3

@Bobo25 Ale akurat wczoraj było blisko remisu, mimo tego, że Real przeważał – to się nie wyklucza. Gdyby Kounde w 89' zgasił piłkę klatką na swoją nogę, a nie do bramkarza rywali, to mogło być 2-2.

0

@Kgorecki2500 To sobie jeszcze poczekasz **shrekoizowane**

0

Demon Slayer to naprawdę wykręcił kosmiczne liczby sprzedażowe. Według Box Office Mojo jest dziewiątym najbardziej dochodowym filmem roku na świecie, wyprzedzając takie filmy Marvela jak "Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat" i "Fantastyczna czwórka: Pierwsze kroki", a nadal jest wyświetlany w kinach na świecie.
CSM też całkiem ładna sprzedaż jak na, póki co jeden sezon – wiadomo, że fanbase będzie znacznie mniejszy.
https://x.com/animeupdates__/status/1982685903874334925

0

@ShawnC Tak wyżej napisałem, że pominąłem przypadkowo jeden mecz, a 4:1 przecież wymieniłem, ale to się nie wpisuje w przyjętą definicję.

1

@mekston Tutaj liczę tak, jak napisałem 4 gole różnicy lub wyłapanie piątki, bo jednak 5-2 to nadal manita.

0

@Barclonismo Masz rację, przegapiłem jeden mecz. 05/04/2023, był półfinał 0:4. Myślałem, że tam też było 4:1.

4

Od kiedy kibicuję (1997), nie pamiętam, żeby Real Madryt upokorzył po piłkarsku Barcelonę. Wczoraj mogło tak być w pierwszej połowie, ale mecz zakończył się 2:1. Zacząłem więc szukać, czy to moje luki w pamięci i kiedy ostatni raz przegraliśmy 4 golami różnicy lub wyłapaliśmy od nich "piątkę". Wygląda na to, że z mojego okresu kibicowania najwyższe porażki to były:

14/01/2024 - 4:1 (Supercopa de España – finał)
07/05/2008 - 4:1 (36. kolejka La Liga)
23/08/1997 - 4:1 Supercopa de España – finał)

W tym samym czasie Barcelona wygrywała takimi wynikami.

12/01/2025 - 2:5 (Supercopa de España – finał)
26/10/2024 - 0:4 (11. kolejka La Liga)
20/03/2022 - 0:4 (29. kolejka La Liga)
28/10/2018 - 5:1 (10. kolejka La Liga)
21/11/2015 - 0:4 (12. kolejka La Liga)
29/11/2010 - 5:0 (13. kolejka La Liga)
02/05/2009 - 6:2 (34. kolejka La Liga)

Aby doświadczyć ostatniego upokorzenia, trzeba się cofnąć do roku 1995, czyli 30 lat temu: 07/01/1995 - 5:0 (16. kolejka La Liga)

Jak myślicie, kiedy nadejdzie czas, że Real wygra w dominujący sposób? Kiedyś musi, ale aż ciekawe, że nie wydarzyło się to już tak długo.

1

@APTAPT Takie mecze mają to do siebie, że szybko o nich zapominasz – to też moze być powód.

4

@Transu96 Fenomen, że wystarczy jakieś 2:1 i wypełzają jak ślimaki po deszczu.

0

@severius Polskie el klasyko, to jest to.

0

@michal26 Nie skoryguje Cię, bo nie znam się na taktyce piłkarskiej (zaufam trenerowi, który uzyskał papiery w tym co robi i zdobył sezon temu torfea). Jest coś, na czym się nie znasz? Tak z ciekawości? Bo widzę, że co temat to jesteś ekspertem.

1

@MessiForeverTheBest Może nie oglądałeś, ale widziałeś to lepiej przed monitorem, niż trener Jagi.

0

@michal26 Nie powiem, dwa pierwsze akapity mnie rozbawiły. Jakbym mógł, to bym Ciebie (Was) mianował trenerem. Pełna analiza nieoglądanego meczu.

1

@4drian0 Ferran znów z trybu "shark" wchodzi w "unagi".

2

@SelloutCrowd No... najbardziej tęsknię za Johannem :(

3

@Dfd222 Ale ma racje, trochę go brakuje w formie z PSG.

1

@Encore Szczęsny się troił w sumie, więc xG nie dziwi.

2

@Bolton Dobre.

0

Czesny(e) dziś ratuje od wysokiej porażki, ogólnie 2-1, no cóż, normalny wynik, przy tylu nieobecnościach nie ma tragedii. Ciekawe kiedy wyłapiemy na łeb coś w stylu 5-0, póki co się bronimy mimo braku formy i kontuzji.

1

Bez Iñigo ta obrona nie istnieje, najmniejszy wymiar kary w sumie...

1

@FcPortoFan1999 Poprawiłem.

3

Wygląda jak coś, w czym Kamil TumuⓁec mógłby wziąć ślub.


2

@FCBparasiempre Ciekawe historie, dobrze wiedzieć, że "szwagry" nie muszą kojarzyć się w Barcelonie z Laportą i jego rodziną na klubowych stołkach.

9

@Popitek12 i nie wróci więcej (oby).

0

@tbas Przecież to bez znaczenia, że to będzie 5 klasyk z rzędu nawet gdyby były to zdarzenia całkowicie losowe, jeżeli 4 poprzednie już się wydarzyły. To, że w ruletce 4 razy wypada czerwone, nie zwiększa szans na to, że za piątym wypadnie czarne.

EDIT. Większy wpływ na ten kurs ma, że w meczu nie wystąpi Garcia, Lewy czy Rapha.

0

@Piecu11 Ja bym poszedł dalej, po co w ogóle będziesz włączał ten mecz, jak możliwe, że go w 30 minucie wyłączysz?

4

Pamiętajcie, że gdzieś tam od pół godziny stoją ludzie i sobie jeszcze postoją.


1

@Sergio_Devils A mówili, że wsteczne podróże w czasie są niemożliwe...

3

Świetny materiał szkoleniowy dla Soto Grado na jutro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?