0

martin bedzie kiedys bardzo dobrym zawodnikiem barcy trzeba tylko pozwolic mu pokazac swoja klase, bedzie dobrze!!

0

mam nadzieje ze VV nie pusci zadnej smaty jak to ma w zwyczaju, jak przypomne sobie dwomecz z liverpoolem to za mnie trafia bo przez niego przegralismy ;/

0

moze i tak ale jak sobie przypominam bonano czy jakos tak sie zwal to nie wiem czy plakac czy sie smiac i od paru sezonow to najslabsza nasza pozycja

0

moim zdaniem nalezy kuopic jakiegos bramkaza ale czy akurat tego to nie wiem, a swoja droga odkad opamietam barca miala zawsze slabiutkich bramkarzy ;/

0

ja zalozylem sie z kumplem kibicem realu, ze jak barca trafi na liverpool i wygra z nimi to zmieni swoje halla madrid na vis ca el barca :) ale sie bedzie wkurzal jak wygramy z buni hehe

0

moim zdaniem hamas walczy o swoja ziemie tak jak powstancy polscy za czasow rozbiorow alub AK podczas 2 wojny swiatowej, i izrael powinien sie wycofac ze strefy gazy

0

Czy ktos wie na ktorym kanale leci barcaw TVUPlayer ,SopCast,TVAnts?? Z góry dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?