4

@fart Ważne to podjąć zdecydowane kroki w działaniu.


3

@MessiForeverTheBest Deszczowy wieczór na Balaidos gorszy.

0

@partymaker 15 minut maks, szczerze wystawieniem go od początku Flick wykopał sobie trenerski grób.

0

@Pawlak1992 Bezsensowne porównanie atak vs obrona. Jednak znając ciebie, to trolujesz, więc w sumie dobry bajt.

2

@sebasarna Oczywiście, że tak. Po to tu jesteśmy.

3

@Adran360 Ahhhh... a man of culture indeed.

5

@sokot nie no, aż tak to nie.

2

@kanver_ oho, idę po krzesełka.

0

Czyżby Flick wyjaśnił płaczków przedmeczowych? @LukaszFan opinia.

0

@Dankho94isback Czyli jeszcze do macierzy możliwości musimy dodać za krótko, źle, za długo też źle?

2

@LukaszFan Czyli standard, nie gra źle, gra też źle. Jak dostanie 4 ligowca w pucharze, to źle, bo za niski poziom, a jak kogoś poważniejszego, to za wysoki.

3

Pora na coroczną dyskusję. Sałatka jarzynowa, tak czy nie? Osobiście nie lubię, głównie ze względu, że nie ogarniam, jak komuś mogą smakować zimne ziemniaki i zimna gotowana marchew.


1

@CLS63AMG W końcu coś ciekawego zaczęłoby się dziać z pozornym ruchem gwiazd.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1c/Three-body_Problem_Animation_with_COM.gif

11

Bzdura na samym szczycie jest jeszcze wrzucenie pytania do AI, a następnie całkowite poleganie na jego halucynacjach.


8

Uff udało mi się przeskrolować wasze wypociny z losowania i nadgonić co tam ciekawego pisaliście. Z takich ciekawostek, wiecie, że jak przewiniecie ramble w "obciążeniu" komentarzy do 16h w tył, to zaczyna on żreć 2,6 GB RAMu (vs 300MB początkowe):
https://zapodaj.net/images/337ac2148e582.png
Wszystko laguje jak nienormalne.

1

@mordini123 Niestety?

0

@Fizzy Womack Bez znaczenia, jak są widoczne numery w całości, to mu wymienią.

1

@Adran360 Dobrze się składa, bo Barca leci o 18.30. Dzięki za info.

9

@Kessie Dziwna to sprawa, bo żeby powiedzieć, że "była", to najpierw musisz powiedzieć, że "przyszła". Ale jak najpierw "przyszła", a potem "była", skoro linia czasowa się nie zgadza.

5

@damianex10 Widzę, że kontent siadł, to powtarza schemat, który generuje zasięg. Nawet jak już widać, że "odgrywa rolę".

1

@gumaz Nie żebym bojkotował jakoś specjalnie, ale 90% czasu tam nie ma nic wartego uwagi. Subiektywnie oczywiście. Po prostu muzyka nieprzypadająca mi do gustu. Dobrze, że chociaż w zeszłym roku wygrała osoba godna uwagi, ale rzadko tak jest.

6

4

@Comentateiro Czyta się "komfortejbuł", bo będziemy przenosić stół.

6

@tomek8756 Ciekawe, czy są tu ludzie, którzy zastanawiają się: "a co to jest walkmen?". Jeśli nie, to za +/- 10 lat będą.

3

@PatrychoO eutanazja - tak,
reszty nie zdążę napisać.

0

@Dari0G Mówi. Aczkolwiek z tamtego okresu wolałem Dungeon Mastera oraz Black Crypt (to już było trochę później). Ishary też były spoko, jakbym pogrzebał pewnie mam gdzieś w kartonach ręcznie rysowana mapę do nich.
Nie kojarzę jednak tych gier z ikonicznymi sound trackami, które można by nazwać "ponad czasowe". No i w sumie post jako podanie czegoś dalej, wiec o tym napisałem.

4

Kiedyś to były czasy. Totalna pikseloza w 800x600, a i tak się świetnie przy tym bawiłeś. Ulubiona część to albo 5 (Dark Side of Xeen), albo 6 (The Mandate of Heaven) Jedno jest pewne, muzyka z tamtych lat dobrze się zestarzała, a Paul Romero to pieprzony geniusz.


Swoją drogą te gry w stylu cRPG wprowadzają bardzo dużo do lore świata Might&Magic, włącznie z tym, że nie jest to wariacja baśniowego średniowiecza, ale bardzo specyficzne sci-fi, a Kreeganie (inferno) to de facto kosmici.

2

@KamQiX Czy ja wiem, czy powinna? Biorąc pierwszy przykład z brzegu: hodowca na futra uargumentuje, że on teraz nie ma "co do garnka włożyć", obrońca zwierząt, że "cierpią". Finalnie opinie się rozjadą bez konsensusu i co Ci po tej argumentacji? Dlatego od dłuższego czasu już nie biorę w tym gównie udziału. Tak jak mówiłem już wcześniej dyskusje światopoglądowe i polityczne na tej stronie nie mają kogoś przekonać, tylko nawalać w drugą stronę – to jest ich główny cel.

0

@juarez W zasadzie to był żart w odniesieniu do tego zdania: "Podejrzewam, że żaden z autorów tych wątków, czy też mocno się w nich udzielających nie przeczytał żadnej ustawy w całości".

A tak po prawdzie to nie masz racji, bo słuszność w tym przypadku jest mocno subiektywna.

9

@shinthps Moim zdaniem, nie powinieneś wyrażać swoich przypuszczeń o przypuszczeniach innych, mając niepełną wiedzę na temat ich niepełnej wiedzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?