misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Rafalloxfcb Próbowali mnie przekonać na żywo tylko do tego, że loty na Księżyc się nie odbyły.
A czy są? No na pewno. Zawsze powtarzam, że nie ma tak absurdalnej tezy, żeby jej nie poparł jakiś profesor uniwersytecki. To tym bardziej przeciętny Kowalski.
2
@lajcior nie przewal na głupoty.
2
@maroon Albo Zenon Martyniuk, albo trzeba odwołać te całe MŚ.
6
@Luciano99 Znak drogowy i latarnie też.
4
@esem91 Nie praktykuje, ale ze sposobów, to wydaje się że przekręcasz dźwignię baterii w prawą stronę i leci zimna woda. Mam nadzieję, że pomogłem.
2
@Bolton 2D czy 3D?
1
@NeroTFP1 Dam Ci taki spojler, że on szybko umiera i nie jest kluczową postaci Odysei, więc cokolwiek.
1
@BorzyKrzys Im dłużej i mocniej ludzie będą przeżywać wybór obsady aktorskiej jak małe dziewczynki, tym częściej twórcy będą się decydować na taki ruch.
10
Jakby nie patrzeć, to wyczyn strzelić hattrick na Bernabeu w barwach Osasuny, pomimo, że w tamtym sezonie przez pół sezonu zajmowali 3. miejsce w tabeli (a finalnie 4.)
https://www.transfermarkt.pl/ca-osasuna/spielplan/verein/331/saison_id/1990
3
@Adran360 Zapowiada się, że jeszcze trochę tam spędzi, ale nie ma się co dziwić, ogarnął burdel, to teraz wystarczy "skosić trawnik raz w tygodniu".
3
wstyd, hańba, żenada, frajerstwo – oddajcie ukradzione mistrzostwo, czy coś
2
@MessiForeverTheBest Na avku Deemer – scouting, wisdom – specjalność meteor shower. Po****ne, że to pamiętam, a nie grałem z 5 lat.
1
@The Game 10 Bo to trzeba być znawcą z wieloletnią ekspertyzą.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14565033#comment-14565230
3
@Kozinho. I do tego jeszcze załatwił 3 duże turnieje Hiszpanii. To była promocja.
16
@RoberDzik Samuel Eto’o.
1
Nie ma chyba nic zabawniejszego niż moment, w którym rewolucja pożera własne dzieci.
4
@lithotripter W PRL-u miałeś jeszcze alternatywy w postaci waty szklanej i wymiętej gazety. Wybierz mądrze.
3
@Kgorecki2500 To trzeba na spokojnie zlecić do flecisty z Hameln.
6
Już 1 czerwca trzeba podjąć odpowiedzialną finansowo decyzję @Kgorecki2500
5
@Zoker Czyli jednym zdaniem: "To był kawał dobrze zmarnowanego czasu".
4
@Comentateiro Oby.
0
@Gibbon_FCB Umowa o dzieło. 50 Euro od bramki.
0
@sebasarna Wykupienie Rashforda jest totalnie bezsensownym ruchem przy FFP Barcy. Skończy się tak, że za dwa laty i kontraktem jaki będzie miał będą go kibice wypychać i się zastanawiać, czemu znowu nie możemy sprzedać i jesteśmy trzymani za przysłowiowe "jaja", jak na przykład przez Ter Stegena. Będzie znowu odliczanie do końca kontraktu.
2
@MesQueUnClub_87 Poszukałem jeszcze, bo wyglądało mi to na pierwszy rzut oka na fake. Ale wygląda, że nie. Tzn. ta z obrazka to widać, że to jak z burgerem z Maca na banerze, tutaj wygląda to chyba bliżej rzeczywistości.
1
@MessiForeverTheBest No wiadomo. Przecież po coś założyliśmy Fan Club pięknego Joana.
Edit. Pardon, ambasadę. Żeby argentyńska nie była samotna.
5
Czasem widziałem wrzucane zdjęcia giętych stadionowych, ale ośmiornicy to jeszcze nie. Zjedlibyście takiego "tentacle'a" na meczu?
2
@MOLESTA I to z obroną, która mówiąc eufemistycznie nie uchodzi za mur.
1
No i znowu zaczynamy ten cotygodniowy cykl. Mógłby ktoś wreszcie zdelegalizować poniedziałek.
3
@macio_944 Wspaniałym Mundialem we wspaniałym USA o wspaniałych porach (w części przypadków). Chyba oczywiste.
9
Szczęsny ciągle z szansą na 3, jakby na to nie patrzeć.