0

szkoda ze VV nie wygral choc mogl ale real tez musi cos dostac.

VeB

0

a ja nie z tej beczki;p

wspanialy byl pomysl zeby link do meczu byl na naszej stronie, i mam nadzieje ze dalej bedzie mozna ogladnac meczyk u nas.

Visca el Barca!!

0

tez w lidze typerow postawilem 3-0

0

tez w lidze typerow postawilem 3-0

0

http://rojadirecta.com/

tutaj sa linki

0

Keita ;p

pomylic sie nie wolno??

0

Valdes Alves Puyol, PIque, Maxwell, Iniesta, Ture, Xavi (ewentualnie Keyta), Messi, Ibra, Bojan. Według mnie najlepszy zestaw.

0

"Dobrze że koledzy z Madrytu" tez mają problemy z tym wirusem.

Visca el Barca

0

wchodzisz na zakladke cules i w niej jest liga typerow

0

ale wszedzie taka sama polityka jest a po 2. catalonia jest autonomia hiszpani wiec katalonczycy wybieraja rzad hiszpani i sami moga byc w hiszpanskim rzadzie. tak bylo w galicji ktora byla autonomia austrowegier

0

juz kombinuje zeby sie wkrecic do rzadu jak skonczy mu sie kadencja w barsie

0

taka kompilacje to i o rasiaku mozna zrobic wiec nie ma czym sie podniecac

0

Według mnie mamy 4 prawie równych kandydatów

1. Silva, 2. Mata, 3.Ribery, 4.Robinho.

Oni są mniej więcej na takim samym poziomie (no może Mata jeszcze się uczy) wiec obojętne kogo ściągną na lewą flankę byle kogoś z tyj 4-ki.

A następnie zabrać się za Fabregasa.

Visca el Barca!!

0

Byl by swietny, a w nastepnym sezonie Fabregas i niech Real sie schowa ;p

Visca el Barca

0

El_pichichi_9 Moderacja chodzilo o to ze jak by zostal w Milanie to prawdo podobnie gral by tam do dzis;p

0

A taki Ibra byl pewny...

0

Bardzo złe posunięcie ze strony zarządy;/ powinni K9 wypożyczyć do jakiejś słabej drużyny z La Liga ograł by się i po jakimś czasie mógł by wygryźć ze składu Ibre ;p . Bo Henrego to już kto inny wygryzie.

Visca el Barca

0

Jeszcze mamy małego żydka, mi sie marzy Fabregas bo Ribery to predzej do Realu trafi...

0

Kluivert dobrze gral ale pamietam jeden mecz z juve tyle co on zmarnowal sytucaji to masakra, i juz od tej pory chcialem zeby jak najszybciej odszedl z Barcy.

Visca el Barca

0

wsumie nawet moja mama lubila go za te usmiechy i warkoczyk hehe ryjka fryzura tez jejsie podobala ;p

0

ta alternatywa.. ale i tam mamy ibre ;/

0

jezus nie zagra tylko puyol,i mam nadzieje ze maxwel zagra

0

podobno nawet powiedzial ze zawsze marzyl o tym zebu w chelsea grac a niestety nie zczail sie ze jest prezentacja w cit, ale tylko slyszalemo tym

VeB

0

co do ibry to moim zdaniem duzy blad ze kupilismy go za ta kase i nigdy nie bylem fanem jego umiejetnosci,ale mam nadzieje ze sie myle

VeB

0

z ronim bylo podobnie ale nigdy nic nie wiadomo, czasem moze byc z niego pozytek

0

z ronim bylo podobnie ale nigdy nic nie wiadomo, czasem moze byc z niego pozytek

0

ja tez bym go chcial jak ribery nie jest do sciagniecia to postarac sie o niego i fabregadsa i paka wspaniala!

visca el barca

0

dani i tak pewnie nie pogra sobie za dlugo to nawet dla nas lepiej, gorzej z messim

visca el barca

0

kurcze dzieci nie ma na forum i nudy hehe

0

ja plakal ponim nie bede ale powodzenia, moim zdaniem mlody dos santos jest na jego poziomie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?