1

@matix19(2) sety marnował ale z niczego to potrafił strzelić.

1

Przedłuży kontrakt to zostawić a jak nie będzie chciał podpisać to wyciągnąć ile się da i podziękować za współpracę.

0

@Lucyfffer no już nie aż tak bardzo. Niestety ale ten murzyn z Anglii dużo daje prześcieradłom.

0

@Lisuuu tylko wzrostu brak jeśli chodzi o stopera. Zawsze się bałem że Benzema wciśnie głową farfocla jak go Masche krył.

0

@tomek1656 bo tam może życie ci nie odpowiadać? Chyba trzeba przestrzegać ich szariatów bo ci łeb utną.

7

Żeby tylko młody nie połamał się, Fati też już był złotym dzieckiem lepszym od Viniego. Jeśli kontuzje go ominą będziemy mieć światełko w tunelu, które może wyprowadzi nas z tego dziadostwa jak to zrobił R10.

0

Ciekawe co Dzban wylosuje.

0

@KrwawiaceoczyVEB bo nas każdy dyma i będzie dymał bo rządzą Barcą nie kompetentni ludzie. Patrz Filmowiec ile to straciliśmy na nim.

0

Jakby przypomniał sobie jak gra się w piłkę byłby naszym najlepszym pomocnikiem hehe

0

Pedri z kontuzją to norma, dobrze że Yamala nie połamał Aryjczyk.

1

Raczej nie potrzebny jest, gość to tykająca bomba. Trudno znaleźć obrońcę który nie umie bronić a nam się to udało xD

0

Jeśli zostaje Fati to raczej nie potrzebny będzie Felix. Chyba że sprzedamy Raphinhe i nie kupimy Nico to może zostać jeśli nadal będzie mało zarabiał.

0

@normasubiektywna bo co z tego że nasz ładną chałupę od zewnątrz jak w środku tynk ze ścian leci.

0

@Campeon87 mógłby tylko nie chce i woli kupić jednego mega grajka raz na jakiś czas a tak to prestiżem i projektem sportowym kusi młodych zawodników

5

@DamianPSV sprzedać guścia jak nie przedłuży kontraktu. Real nie pier... się z gwiazdkami i nawet Krystynę sprzedali. Ile oni teraz mają kasy a ile my? My wiecznie oddajemy za darmo albo za paczkę fajek zawodników.

0

@Litman zbyt wysokie kontrakty dajemy i później taki kopacz trzyma się rękami i nogami żeby posiedzieć do jego skończenia. Patrz FdJ

6

@Kibicodlat5 Araujo nie chce przedłużyć kontraktu to trzeba go sprzedać za dobrą kasę. Koniec sentymentów do zawodników. Real sprzedał nawet Krystynę a my wiecznie Caritas.

4

Szkoda chłopaka zapowiadał się lepiej niż Vini a tu kontuzja go skończyła. Jakby zszedł z zarobków powinien dostać szansę ale w to wątpię.

0

@Rifek A mój błąd pomyliłem bocznych obrońców xD

0

Niech gra przynajmniej podniesie swoją wartość w przypadku nie przedłużenia kontraktu.

0

@Barcasub może 20 byśmy za nich dostali.

0

@7black4 nie chce przedłużyć kontraktu to trzeba go sprzedać teraz bo za rok to pójdzie za pół ceny.

0

No i git gość ma papiery przecież nawet doradzał Pepowi żeby robił zmiany pod koniec meczu hehe

2

Żeby tylko chłopaka nie zajechali. W Barcy pierwsze skrzypce gra i na Euro też. Żeby nie skończyło się jak z Pedrim.

0

Średni zawodnik ale na każdej pozycji dawał radę. Ale czas na młodych szkoda żeby im blokował rozwój.

0

Przychodził jako hit a wyszedł kit. Wszystko przez Neymara xD

0

@sledziufcb to myszą się pomalować pastą do butów to dostaną mieszkanie i kieszonkowe. Nawet nasi emeryci powinni to zrobić bo nowa detektywa unijna każde dawać emigrantom mieszkanie wyżywienie i 502 ojro kieszonkowego.

7

@RosjaninBut tego transferu nie powinno być

2

@partymaker i lekarzy

5

@BenyBlade kontuzja skończyła chłopa. Przed kontuzją był lepszym zawodnikiem niż przygłup.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?