1

@MessiForeverTheBest przy naszej portugalskiej obronie nawet i to. Zapewne mecz w przebiegu wyglądałby jak więcej szczęścia niż rozumu, ale jako doktor Strange widzę tę jedną rzeczywistość z 14 000 605.

8

@esem91 Ogólnie chyba nie istnieje taki scenariusz w kontekście kadry narodowej, który by mnie zaskoczył.

2

Przypominajka, że dziś trzeba wygrać nieważne w jakim stylu, liczyć na Belgów i wskakujemy do pierwszego koszyka w kontekście ewentualnych baraży.


0

@maroon Możliwe, że masz rację. Z szacunku do ludzkiej inteligencji chciałbym, żeby to jednak był żart.

12

@Jakchcesz Zupełnie nieodpowiedzialne zachowanie, bo mogłeś mieć resztki papryczki na palcach. Następnym razem wyciągaj czubkiem noża.

0

@FcPortoFan1999 Też myślałem, że zakończył karierę.

1

@Jakchcesz Dla mnie to nadal bait, jak firma nawet nie podaje swojej nazwy. Tutaj masz choćby info, kto jest rekruterem, czym się będziesz zajmował konkretnie itp.
https://www.olx.pl/oferta/praca/grafik-komputerowy-designer-produktowy-ecommerce-praca-zdalnie-online-CID4-ID17AD9m.html
Odmawiam uwierzenia, że ktoś tego nie wrzucił dla jaj. Dodatkowo ta oferta nie jest spójna na poziomie logicznym. Masz nie być na studiach stacjonarnych, ale czas pracy elastyczny...

1

@Jakchcesz Wygląda jak bait. Chyba że oferty dla grafików faktycznie są tak mało sprecyzowane, to wtedy pozostaje współczuć.

0

@Bolton Podobna długość fal.


0

@APTAPT Kiedyś piłkarze byli ulepieni z innej gliny, kibice też. Było nas jedenaścioro... mieszkaliśmy w jeziorze, itp.

2

@Kgorecki2500 Śmiesznie jak wykręcą coś w stylu finału, w przeciwieństwie do złotego pokolenia Belgii.

3

@Rastafarnianin więc tak...


2

@mekston do dziś żałuję, że odmówiłem... w sensie nie, że werbalnie, bo za mientki byłem, tylko się przesiadłem.

5

@escarabajo Jakby to ma co do zasady pi razy oko taką etykietę i są osoby, co przesączą to przez coś (typu chleb) i piją. Ogólnie nie polecam, ale on mnie wtedy częstował taką fioletową... ogólnie z tamtego okresu to mam wiele dziwnych historii...
https://a.allegroimg.com/s1024/0cc0f7/433d40054673b8a80aff357c43e8

5

@Colin94 mam taką historię odnośnie dziwnych soków, że jak byłem w przerwie, pomiędzy liceum a pierwszym rokiem studiów (najdłuższe wakacje w życiu), to jechałem metrem z pracy dorywczej i się dosiadł na ratuszu jakiś menel. Wyciągnął "jagodziankę na kościach" z tekstem do mnie: "Chcesz? To nie jest sok z gumi-jagód". Dziwne były te powroty metrem po północy...

2

@Tasde To następnym razem pij z kieliszków. Pić z kartofli, co za bezsens...

0

@FcPortoFan1999 co tu się od janiepawaliło...

0

@gumaz W sumie nie wiem, jaka była optymalna strategia, nigdy tego nie rozważałem. Natomiast pokazuje to niewątpliwie dysproporcję w grze przy braku oraz pełnej informacji.

2

@FcPortoFan1999 Gra w ciemno to był peak. W sensie, że trollingu.

1

@Marusek Ach szkoda, obstawiałem coś niesztampowego.

2

@adamek20151 Zapytał w liczbie pojedynczej, to w takiej też odpowiedziałem. Był Aguero, Kempes, Aimar, Batistuta, pewnie dużo bym wymienił. Ja się natomiast nie dziwię, że kibice Barcelony mają pamięć przysłowiowej złotej rybki, jak po 4 meczach potrafią z dowolnym piłkarzem jechać do spodu.

7

@Dankho94isback Chociażby Mascherano, bo El Jefecito trzymał tę obronę w ciężkich czasach, nawet jeśli ktoś nie uważał go za topkę.

1

@Marusek Dosłownie większego generyka nie dało się napisać.

1

@adamek20151 częste mycie skraca życie.

1

@joloskyy Miałem okazję z niego kiedyś u znajomego korzystać, jest całkiem spoko.

3

@joloskyy Istnieje większa szansa, że pomoc znajdziesz na przeznaczonym do tego forum na przykład: https://www.forumastronomiczne.pl/

Tutaj jeszcze masz filmik, bo ludziom się często rozjeżdża wyobrażenie z rzeczywistością, co jakim teleskopem zobaczysz.


2

@Adran360 I to są te detale. Auba z hattrickiem, a Lewandowski zupełnie niewidoczny z Nową Zelandią.

Edit. Jestem nieaktualny, bo już poker wleciał, ale to tylko pogrąża niewidocznego Lewego.

2

@BorzyKrzys "Głąby" zarabiające dużo to jednak nadal odchylenie statystyczne. Badania na reprezentatywnej próbie pokazują (co nie powinno dziwić), że średnio osoby z wyższym wykształceniem zarabiają więcej od tych bez (i tak trzeba się było uczyć). Oczywiście możemy patrzeć w kierunku Billów Gatesów, Marków Cukierbergów, czy Steavów Jobsów, ale w ten sposób karmimy się tylko fałszywą ułudą błędu statystycznego.

Dzięki za pomysł na kolejny wpis.

0

@NeroTFP1 Jakub Midel aka Tom Ridel (Riddle), sam-wiesz-kto patowynajmu.

1

@Eklerek SoaD to spoko zespół. Szkoda, że jak w przypadku Slipknot kasa wygrała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?