3

@PatrychoO eutanazja - tak,
reszty nie zdążę napisać.

0

@Dari0G Mówi. Aczkolwiek z tamtego okresu wolałem Dungeon Mastera oraz Black Crypt (to już było trochę później). Ishary też były spoko, jakbym pogrzebał pewnie mam gdzieś w kartonach ręcznie rysowana mapę do nich.
Nie kojarzę jednak tych gier z ikonicznymi sound trackami, które można by nazwać "ponad czasowe". No i w sumie post jako podanie czegoś dalej, wiec o tym napisałem.

4

Kiedyś to były czasy. Totalna pikseloza w 800x600, a i tak się świetnie przy tym bawiłeś. Ulubiona część to albo 5 (Dark Side of Xeen), albo 6 (The Mandate of Heaven) Jedno jest pewne, muzyka z tamtych lat dobrze się zestarzała, a Paul Romero to pieprzony geniusz.


Swoją drogą te gry w stylu cRPG wprowadzają bardzo dużo do lore świata Might&Magic, włącznie z tym, że nie jest to wariacja baśniowego średniowiecza, ale bardzo specyficzne sci-fi, a Kreeganie (inferno) to de facto kosmici.

2

@KamQiX Czy ja wiem, czy powinna? Biorąc pierwszy przykład z brzegu: hodowca na futra uargumentuje, że on teraz nie ma "co do garnka włożyć", obrońca zwierząt, że "cierpią". Finalnie opinie się rozjadą bez konsensusu i co Ci po tej argumentacji? Dlatego od dłuższego czasu już nie biorę w tym gównie udziału. Tak jak mówiłem już wcześniej dyskusje światopoglądowe i polityczne na tej stronie nie mają kogoś przekonać, tylko nawalać w drugą stronę – to jest ich główny cel.

0

@juarez W zasadzie to był żart w odniesieniu do tego zdania: "Podejrzewam, że żaden z autorów tych wątków, czy też mocno się w nich udzielających nie przeczytał żadnej ustawy w całości".

A tak po prawdzie to nie masz racji, bo słuszność w tym przypadku jest mocno subiektywna.

9

@shinthps Moim zdaniem, nie powinieneś wyrażać swoich przypuszczeń o przypuszczeniach innych, mając niepełną wiedzę na temat ich niepełnej wiedzy.

0

@gorgota Przed meczem z Realem Mbappe będą memy ze sławetnego wyścigu z Bejlem, więc odpada.

1

@PeteR10 Pamiętam jednego taniego i solidnego defensywnego pomocnika z Girony. A tak na poważnie to nie mam opinii na temat, o który pytasz.

0

@kejdzi Ciekawe, czy chociaż 2 z tych rzeczy się sprawdzą.

0

@Aragorn33 Nie wiem, czy jest sens tak to oceniać, bo chcieli go sprowadzić, patrząc na jego grę z resztą Barcelony w kadrze Hiszpanii. To, że w Athletic Club gra jak gra, to nie wiem, czy on tam błyszczał jakoś specjalnie wtedy. A zachwytów nad skrzydłami Yamal/Nico było co niemiara.

3

@Konradowskyy pytałeś o moje Spotify wrapped, więc wygląda jakoś tak:
https://x.com/MathMatize/status/1996271956954587606

0

@IAmLegend Nie rozumiem, co chcesz przekazać, bo wyrażasz jakiś ogólny statement. Że to nie jest prawdziwy 2 bilionowo nagrywany obraz jako całość, tylko każdy pixel jest nagrywany osobno i jest to kalkulowane, żeby scalić te pojedyncze nagrania w video? Napisałem, że użyto sztuczek ze względu na koszty i autor to tłumaczy w video.

0

@CLS63AMG Jakby nie patrzeć wojny też były motorem napędowym rozwoju technologii. Możliwe, że jednymi z większych.

16

Ziomek na YT zrobił kamerę nagrywającą we frame rate 2×10⁹ (dwa milardy) FPS-ów. Tym samym umożliwiło to nagranie video, na którym w widoczny sposób można zaobserwować poruszające się światło (około 15cm na klatkę).


Jeżeli ktoś jest ciekawy technikaliów, bo ze względu na koszty trzeba było zastosować parę sztuczek, tutaj całość materiału:

1

@Kgorecki2500 Amatorzy. Nie wiecie nawet ile czasu na nic niewnoszące spotkania z biznesem i product ownerami można przepalić w IT.

1

@fart W sumie było to wiadome jeszcze przed transferem. Barcelona raczej nie słynie z tego, że zawodnik podatny na kontuzje w innym klubie nagle odzyskuje tutaj zdrowie, a powiedziałbym, że jest wręcz odwrotnie, jeśli już. Plus jest taki, że nawet jak gra przeciętnie to przynajmniej wykorzystuje setki, co nie jest takie oczywiste jak popatrzeć na grę zespołu.

10

Do soboty trzeba będzie się przyzwyczaić do editów na "tłiterzu".


0

@blakkudium Huśtawka jak na La bambie. Odnalazłby się tutaj.

2

Niesamowicie sobie skomplikowaliśmy ten mecz brakiem skuteczności. Ważne 3 punkty. Atletico wyglądało naprawdę cienko.

1

@maroon Sylwester nad Adriatykiem?

8

@Laminedependencia Apel jak o pokój na świecie w trakcie konkursu Miss World.

9

Otóż to. Ważna jest konsekwencja w działaniu. U mnie ten model sprawdza się nadzwyczaj dobrze.


0

@karci0 Tyle, że nie ja tu jestem twierdzącym cokolwiek, jak prześledzisz ten wątek.

4

@Ptasior Zawsze wydawało mi się, że produkcja albumu wygląda w ten sposób. Powstaje więcej ścieżek, niż finalnie trafi na album, a część jest po prostu odrzucana. Jeśli będą koncepcyjnie pasować do kolejnych albumów, może czasem się tam znajdą, ale raczej dzieje się tak rzadziej, niż częściej.

7

@clyde W zasadzie to nie ma żadnego dowodu, że kosmos jest nieskończony.

0

@4drian0 Discussing Fish, albo jak kto woli fish and chips.

3

@FcPortoFan1999 Czyżby Legia wpadła pod Motor?

1

@Bzyczekk Nie wiem, o co chodzi, ale słyszę w tle, Ghost – Square Hammer, jestem prostym człowiekiem, zostawiam polecenie.

3

@Bolton Czyli to Twój setupik widziałem ostatnio, zacny.


37

@Arden Całkowicie zrozumiały punkt widzenia. To ludzie sobie wmówili, że on coś musi zrobić, osiągnąć, pobić. Więc niech sobie teraz z tym wyobrażeniem radzą Ci, którzy je stworzyli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?