masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pustelnik oj panie wątpię w to ale za marzenia nie karają. Tamci to wyła topka popu. Ale jak młodsze pokolenie pokarze 70% tego co MSN to będzie rewelacja.
1
@kakawek no ja właśnie o Gaviego się boję, po takiej kontuzji to nie wiadomo czy wróci do dawnej dyspozycji. A de Jong wróci posiedzi do końca kontraktu i odejdzie.
1
@BISHBASHBOSH Szawinieta to przecież był ten unikalny styl. Klepanie bez sensu i broń boże nie wolno strzelać z poza pola karnego.
0
@Mitch_Atleta no i jeszcze kibice zaczęli płakać, że mamy mniejsze posiadanie piłki i trzeba było zacząć klepać zamiast grać szybciej.
0
@fantom102 no niby tak ale pierwszy raz mamy trenera z papierami a nie wynalazek który ma magiczne DNA Barcelony.
0
@Zbyszard po takiej kontuzji może już chłopa poprostu nie być. Popatrz na Fatiego.
0
@Eqeminiv bo on nie był nigdy skrzydłowi, teraz gra bardziej w centrum i brak dryblingu nadrabia pressingiem i wytrzymałością.
0
Żeby tylko nie połamali go jak Fatiego. Fati też zapowiadał się na mega grajka a zrobili z niego wrak.
0
Oj te biurofaxy zawodzą ostatnio hehe
0
Cholerka dziś mecz na livesport oglądnę xD bo akurat o tej godzinie organizuję grilla. A niestety goście meczy nie oglądają.
0
@Robert_Kubica tylko za jaką cenę? Messi też by pewnie grał jakbyśmy dali mu te czterdzieści baniek
0
@sheyba młody chłopak rzucony na głęboką wodę, dawał z siebie wszystko i jedna interwencja chłopaka zniszczyła.
2
@partymaker może na strachu się obeszło.
2
@fil3k był stempel Kounde, ale sędzia miał podwójne standardy bo też powinien obejrzeć faul na Olmo.
2
Obrona dziurawa jak ser szwajcarski. Silniejsza ekipa skorzysta z naszych prezentów.
1
@mightyanaldevastator kawa i faja?
18
Skoro Kounde faulował i var zadziałał to i na Olmo powinien ten drukarz przynajmniej podejść do telewizora.
0
Według mnie powinien nim zostać ten Brazylijczyk bez dryblingu xD
1
@mightyanaldevastator może poproszą go ładnie to powie że żartował z tym zakończeniem kariery.
2
@czarnatom Ingo to powinni się pozbyć bo tyle zarabia że szok i zostawić murzynka na jego miejsce.
1
@Dzieniu Christensen jeszcze
1
@JoeSatriani A to akurat zbędny transfer.
29
Gundogan miał jedyny jaja i mówił jak jest, pewnie dlatego dziewczynki się na niego obraziły.
0
@normasubiektywna i są święte słowa Perez wyciągną wnioski ze swojej pierwszej kadencji i teraz zrobił potwora.
0
@jeronimofrancisco aż takim pesymistą nie być, drugie miejsce raczej będziemy mieć. A jak będzie Real odpuszczał ligę to może i jakimś cudem majstra zdobędziemy.
1
@kakusus tylko Vini wszystko miał lepsze niż ten tygrys. No może przygłup gorzej celował w bramkę niż fawelarz.
1
Zamiast niego powinni Ingo sprzedać.
8
Już są dwie bomby transferowe kupili Olmo za kupę kasy i oddali Gundogana za free.
3
@doc Luk był lepszym wzmocnieniem niż Torres
3
Gość zapowiadał się lepiej niż Vini ale kontuzje go skończyły.