misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ziomek w mikroskali odtwarza sytuację z rynku mieszkaniowego.
1
@Kgorecki2500 zamień S -> H oraz T i I miejscami. Nie ma przypadków, są tylko znaki.
0
@ZwyklyCuler48 Jesteśmy piątą ligą świata a hejterzy dalej swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
mObywatel is (going to be) FLOSS. Dobry ruch, bo ukróci to (w teorii hehe) wszystkie teorie spiskowe o szpiegowskim oprogramowaniu. Może w przyszłości nawet przejdą na model rozwoju przez community. Mam tylko przemyślenia na podstawie komentarzy, że jeśli ciągle istnieje w szkole przedmiot o nazwie "informatyka", to równie dobrze można go zaorać, bo to strata czasu – czyli jak było te 25 lat temu, tak jest w pod tym względem.
https://x.com/PAPinformacje/status/1994500722625581154
27
29 listopada 2010 roku, czyli dokładnie 15 lat temu Barcelona wygrywa 5:0 z Realem Madryt. Spotkanie, które zapamiętam ze względu na niesamowite przyjęcie Xaviego zakończone bramką, nawet jeśli było trochę przypadku.
4
@NeroTFP1 Spodziewałem się takie REAKCJI.
9
- Znacie jakieś żarty o wodorku sodu?
- NaH.
(Disclaimer: suchar zajumany z Iksa, ale zmieniłem sód na wodorek, bo lepiej pasuje).
5
@Czyhrynski Przecież napisał, że wymarzone, a za marzenia nie karają.
6
@Popitek12 dziś świętujemy rocznicę gola strzelonego czupryną.
0
@clyde Trzymam kciuki.
3
@AxelF 90+11 to wygląda, jakby było już po meczu.
5
@ranger3120 Najbardziej szkoda typa z 77', bo przegapił main event.
4
Ależ to musiało być epickie free4all. Ktoś oglądał może?
4
@Faro Jeżeli liczyć Pixara, bo Disney jest tam bodaj większościowym udziałowcem, to: Up.
Edit: Jeżeli tylko Disney to może Dzwonnik z Notre Dame.
1
@Kgorecki2500 Pierwsze skojarzenie: pay deduction.
0
@urbipl Piękna historia i jakże zmyślona. Einstein był z pochodzenia Żydem, można go określić jako "wierzącego" ateistę, czyli wierzącego w stwórcę świata, ale nie w osobowej formie, więc ta wstawka jest już z czapy wyjęta:
- Czy wierzysz w Jezusa Chrystusa synu?
Zdecydowany ton odpowiedzi przykuwa uwagę profesora:
- Tak panie profesorze, wierzę.
Ogólnie dzięki za zmarnowanie mi 7 minut życia.
6
@gumaz ~10k na rękę za w tym momencie nic nierobienie już nawet nie w przenośni. Tak mógłbym żyć.
19
@PIWOSZ89 Jak coś w meczu było 2 - 1.
5
@FCB_dimiC Niesiona od spodu, więc i nie dziwi decyzja.
8
@Laminedependencia przypomniał mi się 2021/22 i Frankfurt w LE... byłbym ostrożny z tą wysoką różnicą.
10
Kiedyś to były czasy.
0
@BARCA1899Messi w meczu psg totki 5-3, tam się nikt w obrone nie bawi. Trzeba nie grać na zero z przodu.
3
@Klimach fan Cucurela w zasadzie schował do kieszeni w meczu Yamala i też jest to mniej uwypuklane.
4
@FCB_dimiC Po co wracać do domu, jak jutro trzeba z niego wyjść do pracy?
1
@ali3gator No jest to zabawne, biorąc pod uwagę, że dosłownie bramkę "pod ladę" straciliśmy, bo czelsiok dwóch przedryblował sam.
4
Absolute Cinema, mecz w zasadzie ustalił się po dziwnym swojaku z kontrowersyjną wystawioną nogą oraz głupiej czerwonej Arałcho, ale co się tu niektóry ulało, to jak niemowlakowi. Yamal jest drugim Balotellim, Flick do wywalenia, hehehe nawet mam dobry humor po tym spektaklu tekstowym.
0
@regatta52 ulało się dziś konkretnie. Gdzie tak naprawadę przeważyła czerwona i swojak.
1
@Hosh ciężko sie Ramble przewija, chyba dam sobie dziś spokój.
0
Sytuacja w LM zrobiła się nieciekawa, oby skończyć w TOP24 i powtarzamy PSG.
0
@kulek22 Przecież to finał.