4

@Rafalloxfcb Próbowali mnie przekonać na żywo tylko do tego, że loty na Księżyc się nie odbyły.

A czy są? No na pewno. Zawsze powtarzam, że nie ma tak absurdalnej tezy, żeby jej nie poparł jakiś profesor uniwersytecki. To tym bardziej przeciętny Kowalski.

2

@lajcior nie przewal na głupoty.

2

@maroon Albo Zenon Martyniuk, albo trzeba odwołać te całe MŚ.

6

@Luciano99 Znak drogowy i latarnie też.

4

@esem91 Nie praktykuje, ale ze sposobów, to wydaje się że przekręcasz dźwignię baterii w prawą stronę i leci zimna woda. Mam nadzieję, że pomogłem.

2

@Bolton 2D czy 3D?

1

@NeroTFP1 Dam Ci taki spojler, że on szybko umiera i nie jest kluczową postaci Odysei, więc cokolwiek.

1

@BorzyKrzys Im dłużej i mocniej ludzie będą przeżywać wybór obsady aktorskiej jak małe dziewczynki, tym częściej twórcy będą się decydować na taki ruch.

10

Jakby nie patrzeć, to wyczyn strzelić hattrick na Bernabeu w barwach Osasuny, pomimo, że w tamtym sezonie przez pół sezonu zajmowali 3. miejsce w tabeli (a finalnie 4.)
https://www.transfermarkt.pl/ca-osasuna/spielplan/verein/331/saison_id/1990


3

@Adran360 Zapowiada się, że jeszcze trochę tam spędzi, ale nie ma się co dziwić, ogarnął burdel, to teraz wystarczy "skosić trawnik raz w tygodniu".

3

wstyd, hańba, żenada, frajerstwo – oddajcie ukradzione mistrzostwo, czy coś

2

@MessiForeverTheBest Na avku Deemer – scouting, wisdom – specjalność meteor shower. Po****ne, że to pamiętam, a nie grałem z 5 lat.

1

@The Game 10 Bo to trzeba być znawcą z wieloletnią ekspertyzą.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14565033#comment-14565230

3

@Kozinho. I do tego jeszcze załatwił 3 duże turnieje Hiszpanii. To była promocja.

16

@RoberDzik Samuel Eto’o.

1

Nie ma chyba nic zabawniejszego niż moment, w którym rewolucja pożera własne dzieci.


4

@lithotripter W PRL-u miałeś jeszcze alternatywy w postaci waty szklanej i wymiętej gazety. Wybierz mądrze.

3

@Kgorecki2500 To trzeba na spokojnie zlecić do flecisty z Hameln.

6

Już 1 czerwca trzeba podjąć odpowiedzialną finansowo decyzję @Kgorecki2500


5

@Zoker Czyli jednym zdaniem: "To był kawał dobrze zmarnowanego czasu".

4

0

@Gibbon_FCB Umowa o dzieło. 50 Euro od bramki.

0

@sebasarna Wykupienie Rashforda jest totalnie bezsensownym ruchem przy FFP Barcy. Skończy się tak, że za dwa laty i kontraktem jaki będzie miał będą go kibice wypychać i się zastanawiać, czemu znowu nie możemy sprzedać i jesteśmy trzymani za przysłowiowe "jaja", jak na przykład przez Ter Stegena. Będzie znowu odliczanie do końca kontraktu.

2

@MesQueUnClub_87 Poszukałem jeszcze, bo wyglądało mi to na pierwszy rzut oka na fake. Ale wygląda, że nie. Tzn. ta z obrazka to widać, że to jak z burgerem z Maca na banerze, tutaj wygląda to chyba bliżej rzeczywistości.


1

@MessiForeverTheBest No wiadomo. Przecież po coś założyliśmy Fan Club pięknego Joana.

Edit. Pardon, ambasadę. Żeby argentyńska nie była samotna.

5

Czasem widziałem wrzucane zdjęcia giętych stadionowych, ale ośmiornicy to jeszcze nie. Zjedlibyście takiego "tentacle'a" na meczu?


2

@MOLESTA I to z obroną, która mówiąc eufemistycznie nie uchodzi za mur.

1

No i znowu zaczynamy ten cotygodniowy cykl. Mógłby ktoś wreszcie zdelegalizować poniedziałek.


3

@macio_944 Wspaniałym Mundialem we wspaniałym USA o wspaniałych porach (w części przypadków). Chyba oczywiste.

9

Szczęsny ciągle z szansą na 3, jakby na to nie patrzeć.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?