie słowo z błędem ortograficznym.
0
@Peciak Bułeczki to nic, tak się kiedyś wygrywało.
3
Po co zatrudniali Xabiego jak go teraz zwalniają?
9
@Jakchcesz Z drugiej ligi i tak wygralibyśmy PK, więc musieliby zebrać wczorajszy łomot.
0
@mekston Co do treści wpisu się zgodzę z @CLS63AMG, że brakuje literatury specjalistycznej, jak coś chce przeczytać to nawet się nie łudzę i czytam po angielsku. Jednakowoż dodam tylko te linki, bo wydaje mi się, że OP nie rozumie słowa nomenklatura.
https://sjp.pl/nomenklatura
https://sjp.pwn.pl/slownik-synonimow/nomenklatura.html
https://wsjp.pl/haslo/podglad/2220/nomenklatura/2831408/nazewnictwo
https://pl.wikipedia.org/wiki/Nazewnictwo
24
Zdefiniuj wewnętrzny spokój.
6
@jeonek Próbować wyfrajerzyć Manchester na przedłużenie wypożyczenia, a jak się nie uda poszukać innych opcji.
0
Wiem, że wybieram dane pod tezę, ale 5 z 6 ostatnich klasyków na korzyść Barcy.
5
Dziękuję Ci piękny Joanie, w imieniu ambasady Garcii. Ważne obrony przez cały mecz, ale na koniec, to już w ogóle.
0
@Batys Sędzia traci kontrole nad meczem, chociaż nie jestem pewny czy ją miał.
0
@Ojciec5tkidzieci A zatem problemem jest sama czynność donoszenia, czy panujących zewnętrznie narzuconych warunków przez najeźdźcę?
Czy uważasz za dobre zabić siekierą psa i go zjeść? A jak byś patrzył na tę samą czynność w momencie, gdy z kraju w czasie wojny wywożone przez okupanta jest jedzenie i powstaje skrajna sytuacja głodu? No własnie. Osadzanie czegoś w kontekście (skrajnym) ma znaczenie i nie znaczy, że coś co do zasady nie jest dobre lub złe, bo można znaleźć ekstremum.
6
Odczucia przed meczem jakoś dziwne spokojne, ale mam wrażenie, że to może być "mecz bramkarzy".
0
@Ojciec5tkidzieci "Donos jest najwyższą formą dojrzałości obywatelskiej i społecznym obowiązkiem."
4
@macio_944 Bardzo dziękuję. Dam tylko taką wskazówkę, że w artykule zawarto: "Każdy Użytkownik może nominować maksymalnie 10 osób we wszystkich kategoriach łącznie", więc nie wiem jak to policzą.
2
Kolektywny autyzm internetu jest na tak wysokim poziomie, że nic się nie ukryje i odgrzebią dosłownie wszystko.
1
@FcPortoFan1999 Drugi mecz jaki oglądam na PNA i znowu dopisują gole.
1
@Kazragore Według internetu ostatnie budki zdemontowano w 2016, ale pamiętam, że już sporo wcześniej mało co było czynne i w stanie oczekującym na demontaż. Conajwyżej można było się schować przed nagłym deszczem... oczywiście jak jakiś kloszard nie zrobił sobie latryny z kabiny.
5
@Faro Zniknęły, tak jakby nigdy nie istniały.
21
Jesteście tak starzy, żeby to pamiętać? Ze względu na różne awersy byli tacy co to kolekcjonowali.
2
@michaleu
- Ile wstrzyknąłeś syntholu?
- Cały.
2
@StevenGastonMartin99 Nowy rok, nowy on.