masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko jaja wymiana? Że ich wypożyczamy czy kupujemy/sprzedajemy?
0
@Aragorn33 niestety jak Araujo nie przedłuży kontraktu należy go sprzedać. Bo później odejdzie za paczkę fajek.
0
@xavi890 pewnie jak dawaliśmy mu gwiazdorski kontrakt to mógł sobie pomyśleć, że jest gwiazdą.
0
@pax to byłby innym zawodnikiem, bo ani nie broni ani nie kreuje tylko kręci niepotrzebne kółeczka i podaje do tyłu albo w bok xD
32
@Astad lepszy bo długo był na szczycie, ale R10 w swoim primo był dla mnie jednak lepszy. Ale to tylko moja opinia. Pewnie tak twierdzę bo Roni podniósł z kolan Barcelonę i mam sentyment do jego wiecznie ucieszonej mordy xD
2
@JarekS Roque, pewnie jakiś układ z agentem
1
@LatajacyHolender Araujo sprzedajemy bo nie chce kontaktu podpisać. Jak podpisze będzie naszym najlepszym stoperem.
1
Najlepiej żeby wszystkich sprzedać ale mało prawdopodobne.
0
@Ronad10 ja na sopcast oglądałem po chińsku mecze xD to były czasy, zacinało szukałaś mecz z pół godz wcześniej żeby się załadował a komentarz chiński hehe
49
Powinni dać czas do lipca a później sprzedać i krótka piłka. Albo podpisujesz kontrakt albo zarabiamy na tobie. Real tak robi i ma kasę a my wiecznie sentymenty i Caritas.
0
@Herbert bo oni robią drużynę a my marzymy razem z Grubym o zawodnikach , którzy pograją sobie w innych klubach. Flick musi rzeźbić z tego co ma bo raczej nikogo wartościowego nie dostanie.
0
@michal199500hehe może przez długość całego kontraktu tyle dostanie xD
0
To albo podpisuje albo wyciągnąć jak najwięcej za niego i gitara. Mamy środek obrony najlepiej obstawiony więc albo rybka albo akwarium.
0
@DonAndrzejos tylko że on musi się na to zgodzić więc posiedzi sobie u nas do końca kontraktu.
1
@Wojtek88 ja jestem laikiem ale JarekS to już nie raz tłumaczył
0
@Barca2022 myślę że aż tak źle nie będzie.
2
@Wojtek88 bo tam piłka jest bardziej siłowa i aż dziw że mniej podobna do pierwszej ligi niż trzecia liga. Tam gra się agresywniej i szkoda żeby jacyś kopacze połamali naszych chłopców.
0
@Edoss odnoszę się go Twojego posta, w którym piszesz, że ktoś kupi go.
3
@tomek1656 niestety jakiś kreatyn dał mu taki kontrakt i będzie doił z nas ile się da.
0
@Edoss Lengleta to za paczkę fajek nikt nie kupi z takim kontraktem. A za Ferrana może ktoś da skrzynkę wódki i parę kg kiełbasy bo więcej nie jest wart.
0
@KrychaFCB niestety ale FdJ trzyma się rękami i nogami Barcelony.
0
@Muhitos ja bym zrobił z sentymentu dwie zmiany za Busiego Yaya Toure a za Suareza Et'oo
2
@Kubsoleon FdJ powinien grać tylko w innej drużynie w następnym sezonie.
1
@Czarny_ck w tamtym sezonie był jednym z najlepszych presujących w drużynie więc coś tam umie bronić, chyba tylko Gavi miał więcej doskoków do przeciwnika od niego.
1
@Rambo29 Xavi wyrzucił ostatnie ojro wyciągnięte przez dźwignie w błoto i nic z tego nie wyszło. Rudy miał dziadowski skład i jak wywalali go to nie było takich lamentów
13
Ingo to sprzedać a nie zapisywać. Gość zarabia dużo a pół sezonu w szpitalu siedzi. Wprowadzić Faye za niego i git.
0
FdJ sprzedać (ale wątpię w to bo chłop trzyma się rękami i nogami Barcy), Araujo sprzedać jak nie podpisze kontraktu bo później sprzedamy go za pół ceny albo odejdzie po wyjaśnieniu kontraktu.
0
1:35 Laporta zeruje ostatnią butelkę wina, jutro wstanie na kacu ale poświęci się i spotka się z Flickiem.
2
@xoran no nie koniecznie, materace powiedzą że nie opłacą jego pensji w Barcelonie i wtedy albo pójdzie gdzie indziej albo wraca do Madrytu albo rezygnuje z części wynagrodzenia.
0
Tylko czy Materace nadal nam go wypożyczą i czy Felix też będzie chciał grać za drobne u nas?