misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@regatta52 ulało się dziś konkretnie. Gdzie tak naprawadę przeważyła czerwona i swojak.
1
@Hosh ciężko sie Ramble przewija, chyba dam sobie dziś spokój.
0
Sytuacja w LM zrobiła się nieciekawa, oby skończyć w TOP24 i powtarzamy PSG.
0
@kulek22 Przecież to finał.
3
@Kgorecki2500 Usuwanie AI, to cywilizacyjny regres. W internecie masz darknet, ale to nie powód, by usuwać internet. Jest już mnóstwo przydatnych zastosowań, ale one się nie przebijają tak bardzo do mainstreamu.
@Bykunn Po prostu ludzie dostali noże (czy tam broń palną) i teraz na "martwe przedmioty" zwalana jest odpowiedzialność za ich wykorzystanie przez istoty (ponoć) rozumne.
7
Kiedy wiesz dlaczego, ale nie masz dowodu.
6
Niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nigdy tak nie zrobił. Czasami trzeba wysłuchać pierdolamento i robić swoje – zwłaszcza w pracy.
8
@MessiForeverTheBest Patrząc na Real, będziesz widział zupełnie inny obraz. Obraz nędzy i rozpaczy.
1
@kanver_ W sensie prawnym w futbolu nie ma precedensu, więc jedyne co pozostanie na przyszłość to płacz o niesprawiedliwość dziejową, bo na pewno zagwiżdżą następnym razem inaczej.
20
Co ten Guardiola? Nie oglądałem meczu Realu, ale po komentarzach odnośnie do sędziowania wnioskuję, że chyba by się w takiej formie przydał z powrotem.
1
@AssisMoreira Prosimy nie regulować odbiorników.
0
@Barcafan2020 Nie no szanujmy się, lepiej czytać/studiować/analizować matematykę niż oglądać Real Madryt.
0
@Faro Nie zaobserwowałem takiej zależności. Już bardziej różnice w komunikacji małe miasteczka / wioski kontra duże miasta.
4
@Arkon Jak tak myślę, to lista nie miałaby końca, ale takie trzy, które na pewno by się znalazły, to: Zielona Mila, Pulp Fiction i też Forest Gump.
Z animowanych cokolwiek od Sutajio Jiburi.
0
@fcbarcafan19 Najlepszy wykład z udziałem Linusa.
PS Linux, linuksem, ale ciężko sobie wyobrazić dziś pracę programisty bez Git-a. SVN i jego legendarne konflikty drzewne, to były czasy.
19
Kiedy płacą ci za godzinę, a nie za zrobioną robotę.
0
@Hosh Patrząc na poprzednie 3-4 lata, to jest trochę szok w sumie.
4
@tomek8756 Za mało czasu, ale kiedyś tak – zapewne nie za naszego życia, tak obstawiam.
0
@fotohobby Spoko ja natomiast wpadłem w efekt Mandeli, bo AI mówi, że to pochodzi z grudnia 2024, a dałbym sobie rękę uciąć, że widziałem to już w pandemii. Ciekawa sprawa.
Edit. Może to była inna akcja z piwem i mi się tak zapamiętało i skojarzyło.
2
@fotohobby @FCB_dimiC Żeby tylko było 20 razy. Ja to z internetu kojarzę sprzed kilku (może nawet nastu) lat.
2
A więc finalnie zdecydowali się to wprowadzić. W sumie pomoże to w walce z botami z Trzeciego Świata. Jednak w najbliższym czasie (co gorsza niezdefiniowanym ramowo) będzie trzeba zapłacić cenę w postaci bycia świadkiem wojen plemiennych oraz shit-postingu. Nie da się mieć wszystkiego.
0
@Hosh Paradox to wyższa szkoła jazdy i robienia hajsu.
@severius Miałem tę grę z jakiejś płytki dołączanej do czasopism z grami. Fakt była sztosiwem, ale "AI" (nie wiem, jak dziś określić te algorytmy udawania gracza) była tam niezbyt ogarnięte z tego, co pamiętam.
1
@macio_944 Teraz trzeba wejść w te wszystkie posty i odznaczyć. Przerąbane :D
@Hosh A przy tym tytule to ja bym się musiał zastanowić, ile na samą 3 poszło. Miałem fizyczne wersje na premierę i kupiłem to pewnie więcej niż raz cyfrowo. Szacuję, że pewnie z 4 stówki pękły.
13
Jak się tak zastanowię, to ja w życiu nie grałem w GTA w 3D i skończyłem na tym:
Macie jakąś grę/serię, która uchodzi powszechnie za "TOP", ale nigdy w nią nie zagraliście?
1
@FcPortoFan1999 Hulk z pierwszym karnym nie pomógł.
1
@barcelonaLM Serio ten "feature" był dostępny? Bo wygląda na fejur w opór wszystko, co czytam na ten temat.
5
@FcPortoFan1999 Ostatni raz tak zaryzykowałem, gdy przeszedłem na zielonym świetle.
1
@Kgorecki2500 Ciekawa sprawa, że nie podał kierunku na zachód.
0
W sumie spoko się ogląda te Copa Sudamericana. Tylko zwróciłem uwagę, że zrobili przerwę na nawodnienie. Co oni robią? Nie wiedzą, że jest późna jesień/zima?
5
@Who_you_mam Przecież płacz, że już wszystko przegraliśmy w grudniu, był wszechobecny... zresztą takiej serii to nawet wtedy nie było.