5

Zbliża się koniec roku, więc pora na refleksje i przemyślenia.


0

@FcPortoFan1999 braków zwycięstw*

0

@Herato I tylko jeden wygrał ZP.

2

@Kgorecki2500 W takim przypadku mogę tylko polecić, żeby chociaż do banku mieć inne, ale tam możliwe, że chociaż wymuszają 2FA (token na apkę mobilną lub kod sms), więc zawsze coś.

1

@TR3YWAY Najlepiej ćwiczyć mózg, ale klata i bajceps też są okey.

4

Może kapiszon, może nie, ale jak korzystaliście gdziekolwiek z tego samego emaila + hasła co na wkdzik.pl, to na tych innych stronach lepiej je zmienić. Najlepsza możliwa rada to oczywiście na każdej stronie korzystać z unikalnego hasła. Zakładam, że oczywiście tworzący system je haszowali (choć po tylu latach w branży nie istnieje już nic, co w tym zakresie może mnie zaskoczyć), to należy pamiętać, że w zależności od użytej metody jest to tylko większe lub mniejsze utrudnienie, a nie zabezpieczenie 100%.


3

@michal26 Nie wiem, co na ten post odpowiedzieć, ale odpowiem ogólnie. Najlepiej odnaleźć w życiu taki stan, w którym przestajemy się przejmować rzeczami, na które nie mamy wpływu.

6

Niesamowite, że mecz się skończył już jakiś czas temu, a ja dalej przeczuwam stratę punktów w wyniku czytania lamentów o przeczuwaniu straty punktów w trakcie meczu. Też macie syndrom fantomowej straty punktów?

2

@Comentateiro Grudzień trwa, więc powinien się mieć na baczności, bo może być to ostatni jego miesiąc.

1

@LukaszFan Byłoby to klasyczne z piekła do nieba i z powrotem, czyli zwykły listopad-grudzień tutaj.

13

Przypominajka o Waszym największym błędzie inwestycyjnym w życiu.


2

@APTAPT Tak chaotyczny post, że nie rozumiem, o co pytasz. Mamy najpierw wybrać z dwóch reżyserów potem dorzucasz kolejnych... w każdym razie z tych dwóch to lepszy dla mnie jest Tarantino, a jeżeli mam po prostu wskazać, to chyba Hitchcocka.

3

@Czyhrynski Kabel od prodiża, ale nie chciałbym tam wracać i znowu tego poczuć.

4

@lukaszmatusiewicz Coco Jambo Warszawa.

4

@Kgorecki2500 Złoty Glob i Oscar w kategorii animated feature. Tak przeczuwam, ale mam wrażenie, że już to do Ciebie pisałem.

2

@NeroTFP1 Wychodzi, że jednak dobrze, że poszedł full w politykę, jak miał taką wiedzę o piłce dalej głosić xP

1

@MesQueUnClub_87 Za dzieciaka akurat piłem samo i tak było palenie w przełyku. Nie wiem, co oni tam lali (albo i nadal leją).

3

@NeroTFP1 Nie wiem, czy to wliczać, ale to był tzw. napój zgagowany, czytaj: nie dało się tego wypić i nie mieć zgagi: https://hurtownia-napoje.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_2789/Caprio-Czarna-porzeczka-2l.jpg

4

@kanver_ Tutaj bym polemizował czy to objaw kreatywności. Bardzo dużą porcję matematyki można po prostu zalgorytmizować. Zresztą dokładnie tak każdemu tłuką matematykę do głowy w szkole. Imponujące byłoby rozwiązanie kompletnie otwartego problemu i to jeszcze najlepiej takiego, w którym musisz wyjść poza dotychczasowy zbiór aksjomatów. Wszystkie zadania z FM są jednak w formie zamkniętej.

6

@Martwy Nie grałem. Nie polecam.

1

@kanver_ W końcu wersja darmowa (tak wiem, nie jest ona dostrojona pod matematykę) policzyła moje zadanie z geometrii, które mu wrzucam od jakichś ~3 lat. Nie mniej metoda strasznie "robotyczna", żaden człowiek by tak nie podchodził do problemu. Tak czy inaczej, jakiś postęp jest.

4

Mało kogo, bo #anime. Widzę, że ramówka na sezon zimowy 2026 też nie rozpieszcza, jeśli ktoś nie jest fanem Frieren oraz Jujutsu Kaisen. Jednak wychwyciłem jedną ciekawą pozycję, którą zdaje się "Darwin Incident". Z trailera filozoficzne pytania o sens człowieczeństwa, więc istnieje duża szansa, że mi siądzie. Materiału nie znam, ale 1.6 miliona kopii mangi sprzedane, więc wydaje się to być solidna historia. Może kogoś zainteresuje, ewentualnie ktoś czytał i może się podzielić wrażeniami.



6

"Kiedyś to były czasy" oraz top 8. Teraz nie ma czasów.


2

@clyde Sen jest dla słabych.

1

@FCBparasiempre Bo go dosłownie przed chwilą przeczytałem. Na polski można to przepisać jako: "Czujecie ducha świąt". A dlaczego są zapożyczenia z angielskiego? No cóż, chyba to kwestia globalizacji i doby internetu. Zakładam, że jak kiedyś rosyjski był powszechny w Polsce, to było dość podobnie, zresztą do dziś funkcjonują zapożyczenia z tego języka znane jako "rusycyzmy".

5

@Ojciec5tkidzieci Może i będzie trzeba ogłosić upadłość finansową, ale dla takiego linupu warto.

9

Świąteczny vibe. Czujecie go już?


1

@vangoor Ostatnio oglądałem Real z Liverpoolem, resztę gry "znam" z komentarzy tutaj. Ogólnie nie grali jakoś tragicznie. Nie wiem teraz, czy rambla przesadzała, czy faktycznie taki crap grali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?