masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
troche z innej beczki ile maxwell kosztowal?
0
kurcze nie libie ibry juz wolal bym ville, ale najlepiej blo by miec toresa i riberyego ale to marzenia
0
tylko hala dzieci mysla inaczej ;p
0
ribery jest priorytetem , ale watpie ze go kupimy jak nie to jakieos innego lewego skrzydłowego i lewego obrace
visca
0
najlepiej go wypozyczyc, bo moze soe odnajdzi i zalowalibysmy tego pozniej
0
niepotrzebnyon nam, mi sie marzy torres
0
powinni go sprzedac zeby przynajmniej troche kasy dostac, bo za rok to za free odejdzie
0
jednak Ribéryiego bym wolal poniewaz to skrzydlowy a ich nam potrzeba a Cesc moze poczekac i za rok go powinni kupic
visca
0
jesli sie nie myle to jest srodkowy obronca a my poszukujemy lewego wiec po co on mam i w dodatku za taka kase...
0
jesli eto'o nie chce przedłużyć kontraktu to trzeba się go pozbyć jak najszybciej, za miast villi wolal bym lewego skrzydłowego ponieważ henry może grac na szpicy a bojan i kerrison by byli zmiennikami
pozdro i visca
0
powinni ture dać tą obiecaną podwyżkę bo on jest najlepszym defensywnym pomocnikiem od dawna w blaugranie
0
kurcze jak juz chca wysokiego i silnego napastnika to drogba najlepiej pasuje, wysoki silny i wdodatku potrafi grac twardo a tego nam brakuje
0
po no nam bleee,to drewniak jak guddi, mam nadzieje ze et'oo zostanie a jak nie to zeby sciagneli aguero albo ville
0
priorytetem powinirn byc ribery i lewy obranca, a jak zosstanie cos kasy to fabregas i juz powino wystarczyc
Visca el Barca
0
pare lat temu byl najlepszym napastnikiem na swiecie (przynajmniej welug mnie), a teraz odzyskuje dawna swietnosc
0
obawialem sie ze nie mamy obraony a tu prosze o bez yaya ture w pomocy wygralismy
0
Visca el Barca!!!!! I dokopalismy angola!!!!!
0
take moje skromne zdanie ze to henry powinien wykonywac karne, bo eto'o je marnuje
0
wlasnie yaya powinien grac na pomocy i mam nadzieje ze zagra w finale lasnie na pomocy
0
przynajmniej maja honor nie to co real
0
no pstawil bym Caseres na prawej bo yaya musi grac na pomocy zeby neutralizowac ataku MU a Puyol i Pique srodek i jakos to bedzie:)
0
priorytetem powinien byc ribery a nie szwed takie moje skromne zdanie
0
moim zdaniem powinnismy zagrac tak:
obrona od prawej Caseres, Pique, Puyol,Silvinio pomoc-Xavi, Yaya, Iniesta napad- Messi, Eto'o, Henry(jesli nie wykuruje sie to Bojan)
0
jak sie bawic to sie bawic ;p;p
0
jak sobie ogladalem ten mecz tak ok 90min pozyslalem sobie ze przyfdal by nam sie taki fuks jak realowi z getafe ze w ostatniej minucue gola wpakowali, i iniescie tez sie udalo!!
visca el barca!!!!!
0
moze i Vv nie puszcza ostatnio bramek tak czesto jak ostatnio ale uwazam ze powinnismy zainwestowac w jakiegos lepszego bramkarza
0
mam pytanko co to za kawalek leci tak od 8 min??
0
dla mnie nawet mozemy u nich przegrac4-1 byle oszczedzic sily na lige bo real nie odpuszcza
visca el barca
0
ja bym kazal mu jeszcze doplacac za mozliwosc gry nie cierpie VV, za odppadniecie z LM takie bledy z liverpoolem popelnial ze az mi sie plakac chcialo ;/
0
nie zgodze sie z tym, eto'o jak na napastnika bardzo duzo biega stoi w miejscu Van Nisterlooy