2

Jak tan czas zasuwa. Mamy już Luty, a ja nic produktywnego nie zrobiłem przez cały miesiąc.

2

Po zapoznaniu się z wynikiem oraz tym, co się dziej poniżej, stwierdzam, że może nie zainwestowałem w bitcoina, kiedy był po dolarze, to i tak inwestycja w nieoglądanie meczów Realu ma większą stopę zwrotu.

12

@Adran360 Flickowi nic nie wymyka się spod kontroli, nawet memy.

17

Legendy pamiętajo.


2

@DragonxNF Młody jesteś – widać.

2

@xvcWinterSoldier Mój kolega jest (k)najtem i wali z aksa, a ja jestem druidem i walę z różdżki.
Nie.

0

@kamyk_23 Niestety tak.

0

@BojanKriKicz I to ja zacząłem. Przaśnie.

0

Ciekawe jakie xG.

0

Widzę po komentarzach, że niektórzy chcą Halaanda na cito. Tylko w warunkach Barcelony to znaczy w 2038. *NFZ vibes*

3

@Jakchcesz czysty jak kryształ, wiadomo.

1

@TaughtMule Oby wiało pod narty.

0

Czytał ktoś może przez przypadek Omniscient Reader's Viewpoint i może polecić? Ewentualnie jak opinie i odczucia.

0

@Zelazny_Mike Seta z pieprzem i do pieca na 3 zdrowaśki.

1

@DragonxNF Zero. Mnie przeszkadza nawet lip sync, a co dopiero, że ktoś wygeneruje wokale – to przecież wiadomo, że nie zaśpiewa, skoro to zrobił...

2

@Safrani W tym wieku była. Dam sobie rękę uciąć, że jeszcze po wejściu do Unii były zimy, że lód na akwenach miejskich (potocznie jeziorka) był tak gruby, że ludzie chodzili na łyżwy. Nie było jej w tym dziesięcioleciu. Piszę o okolicach Warszawy.

Np. tutaj piszą, że w 2005/2006 były nawet i po -35 °C: https://pogoda.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/10606276,takiej-zimy-w-polsce-nie-bylo-od-kilkudziesieciu-lat-ekstremalne-mrozy-snieg-zamiecie-sniezne-i-paraliz-komunikacyjny-na-ogromna-skale-zima-stulecia.html

Pamiętam to.

10

@Jakchcesz Kontent fekalny zawsze aktualny.

18

Kiedyś to były Air Fryer.


4

@Laminedependencia "Znowu z tą Benficą".

0

@Zoker Taktyk. #fantasy

0

@mercurial2000 Między innymi, tak.

7

Ten kontent jest złotem.


0

@Sysia11 To jest jedyna słuszna sylwetka zgodna ze złotym podziałem.
https://x.com/Math_files/status/2016829302050803983
A jak nosić wąskie spodnie? Wydaje się, że każde (włącznie z workami po kartoflach) będą wąskie, więc to nie problem.

6

Wampirojeleń nie istnieje, więc nie może Cię skrzywdzić.


2

@norbi77 Dopiero teraz to zauważyłem. Wjazd sankami w okolicach 13-14 sekundy przy kole środkowym.

14

@NeroTFP1 Ale i tak są tacy, co uznają Suareza za lepszego piłkarza i ja się do nich zaliczam. Oczywiście, jeśli będziemy patrzeć na suche statystyki, to pewnie jest odwrotnie. Natomiast oglądanie Urugwajczyka w prime to była czysta przyjemność. Strzał piętką przeciwko Majorce choćby.

13

@sokot Bo zapewne już im strzelał, a pozostałym możliwym drużynom do wylosowania po ich ewentualnym awansie, nie.

0

@SelloutCrowd Nie wiem, w jakim procencie dany klub zajmuje swój limit FFP, ale tutaj są kwoty limitów z początku sezonu.
https://www.fcbarca.com/129462-oficjalnie-limit-placowy-barcelony-mniejszy-o-ponad-100-milionow-euro-quotbarca-pokona-ten-problem-to-w-100-pewne-quot.html

0

@Konradowskyy Dobra też z tego wątku było odpowiedź @Szklaner, może nie 6:1, ale kierunek dobry.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16485886#comment-16485898

1

Z cyklu rzeczy, których mogliście nie widzieć, mimo że oglądacie futbol od ponad 20 lat.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?