misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@blakkudium Mourinho wystawił Samuela Eto’o na wahadle, więc czemu nie?
5
Szczęsny to jest klasa, bez niego 4-1 do przerwy mogło być, nie wiem kto dostał ZM, ale dla mnie bohater tego meczu. Świetnie mieć bramkarza, który nie robi kwasów i daje jakość przy kontuzji tego podstawowego.
3
Czasami się wygrywa, czasami przegrywa, czasami remisuje. Po takim meczu Real byłby wznoszony pod niebiosa, bo MENTAL i walka do końca. Ale oczywiście to Barca, więc gramy shit...
3 punkty? Oczywiście, że tak i to się liczy. Manzano pewnie zapłakany.
2
Tak się gra do końca. Piękny mental.
0
Ciekawe ile doliczy przy tym przedłużaniu. Obstawiam 2 minuty.
1
@Jakchcesz Nie będziesz nam mówił, jak mamy się kompromitować (lub nie) swoimi wpisami.
0
"Prowizorki są zwykle najtrwalsze".
1
@Jakchcesz Daj spokój, od rana nie mam nic na głównej tylko posty na ten temat. Nie nadążam tego blokować i to jeszcze wpadają takie typu 22-23h temu. Syf totalny...
3
@PatrychoO A mówili, że szczyt bezczelności to narobić komuś na wycieraczkę i zapukać z prośbą o papier.
2
@Konradowskyy Lata 90' to były chyba najlepszy okres jeśli chodzi o muzykę (subiektywna opinia), może jeszcze wczesny początek nowego tysiąclecia.
2
@macio_944 Grała przez cały ten czas, dlatego Barcelona nie mogła. Za wynajem klub dostanie 3,50.
7
Sądzę, że @kargul i @Pawlak1992
2
@Aragorn33 Jasne. O to pomysł. Może tobie uda się wymusić na nim poprawną odpowiedź.
Na rysunku mamy dwa identyczne kwadraty. Obraz powstał przez obrót jednego z nich względem punktu K. Obrót trwał tak długo, aż punkt O został środkiem boków |AB| oraz |CD|. Wyznacz ∠ AKD (zaznaczony na zielono).
https://zapodaj.net/images/cc6cdc387779c.png
Niestety mi halucynuje ciągle o 45° mimo obrazka "w skali" który przygotowałem, a na nim ewidentnie widać, że po przedłużeniu boku |KD| on nie będzie się pokrywał z teoretyczną przekątną |KB|.
2
@Aragorn33 z darmowej 5, ale jest tak jak mówi @Eric_Abidal_22 wystarczy dać takiemu agentowi coś, czego nie może znaleźć w necie (pomysł na zadanie bodajże widziałem kiedyś w podręczniku, a było to z 15 lat temu, jak jeszcze studiowałem) i zaczyna konfabulować.
@Eric_Abidal_22 Jakby co, ja to wiem. Ale byłem ciekawy, bo prostą całkę "policzy", ale tyle to i wolfram robi.
4
@Aragorn33 W wersji darmowej wykłada się na prostej geometrii, a czytając prompty jego "myślenia", to się nie dziwię, że to robi.
3
@MateuszQ Do jakiego rozważenia? 50% dla mnie i robimy deal.
3
@AssisMoreira Tak, oba 10/10. Death Parade, to jest obok Ping Pong the animation, takie nieoczywista perła.
PS Daj znać, czy masz powiadomienia, bo jak nie to napiszę może do moderacji, o co chodzi, może będą wiedzieć.
4
Parafrazując klasyka: dostępność animacji z dalekiego wschodu w Europie, a zwłaszcza w polskich kinach, jest smutnym odzwierciedleniem stanu polskiego państwa.
Widzę na ćwierkaczu dużo pozytywnych recenzji nawiązujących do nowego filmu autora anime "O ruchach Ziemi", czyli "Hyakuemu" (100 metrów). Ostatnio była premiera w kinach w USA. W Polsce niestety zakładam, że można o tym zapomnieć i trzeba będzie czekać, aż wpadnie na platformy streamingowe. Niestety poza kinowym mainstreamem jak Demon Slayer czy CSM obecnie można zapomnieć o czymkolwiek...
Szkoda, bo kilka opinii porównuje to do świetnej produkcji "Ping-Pong" i w sumie już z trailera można zauważyć pewne podobieństwa. Aż się zacząłem zastanawiać czy LOTM ekranizujący 8 tom w 2035 trafi do kin w Polsce... heh znając życie...
1
@tomek8756 Czytając komentarze o usunięciu minimalnego spalonego w odpowiedzi, mam nieodparte wrażenie, że nauczanie fizyki (w tym wyjaśnienie pojęcia błędu pomiarowego) zawodzi w naszym systemie edukacji.
2
@Criss18Barca Jeśli tak jak w LM unikniemy nudnego formatu mecz + rewanż i będzie większa liczba przeciwników na zasadzie losowego dom/wyjazd, to wydaje się być dobry pomysł.
5
@Czajka90 Na WF robiło się drużynę w koszulkach i bez.
8
Uwielbiam czytać książki autorstwa DecoMorreno podczas gry w planszówkę Dr. Oetkera.
https://x.com/arktos0/status/1978702350706434337
3
@AssisMoreira Jeszcze, żeby uściślić. Rozumiem, że obserwacje pokazują jakby tej "materii" brakowało, ale technicznie to może wynikać z innych rzeczy, mniej więcej na tej samej zasadzie jak patrzenie na walec pod różnymi kątami da nam inny przekrój płaszczyzny – jeden, powie, że prostokąt, a drugi, że koło. Teoria, mimo że ładna i się spina na poziomie matmy (choć jak rozumiem, kolejna obserwacja temu przeczy?), to tak samo spina się teoria strun, tylko jej też nie da się sfalsyfikować.
3
@AssisMoreira Dzięki obejrzę pewnie rano, zobaczyłem tylko na szybko opis, to może potem powiem więcej. Ale po opisie: w model λ-CDM to ja w ogóle nie wierzę, koncepcja ciemnej materii wygląda jak typowy zastępnik(?) (ang. placeholder, brakuje mi słowa po polsku). W sensie nie przekonuje mnie, że jest coś, ale tego nie widać, nie oddziałuje to w żaden sposób poza grawitacyjnym na dużych skalach, wywierając "ujemne ciśnienie", więc praktycznie nie da się tego potwierdzić, itd. To jest typowo niefalsyfikowalne stwierdzenie, więc ciężko mieć to za merytoryczne. A z tego co pamiętam, to Einstein wprowadził λ w swoich równaniach jako całkowicie czystomatematyczny obiekt, żeby obliczeniowo to wszystko się spięło.
5
@FCB_dimiC Po sprzedaży Yamala jestem sobie w stanie wyobrazić wszystko na rambli, włącznie z ekskrementami wrzuconymi we wiatrak, ale nie spokój.
1
@Bolton Bez sensu. Jak sprzedajesz w całości, a nie na części to lepiej wyjdziesz, nawet do 25000$.
https://www.facebook.com/partiarazem/videos/trzeba-dziecko-sprzeda%C4%87/264361711676574/
3
@kubix05 To na MTV była jeszcze muzyka, jeśli spojrzymy wstecz tak 15-20 lat?
11
@don'T.R.I.P.e Szczęściarze.
0
@MessiForeverTheBest @FcPortoFan1999 Tak zwane: overthinking at its finest.
10
@gumaz Tak by było.