0

@michal26 Sensowny apel, ale Cię nie posłuchali wyżej, także tego...

0

@Kozinho. Faktycznie w opór podobnie tu wyszedł.

1

@esem91 Mogę Ci tylko powiedzieć nieprofesjonalnie (bo nie mam żadnej fachowej wiedzy w tym temacie), że widząc to jeszcze przed powtórkami, byłem pewny, że anulują. Mimo wszystko to był 16. metr, a nie blokowanie piłki, która wpadłaby na 100% do bramki i ręka była dość naturalnie ułożona.

1

@Kgorecki2500 Było blisko.

2

Z tego kraju na pierwszą myśl przychodzi tylko dwóch piłkarzy.


6

@MessiForeverTheBest Coś w tym jest, bo z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu.
@Kgorecki2500 kolega "odegrał rolę" kierownika przekonującego pracownika, żeby nie zakładał związku zawodowego, bo przecież jesteśmy "kumplami". Szkoda, że tego nie widać na powyższym wykresie.

1

@MessiForeverTheBest Też tak uważam, ale odpadłem na 7 odcinku, więc nie wypowiem się o reszcie. Ogólnie obok motywu wojskowego, motyw animacji wzorowany na grę mi nie siada. Może to dlatego, że też nie oglądam e-sportu, czy jak ktoś gra w grę.
Nie mniej wydaje się, że zbierał dobre opinie, więc jakichś fanów tam ma. Imho jak komuś podobało się SAO, to też mu się spodoba. Mnie się oba nie podobały (subiektywnie).

2

Trochę osób jakiś czas temu jarało się tu Solo Levelingiem (mnie to jakoś nie wciągnęło), więc podzielę się informacją z TT która kogoś zainteresuje. Zaplanowano film na 2026.
https://x.com/animeupdates__/status/1986034771508515180

3

@draxidox Ewentualnie czynsz musiałby wzrosnąć o tyle, że nikt tego nie wynajmie, a stojąc puste i tak będziesz musiał za to płacić. Nie będziesz więc sobie robił lokaty kapitału z nieruchomości, tylko trzeba będzie je sprzedać. Od 9+ 3% to kpina.

2

@shinthps To samo pomyślałem wczoraj, ale już mi się nie chciało nawet na to reagować. Rozumiem, że każdy ma prawo do krytyki. Z drugiej ktoś, kto uważa się za dorosłą osobę, zaczyna od przekręcenia nazwiska. Patrząc na nick mam jednak zero zdziwienia.

2

Jeden z najlepszych TTS-ów w historii obok H3 i w kwestii dyskusji róbcie, co chcecie, bo nie będę Wam mówił co macie robić.


6

Cudo.


1

Jak dobrze, że nie znam się na piłce i skończyło ię 1:0 w drugą stronę: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16212411

#teczkiNaSamegoSiebie

2

@El Plutoninho I've come to talk with you again.

26

Liverpool tak ciśnie, prowadzi grę, a pewnie koniec końców jakieś 0:1 z dupy wpadnie.

2

Kiedyś to były czasy.


2

@Kgorecki2500 Dziwne, ja odpalam heroski i u mnie wszystko po staremu.

1

@kubix05 Lubię salceson, ale nie tego typu. W galarecie to jest GOAT salcesonów.

4

Albo mamy do czynienia z największym światowym spiskiem, gdzie wyłożyły się branże tytoniowa i alkoholowa, albo z mitomaństwem większym od Jaroszek. Nie ma nic pomiędzy. Jako że robię dziś za podstawkę pod mikrofon, ocenę pozostawię Wam.


5

@Karzel Mówił o tym shorcie:


Że Rymanowski ma tak w temat wywalone, że nawet przez AI wygenerował napisy i ich nie sprawdził. Faktycznie dziennikarstwo najwyższych lotów.

PS To akurat nie był zarzut do profesor, tylko Rymanowskiego. Ona powiedziała ok, abstrahując od tego, że większość metaanaliz tego nie potwierdza.

