0

Tylko jaja wymiana? Że ich wypożyczamy czy kupujemy/sprzedajemy?

0

@Aragorn33 niestety jak Araujo nie przedłuży kontraktu należy go sprzedać. Bo później odejdzie za paczkę fajek.

0

@xavi890 pewnie jak dawaliśmy mu gwiazdorski kontrakt to mógł sobie pomyśleć, że jest gwiazdą.

0

@pax to byłby innym zawodnikiem, bo ani nie broni ani nie kreuje tylko kręci niepotrzebne kółeczka i podaje do tyłu albo w bok xD

32

@Astad lepszy bo długo był na szczycie, ale R10 w swoim primo był dla mnie jednak lepszy. Ale to tylko moja opinia. Pewnie tak twierdzę bo Roni podniósł z kolan Barcelonę i mam sentyment do jego wiecznie ucieszonej mordy xD

2

@JarekS Roque, pewnie jakiś układ z agentem

1

@LatajacyHolender Araujo sprzedajemy bo nie chce kontaktu podpisać. Jak podpisze będzie naszym najlepszym stoperem.

1

Najlepiej żeby wszystkich sprzedać ale mało prawdopodobne.

0

@Ronad10 ja na sopcast oglądałem po chińsku mecze xD to były czasy, zacinało szukałaś mecz z pół godz wcześniej żeby się załadował a komentarz chiński hehe

49

Powinni dać czas do lipca a później sprzedać i krótka piłka. Albo podpisujesz kontrakt albo zarabiamy na tobie. Real tak robi i ma kasę a my wiecznie sentymenty i Caritas.

0

@Herbert bo oni robią drużynę a my marzymy razem z Grubym o zawodnikach , którzy pograją sobie w innych klubach. Flick musi rzeźbić z tego co ma bo raczej nikogo wartościowego nie dostanie.

0

@michal199500hehe może przez długość całego kontraktu tyle dostanie xD

0

To albo podpisuje albo wyciągnąć jak najwięcej za niego i gitara. Mamy środek obrony najlepiej obstawiony więc albo rybka albo akwarium.

0

@DonAndrzejos tylko że on musi się na to zgodzić więc posiedzi sobie u nas do końca kontraktu.

1

@Wojtek88 ja jestem laikiem ale JarekS to już nie raz tłumaczył

0

@Barca2022 myślę że aż tak źle nie będzie.

2

@Wojtek88 bo tam piłka jest bardziej siłowa i aż dziw że mniej podobna do pierwszej ligi niż trzecia liga. Tam gra się agresywniej i szkoda żeby jacyś kopacze połamali naszych chłopców.

0

@Edoss odnoszę się go Twojego posta, w którym piszesz, że ktoś kupi go.

3

@tomek1656 niestety jakiś kreatyn dał mu taki kontrakt i będzie doił z nas ile się da.

0

@Edoss Lengleta to za paczkę fajek nikt nie kupi z takim kontraktem. A za Ferrana może ktoś da skrzynkę wódki i parę kg kiełbasy bo więcej nie jest wart.

0

@KrychaFCB niestety ale FdJ trzyma się rękami i nogami Barcelony.

0

@Muhitos ja bym zrobił z sentymentu dwie zmiany za Busiego Yaya Toure a za Suareza Et'oo

2

@Kubsoleon FdJ powinien grać tylko w innej drużynie w następnym sezonie.

1

@Czarny_ck w tamtym sezonie był jednym z najlepszych presujących w drużynie więc coś tam umie bronić, chyba tylko Gavi miał więcej doskoków do przeciwnika od niego.

1

@Rambo29 Xavi wyrzucił ostatnie ojro wyciągnięte przez dźwignie w błoto i nic z tego nie wyszło. Rudy miał dziadowski skład i jak wywalali go to nie było takich lamentów

13

Ingo to sprzedać a nie zapisywać. Gość zarabia dużo a pół sezonu w szpitalu siedzi. Wprowadzić Faye za niego i git.

0

FdJ sprzedać (ale wątpię w to bo chłop trzyma się rękami i nogami Barcy), Araujo sprzedać jak nie podpisze kontraktu bo później sprzedamy go za pół ceny albo odejdzie po wyjaśnieniu kontraktu.

0

1:35 Laporta zeruje ostatnią butelkę wina, jutro wstanie na kacu ale poświęci się i spotka się z Flickiem.

2

@xoran no nie koniecznie, materace powiedzą że nie opłacą jego pensji w Barcelonie i wtedy albo pójdzie gdzie indziej albo wraca do Madrytu albo rezygnuje z części wynagrodzenia.

0

Tylko czy Materace nadal nam go wypożyczą i czy Felix też będzie chciał grać za drobne u nas?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?