1

@maroon Różnica bramek, była 17 chyba przed meczem więc 9 im wystarczy, bo +9, to -9 dla rywala w bezpośrednim meczu co daje 18.

2

1

Skok ze spadochronem na tle Słońca. Polecam wejść w tweet, bo jest tam opisany sposób, w jaki wykonano taką fotografię.


0

@Giwera Gdyby odpowiedzi w familiadzie faktycznie były wynikiem sondy, to pewnie byłoby to nawet możliwe do trafienia.

0

@Hosh Dzięki, obejrzałem. Nadal nie rozumiem, bo jest on tu bardziej jechany od Setiena, tak w moim subiektywnym odbiorze. Ja rozumiem, że trener mówi "nie mam kim grać" – Ok. Ale nadal tego nie rozumiem, mam wrażenie (znowu subiektywne), że to persona non-grata numer 2 zaraz po Figo. Dziwnie się na to patrzy...

2

@Debfc Nie jakby coś, ja uważam na przykład Maradonę, za marnego trenera, ale nadal zaraz po jakimś meczu wypisywać, to co ludzie tu robią. Nie ogarniam. I to ludzie, po których bym się nie spodziewał.

1

@FcPortoFan1999 A co było wtedy oczekiwane tak z ciekawości? W sensie co powinien powiedzieć, żeby być lubianym? Że jest słaby i to jego wina, wziąć ciężar na siebie i wtedy miałby wieczny szacunek? Bo jadą z nim tu bardziej, niż z innymi trenerami, którzy mniej dali ogólnie.

9

Z ciekawości zapytam czym Koeman podpadł lokalnej społeczności? W sensie to nie jest wybitny trener to fakt. Ale liczba komentarzy jadąca z osobą, która dała Barcy Ligę Mistrzów znaną wtedy jako Puchar Europy Mistrzów Klubowych, mimo wszystko dziwnie. O co ogólnie chodzi?

1

Robert na rozgrywającego.

1

@Kgorecki2500 Założę się, że nie miałby posłuchu i poważania wśród "gwiazdeczek z ego". Barcelony, Intery, Aston Ville. Panie, tu trzeba autorytetu, a jemu by na głowę wleźli. Pewnie jeszcze przed turniejem byśmy szukali kogoś zza granicy. Pewnie w ostatniej chwili przed barażami by nas wystawił, więc znowu byśmy szukali trenera na lokalnym podwórku, który zrobiłby jako taki wynik na turnieju w siermiężny sposób, więc znowu byśmy szukali kogoś za granicą z tytułami w nadziei na lepszą grę. Daj Pan spokój.

4

@FCBparasiempre Trochę masło maślane na początku: "Rzut karny to niewątpliwie najdotkliwszy rzut karny", pewnie drugi to miała być najdotkliwsza kara?

PS Nie czepiam się, tylko tak zauważyłem. Ciekawa historia, bo najwięcej się mówi właśnie o tym wykonanym przez Cruyffa. Nie słyszałem nigdy o tym wykonanym przez Coppensa.

1

@marcin62 Przekaz jest tak trafny, że aż nie trafi do grupy, do której jest skierowany, a sprawi tylko, że nastawią się na bardziej "anty". Przypomniał się mi płacz o wyśmiewanie się podczas (w sumie chwilę po) wyborów prezydenckich jednej grupy wyborców z edukacji drugiej grupy wyborców. Wtedy były podnoszone głosy, że tak się ich nie przekona. Czy powyższy sposób, tylko w sumie w drugą stronę sceny światopoglądowej, który robi to samo, jest jednak skuteczny? Ciekawe.

2

@DragonxNF A skąd wziąć listę lektur obowiązkowych? Tutaj piszą, że 1984 jest obowiązkowy i to na poziom podstawowy w 2026.
https://tantis.pl/blog/matura-2026-lektury-obowiazkowe-pelna-lista/?srsltid=AfmBOor3qyNZE50IVd4fPJqEiE61uddmyF2IKeET-mlfyhlaAeFTi98G

Edit. Sugerując się tylko tą listą, co znalazłem, bo nie mam za bardzo wiedzy:
1. Boska Komedia (całość) – Dante Alighieri
2. Medaliony – Zofia Nałkowska

3

@kubix05 "Niestety" to będzie, jak nam pierwsi strzelą.

14

To już 13 lat od kiedy Zlatan strzelił Anglikom gola przewrotką zza "szesnastki".


3

@Popitek12 To prawda, że Szczena wybronił jego karnego, ale zaraz pisać, że Messi był niepewny na Mundialu, który wygrał?

0

@marcin62 Grałem tylko w 1602 na premierę w 98', ale mi teraz w krzyżu strzeliło.

2

@Safrani "Matko nie żałuj dziecku cukru. Cukier wzmacnia kości", też dobre.
https://dentonet.pl/wp-content/uploads/2016/02/cukier_krzepi.jpg

Nauka na końcu i tak wygrała.

1

@MesQueUnClub_87 Muszę ciągle obejrzeć pierwszy sezon. Może moja watchlista (jedna dla seriali animowanych i nieanimowanych) kiedyś tam dojedzie.



PS Ogólne pytanie do ludzi. Skąd wy bierzecie czas?

1

@kubix05 Subiektywny gust, ale nie ogarniam jedzenia ich na słodko jak racuchów. Albo gulasz, albo w wersji biednej – z solą.

26

Fotazo.


1

@Hosh Nie no to tak, bardziej mi chodziło, że nastąpi chwilowa aktywność na tyle silna, że magnetosfera tego nie udźwignie i będzie to w sumie w zasadzie nieprzewidywalne z większym wyprzedzeniem. To, że na skutek braku wodoru i syntezy helu urośnie do czerwonego olbrzyma, można przewidzieć już dziś.

4

Jak myślicie dojdzie kiedyś na Ziemi do scenariusza z filmu Knowing (Zapowiedź)?


1

@MYTO Wierzyłem do momentu jak mnie @FcPortoFan1999 nie uświadomił (a potem TVP Sport nie utwierdziło), że Bednarek nie wystąpi. Bez naszego duetu z środka będzie ciężko.

4

@Kozinho. Czyli rozumiem, że jak w przypadku autora wątku nie chodzi o samą czynność, tylko że Wasze wewnętrzne absoluty moralne nie zgadzają się z czymś subiektywnym i będziecie nawet za cenę nakurwiania salt logicznych próbować ich zwalczać. Spoko taplajcie się dalej w tym szambie.

3

@Ojciec5tkidzieci Czyli podsumujmy, szanujesz Jadczaka, bo będzie biegał do sądu, ale Wiech Cię irytuje, bo biega do sądu?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16209124#comment-16209151

1

@Safrani Dokładnie, zwłaszcza że można w takich miejscach po prostu zwolnić, nic nikomu z tego powodu nie ubędzie. Natomiast pomoże to w centrach miast.

5

@Ojciec5tkidzieci Przecież latanie 100 km/h w zabudowanym, to bycie potencjalnym mordercą. Bardzo dobry pomysł. A to, że do więzienia powinny trafiać też osoby, co prowadza mimo zakazu to swoją drogą.

0

@FcPortoFan1999 Wolę "Kiwioniarek". Robimy Holandię do 0?

0

@kanver_ ale sens pozostaje taki sam dla wysłuchania czy dojścia do władzy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?