1

@MessiForeverTheBest Alternatywy mogą być tylko cztery.

1

@MessiForeverTheBest mamy w tej sprawie dwa konsensusy.

2

@FCBparasiempre Miałem do tych informacji zawsze ambiwalentny stosunek. Z jednej strony powinieneś traktować dorosłych ludzi, jak dorosłych ludzi i profesjonalistów. Z drugiej nie sposób przeoczyć, że "amigosi" trochę się pod koniec rozbestwili (rozpuścili) jak przysłowiowy "dziadowski bicz". No mimo wszystko ze szpiegowaniem, to jednak przesada.

18

@michal26 Lubie Ciebie, ale wciskasz @Toretto bzdury. Aksjomat to podstawowe twierdzenie, które przyjmuje się za prawdziwe BEZ DOWODU, stanowiące punkt wyjścia dla dalszych rozumowań w danej teorii, na przykład w matematyce lub logice. Jedynkę trygonometryczną jak najbardziej można udowodnić. Aksjomatem będzie chociażby to, że w geometrii Euklidesowej każde dwa punkty można połączyć odcinkiem.

3

Wszyscy się o coś kłócą, więc jakie są wasze ulubione cytaty książkowe?
U mnie all time to będzie: "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"
A z takich relatywnie nowych, które poznałem: "Do as you wish, but do no harm."


1

@MessiForeverTheBest Zaryzykuję stwierdzenie, że w dowolnej sprawie (nie tylko zmian klimatu), jeżeli istnieje konsensus, to musi być jeden. Ciężko, żeby naraz istniały konsensusy, że na przykład papierosy są i nie są szkodliwe.

5

Ciągle mnie zastanawia ta narracja i nie rozumiem, skąd ona się bierze, więc może mi wyjaśnisz drogi @mmaciass
- Naukowcy "głównego" nurtu powinni być bardziej pokorni
- Nauka może się mylić, trzeba być wstrzemięźliwym w opiniach i nie zamykać się na innych
- Medycyna też może przecież się mylić

Tymczasem wjeżdża alt-med, szuria z patatajnią i resztą tałatajstwa, cała na biało i wygłasza wszystkie swoje subiektywne poglądy niepoparte niczym jako 100% absolutną i ukrywaną przed maluczkimi prawdę. Tam już apelu o pokorę być nie musi. Znamienne.

Swoją drogą zastanawiam się, czy Kopernik, to użalał się i płakał w internecie, że go big-church chce zagłuszyć... wróć, mógł co najwyżej przybić kartkę na tablicy w centrum miasta, a przeczytałoby ją może z 5-10% ludzi.
Czy może wziął dupę w troki i naukowo przedstawił, że wszyscy się mylą? Wygodne czasy zbudowały słabe nurty wiedzy w danym momencie alternatywnej. Lepiej płakać o zagłuszaniu, niż przedstawić rzetelne dowody, że główny nurt się myli.

2

@Kgorecki2500 Nie wypowiem się o kanałach historycznych, bo nie oglądam. Jeśli chodzi o fizykę/matematykę/programowanie to w ostatnim czasie bardziej do mnie trafiają materiały w formie właśnie nagranych wykładów z jakiegoś MIT czy Stanfordu. W tym sensie nadal obejrzę coś z kanałów pop-science, ale wiem, że muszę dzielić przez 10 to, co tam będzie. Takie kanały muszą stosować uproszczenia i pomijać fragmenty, żeby trafić do szerszego grona ludzi.

Podsumowując spoko, żeby z czymś zacząć i ogarnąć, że w ogóle jest taki temat – nie koniecznie, żeby na tym budować faktyczną wiedzę. Możliwe jednak, że przy tematach historycznych nie ma to aż takiego znaczenia.

11

@EvenepoelRemco00 Może kopcił więcej od Teka, ale spłacił się dyńką w klasyku 2014/2015.

1

Cytując klasyka, jesteśmy tragicznie słabi. Weryfikacja przyjdzie z Chelsea.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?