misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MessiForeverTheBest Ta zasada zwana potocznie pierwszym prawem zrzędzących starych, tyczy się tylko zupy.
6
Twitter ma to do siebie, że co jakiś czas przypomni o jakimś diamencie z przeszłości, o którym już dawno zapomniałem. Jakby ktoś szukał dobrego anime, którego mógł nie widzieć, bo ma to w sumie już blisko 20 lat, polecam: Darker than Black.
Original od studia Bones, z ciekawym setupem świata i wciągającą historią, choć nawet w czasie cotygodniowej emisji pamiętam, że zakwalifikowałbym go jako "underrated". Możliwe, że obok Elfen Lied jako jeden z najbardziej niedocenionych tytułów w historii. Szkoda, że jak w przypadku wielu anime bez materiału źródłowego drugi sezon to odcinanie kuponów i skok na hajs bez większego pomysłu, więc w sumie tak średnio polecam coś poza pierwszym sezonem. Choć pewnie jak wam siądzie to i tak obejrzycie.
Niestety z tego, co pamiętam, wydawcą był Aniplex (Sony Entertainment), więc licencjonowanie tego tytułu będzie wyglądać, jak wygląda reszta katalogu Sony i zapewne trudno o dostępność w jakimkolwiek oficjalnym/legalnym kanale streamingowej dystrybucji na skutek wygaśnięcia praw po tak długim czasie.
PS Soundtrack to też było złoto.
5
@Vegeta88 Przydałaby się La Rambla Wrapped, ale tamten wątek powinien być w top 3.
5
@Adran360 Święta to czas cudów. Z little boya do fat mana.
1
@Konradowskyy Nie mój typ muzyki. Pamiętam jednak że całkiem spoko siadł mi ich pierwszy album, ale tam było dużo "emo" vibe'u. W każdym razie to też nie za bardzo się interesowałem od +/- 2010.
2
@marcin62 Xardas, to Ty?
1
@urbipl Nie wiem czy jestem poza głównym nurtem informacji, ale też nie kojarzę, żeby publicznie jakoś bardzo narzekał na taką sytuację.
47
To macie jeszcze taką fotkę na poranną pobudkę oraz lepszy start dnia.
6
Mało kogo, bo #anime. Historical o Eumenesie (sekretarzu Aleksandra Wielkiego) biorę w ciemno. Dodając, że ma to być od autora Kiseijū (Parasyte), to tylko informacja in plus. Co prawda 2027, więc w sumie się nie zdziwię, jeśli finalnie się to nawet nie pojawi, ale i tak można wrzucić na teoretyczną roadmapę. Ktoś przez przypadek czyta niszowe mangi i może powiedzieć czy warto czekać?
3
Czym w zasadzie różni się wigilijny wujas od AI?
3
@Luciano99 Równowaga musi być. Czasem Moderacja usuwa Ci komentarze. A innym razem to twoje komentarze są usuwane przez Moderację.
8
- Może powtórzymy angielski?
- Nie no, co ty tato.
- No odmień być.
- No daj spokój.
- No odmień no.
- Weź się tato.
20
Takie coś mi wleciało na tłiterowy timeline, więc się podzielę. Piękny był to piłkarz, dla mnie zdecydowany #1 w historii jeśli chodzi o Hiszpanów.
2
@Crashynski Może to nie do końca jest potrawa, ale cały rok czekam na kompot z suszu.
9
Ktoś ostatnio wpadł do gorących dyskusji z pytaniem, czy to ok mieszkać z rodzicami po 30-tce. Tutaj follow-up:
1
@tadzik447 Solówka jak polski Godsmack.
6
Nie wiem, czy ktoś zrozumie, ale RAID-ujmy się.
0
@Kozinho. Dochodzę do wniosku, że trzeba było gotować metę, a nie bigos.
0
@Barcafan2020 Fajne czasy, gdy algebra nie jest jeszcze abstrakcyjna.
1
@blakkudium
- A co obiecał Laporta?
- Młody, dynamiczny zespół.
Kto ma wiedzieć, ten wie.
3
@Luciano99 około ~50 sekundy, jaka trauma, ale warto było.
0
@MessiForeverTheBest O którym przeczeniu mówisz, bo są dwa? W każdym razie jeśli coś gdzieś w życiu oglądałeś z napisami generowanymi przez AI, pewnie zauważyłeś, że napisy czasem gubią płeć. To nie tak, że to dziwne, tylko faktycznie odrywając to co się dzieje na ekranie nie ma różnicy między zrobiłeś/zrobiłaś. Dlatego automatyczne tłumaczenie często nie ogarnia.
5
Chwilę musiałem oderwać się od bigosu, bo mam już psychicznie dość tych przygotowań do świąt i scroluję tę stronę nie rozumiejąc o co chodzi. Jest tego tyle, że nawet nie jestem w stanie znaleźć genezy z tą gender-neutral-nowomową, ale zapodam taką ciekawostkę. W japońskim rzeczowniki nie odmieniają się przez przypadki, liczby i rodzaje, a czasowniki przez osoby, liczby i rodzaje. La bamba musi przejść na japoński.
0
@macio_944 Daj spokój mam już dość. Niby czas odpoczynku, a jestem zmęczony jak nigdy wszystkim co trzeba przygotować. Święta może są fajne jak masz 12 lat i ktoś je robi...
16
Ależ to kiedyś miało chodzić w środku pola i bracia Alcantara mieli być "na lata". Jeden nie doczekał się szans, a drugi tak przeciętnie dojechał sportowo na poziom oczekiwany w Barcelonie.
3
Tak z ciekawości u Was przy świątecznym stole wjeżdża polityka, czy jest normalnie?
1
@Batys Lubisz ciemności? Czy że będzie ich coraz mniej?
0
@LAMC_10 Jak nie pójdzie do wywiadu to będzie płacz i kolejne powody do szydery. Zresztą wystarczy spojrzeć co na tej stronie się dzieje, jak żaden z piłkarzy (choćby realu) nie podchodzi do wywiadu po porażce. Tak więc, nie przekonuje mnie to, bo zawsze znajdzie się powód do narzekania.
Po co drążyć od 20 wywiadów temat na który jest jasna odpowiedź, że skoczkowie są już po swoim prime?
Edit. Dodając jeszcze, on może dosłownie robić na treningu to samo co 5 czy 10 lat temu i co z tego, jak rezultat będzie inny? Taki jest sport i tyle.
0
@tbas Z drugiej strony zadają głupie pytania, więc nie wiem jakiej spodziewać się odpowiedzi. Zgadzam się z poniższym, to trochę w stylu mówienia do kogoś wkurwionego, żeby się uspokoił. Na bank zadziała.
2
@macio_944 Trzeba byłoby przejść tamto PSG. Gdybanie, wiadomo. Wydaje się to jednak ciężkie biorąc pod uwagę stan obrony nawet wtedy.