0

troche z innej beczki ile maxwell kosztowal?

0

kurcze nie libie ibry juz wolal bym ville, ale najlepiej blo by miec toresa i riberyego ale to marzenia

0

tylko hala dzieci mysla inaczej ;p

0

ribery jest priorytetem , ale watpie ze go kupimy jak nie to jakieos innego lewego skrzydłowego i lewego obrace

visca

0

najlepiej go wypozyczyc, bo moze soe odnajdzi i zalowalibysmy tego pozniej

0

niepotrzebnyon nam, mi sie marzy torres

0

powinni go sprzedac zeby przynajmniej troche kasy dostac, bo za rok to za free odejdzie

0

jednak Ribéryiego bym wolal poniewaz to skrzydlowy a ich nam potrzeba a Cesc moze poczekac i za rok go powinni kupic

visca

0

jesli sie nie myle to jest srodkowy obronca a my poszukujemy lewego wiec po co on mam i w dodatku za taka kase...

0

jesli eto'o nie chce przedłużyć kontraktu to trzeba się go pozbyć jak najszybciej, za miast villi wolal bym lewego skrzydłowego ponieważ henry może grac na szpicy a bojan i kerrison by byli zmiennikami

pozdro i visca

0

powinni ture dać tą obiecaną podwyżkę bo on jest najlepszym defensywnym pomocnikiem od dawna w blaugranie

0

kurcze jak juz chca wysokiego i silnego napastnika to drogba najlepiej pasuje, wysoki silny i wdodatku potrafi grac twardo a tego nam brakuje

0

po no nam bleee,to drewniak jak guddi, mam nadzieje ze et'oo zostanie a jak nie to zeby sciagneli aguero albo ville

0

priorytetem powinirn byc ribery i lewy obranca, a jak zosstanie cos kasy to fabregas i juz powino wystarczyc

Visca el Barca

0

pare lat temu byl najlepszym napastnikiem na swiecie (przynajmniej welug mnie), a teraz odzyskuje dawna swietnosc

0

obawialem sie ze nie mamy obraony a tu prosze o bez yaya ture w pomocy wygralismy

0

Visca el Barca!!!!! I dokopalismy angola!!!!!

0

take moje skromne zdanie ze to henry powinien wykonywac karne, bo eto'o je marnuje

0

wlasnie yaya powinien grac na pomocy i mam nadzieje ze zagra w finale lasnie na pomocy

0

przynajmniej maja honor nie to co real

0

no pstawil bym Caseres na prawej bo yaya musi grac na pomocy zeby neutralizowac ataku MU a Puyol i Pique srodek i jakos to bedzie:)

0

priorytetem powinien byc ribery a nie szwed takie moje skromne zdanie

0

moim zdaniem powinnismy zagrac tak:

obrona od prawej Caseres, Pique, Puyol,Silvinio pomoc-Xavi, Yaya, Iniesta napad- Messi, Eto'o, Henry(jesli nie wykuruje sie to Bojan)

0

jak sie bawic to sie bawic ;p;p

0

jak sobie ogladalem ten mecz tak ok 90min pozyslalem sobie ze przyfdal by nam sie taki fuks jak realowi z getafe ze w ostatniej minucue gola wpakowali, i iniescie tez sie udalo!!

visca el barca!!!!!

0

moze i Vv nie puszcza ostatnio bramek tak czesto jak ostatnio ale uwazam ze powinnismy zainwestowac w jakiegos lepszego bramkarza

0

mam pytanko co to za kawalek leci tak od 8 min??

0

dla mnie nawet mozemy u nich przegrac4-1 byle oszczedzic sily na lige bo real nie odpuszcza

visca el barca

0

ja bym kazal mu jeszcze doplacac za mozliwosc gry nie cierpie VV, za odppadniecie z LM takie bledy z liverpoolem popelnial ze az mi sie plakac chcialo ;/

0

nie zgodze sie z tym, eto'o jak na napastnika bardzo duzo biega stoi w miejscu Van Nisterlooy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?