La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

1

Dobrze, że Boże narodzenie jest raz w roku, bo idzie ocipieć od tego gotowania

2

@Kozinho. Ja tam nie narzekam, było powiedzieć, to bym ugotowała więcej.

2

@July_6_BcN Wyjdź z pokoju. Rozmawiaj ze mną. Trochę sprzeczne sygnały wysyłasz Juliet

0

@July_6_BcN i tak byś mi nie dała.

0

@MessiForeverTheBest to ta gorączka przedświąteczna :P
@Kozinho. Wątpisz we mnie?

1

@July_6_BcN leżysz mi dwa cukierki. Już chyba od roku

0

@Kozinho. Pamiętam o nich!

0

@July_6_BcN to kiedy dostanę?

0

@Kozinho. Jak się miniemy w metrze, to Ci je dam. Tylko jakbym zapomniała, to mi przypomnij.

0

@July_6_BcN nie jeżdżę metrem

0

@Kozinho. to musisz zacząć

0

@July_6_BcN nie da rady

0

@Kozinho. To będzie problem… coś się wykombinuje

0

@July_6_BcN jasne, zwodzisz mnie tylko

0

@Kozinho. Dochodzę do wniosku, że trzeba było gotować metę, a nie bigos.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?