1

Bardzo dobra wiadomość. Zeszliśmy z jego pensji.

0

@czar007 Rashford chyba jednak droższy

5

@liberoFCB z jego techniką to biegać bardzo nie musi więc jeszcze parę lat pogra.

8

Kupić chłopaka i wypożyczyć na rok żeby się odrywał

0

@cules100pro ale co zarobił to jego.

0

@Rifek A to jak jak w Fifie się robiło xD

8

Za Curacao będę trzymał kciuki xD

0

Niech dają pięćdziesiąt baniek i zapomnimy, że wykupili nam Neymara.

1

Z Klauzulami odejścia to dobry pomysł.

2

Jak mają posesję niech dadzą mu tyle żeby przeszedł do nich, bo Barca zgodzi się go oddać za cygaro i flachę dla Szwagrów.

6

Dogadał by się z Rudigerem jeden większy świr od drugiego

2

@FanVictoraIbarbo uczył się od Alby hehe

1

Czyżby zamienił stryjek siekierkę na kijek?

5

@Arekvip Yamal jakoś nie osłabia.

0

@ShawnC chyba tylko niepołamany Christensen i z działającym stykami Araujo. Ale to niemożliwe hehe

22

Szkoda chłopaka ale niestety sufitu nie przeskoczy.

2

@maroon słowo klucz "jeśli"

0

@Zed1992 czy lepszy to nie wiem. Ale w ilości minut to podobnie.

3

Arda tak wysoko nie spodziewałem się.

0

To ci niespodzianka, żodyn się nie spodziewał żodyn xD

0

@Sekstet2009 albo z Drente czy jak mu tam

1

@dzefrej234 dwójka Age jeszcze była git.

1

@dzefrej234 to jest gra hehe pamiętam to była chyba pierwsza strategia w którą grałem.

1

@MesQueUnClub_87 mało kosztował to tragedii nie będą mieć.

2

Hiszpan z dziada pradziada xD

1

Ja myślałem że chcą go sprzedać a ci chcą mu kasy dołożyć.

0

@Lukas_88 tylko kim jest?

1

@PietrasCoelho Olmo to nie ma zdrowia i nie opłaca się go trzymać. Jak ktoś da tyle żeby nie stracić na nim to sprzedać z pocałowaniem ręki. Fermin lepiej pasuje do nas. A w jego miejsce Silve i git.

0

@derus pożyjemy zobaczymy, narazie to na realmadryt.pl bardziej go cenią niż ty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?