5

@FCB_dimiC Po sprzedaży Yamala jestem sobie w stanie wyobrazić wszystko na rambli, włącznie z ekskrementami wrzuconymi we wiatrak, ale nie spokój.

1

@Bolton Bez sensu. Jak sprzedajesz w całości, a nie na części to lepiej wyjdziesz, nawet do 25000$.
https://www.facebook.com/partiarazem/videos/trzeba-dziecko-sprzeda%C4%87/264361711676574/

3

@kubix05 To na MTV była jeszcze muzyka, jeśli spojrzymy wstecz tak 15-20 lat?

11

@don'T.R.I.P.e Szczęściarze.

0

@MessiForeverTheBest @FcPortoFan1999 Tak zwane: overthinking at its finest.

10

@gumaz Tak by było.

2

@Kgorecki2500 Życie jest za krótkie, żeby czytać i przejmować się EULĄ.

0

@escarabajo Szwecja nie dość, że słabo w dorosłej, to też bez perspektyw na przyszłość.

2

@Safrani Wiesz może czy, PiS + Konfederacja + Braun przy takim wyniku biorą 2/3?

Edit. dobra, nieważne są mandaty rozpisane.

4

@fart Dosłownie tak pisał w listopadzie rok temu, heh
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15059753

@Katalonik97 spokojnie.

1

Co prawda nie widziałem jeszcze nowego OPM-a, ale po twitterowym timeline widzę, że moje przewidywania chyba były słuszne. Jednak wciąż... 6,6??? Co oni tam odwalili powerpointa w stylu TBATE?


2

@barcanawieki Wszelkie modele symu... a dobra miałem już dać spokój.

1

@Dankho94isback Programista / analityk systemowy, choć wydaje mi się, że to drugie coraz bardziej niż pierwsze. Jakby coś to mój post o dłuższej pracy nie wynikał z tego, że jakoś bardzo lubię czy chcę – to bardziej realne patrzenie na sytuację systemu emerytalnego.

1

@Kgorecki2500 Z opisu tłita wynika, że jest to tym, czym kieruje się większość kibiców – jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz...

27

A pamiętacie, jak husaria rozbiła Szwedów pod Kircholmem w 1605?
Ależ to były czasy, aż się łezka w oku kręci

0

@Culer9002 W tej grupie robilibyśmy 1. na luzie.

1

@Kgorecki2500 Zapomniałem o tym meczu... dzięki za przypominajkę to chociaż drugą obejrzę.

0

@Trojanek23 Jest to peak rozumowania, jaki przeczytam w tym miesiącu: "Nigdy nie wierzę w jakiejś oddolne ruchy i to tylko utwierdza mnie w przekonaniu że nie istnieje takie zjawisko"

13

@Dankho94isback planuje pracować dłużej...

1

@fejkenq Spy x Family

3

Był znany wszystkim "mecz na wodzie", to tutaj można powiedzieć o "meczu na śniegu".
https://x.com/PWspominki/status/1977786928335347752

0

@JanuszKorwinMikke A co zrobił?

9

@mordini123 A więc bezpośrednią przyczyną wybuchu III WŚ były podgrzane kulki?

3

Dziś jest dzień, który można świętować z czystym sumieniem.


2

@Beztroskii Wszystko spoko, tylko kurwidołka, kurwidołku to wołacz, ale może to już ten czas, by wołać?

3

@Konradowskyy Jeśli miałby tu przyjść to raczej nie rzuci projektu PSG "z dnia na dzień", tylko tamten projekt musi się naturalnie skończyć. Póki co nie wygląda.

1

@Ku84fcb Wydaje się, że to już ten moment, w którym należy przyznać, że jest potrzebny sezon (lub nawet kilka) przejściowy i ograniczyć wydatki, bo w końcu skończy się potrzebą przejściowych dekad...

15

Powstaje (jak zawsze) jeszcze poważne pytanie. A co jeżeli reprezentacja Polski już nigdy nie straci gola, grając parą stoperów z Porto?

5

Tak oto reprezentacja Polski zgniotła i przeżuła Litwę. Koloryzowane.


0

@VegetaPolska Nie mów hop, jest 2-0, nie chce mieć flashbacków z Kiszyniowa...
Edit. Aczkolwiek mam nadzieję, że para stoperów ogarnie ten mecz i zagramy co ważne na 0 z tyłu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?