0

Raczej już nie wróci do nas trzeba go sprzedać puki jest jeszcze cos warty, a ogólnie nasze ostatnie transfery wołają o pomstę do Nieba;/ (no może oprócz Ibry, choć i tak wole Eto'o)

0

To ja już bym podziękował za to Yaya musi zostać, co to za drużyna która nie ma Yay ;p

0

Slimaak

w fifie 10 sa najlepsi ;p hehe

0

Fabregas bardziej się przyda niż Robinho. Miejmy nadzieję że niedługo trafi do nas.

0

*mogła

0

Mi się wydaje ze nie potrzebnie Yaya schodził mógła zejść nasza 16 ;/

0

szkoda ze yaya zszedł a niby był jednym z lepszych na boisku

0

mi sie podobały ze srebrne strroje bodajze przed 3 sezonow ale nie pamietam juz

0

Dawniej wolałem van Bronckhorsta ale przekonuje Sylvinho do siebie swoją skromnością i tym że nie buntował się że musi na ławie siedzieć a minuty które otrzymywał wykorzystywał w 100%. Powodzenia w City.

VeB

0

no to 1 miejsce w gr, trener ukraincow wygladal jak typowy kacap ;p

0

0

cholera szkoda ze yaya nie gra;/

0

sop://broker.sopcast.com:3912/84506

0

sop://broker1.sopcast.com:3912/76311

0

Channel - 85564

ten zobacz

0

wacha19

poprostu wklejasz do niego

0

: omikron

na twoim linku chyba bedzie Standard de Liege - AZ Alkmaar

zobacz w tle herby

0

No niestety Perez ma zrytą psyche i raczej wyłoży kasę na niego ;/

0

bitter

Ty widzisz co piszesz?? Toure musi zostać jest najlepszym defem w Barcelonie jak nie na świecie już lepiej się Keity pozbyć nie dość że starszy to jeszcze łatwiej na jego pozycję gracza(najlepiej Iniesta powinien grać w środku z Xavim)

0

Po co nam napastnik jak Silva przejdzie do nas to będzie grał na pozycji Henrego więc żaden napastnik nie jest potrzebny. Mamy Pedro i Bojana(choć ten formą nie grzeszy ostatnio), Robinho też może być na skrzydle wiec po co napastnik lepiej jakiegoś skrzydłowego i Fabregasa.

0

Mam nadzieję że Touré mówi prawdę i zostanie w Barcelonie na długo, a Pep zacznie go wystawiac w wyjściowych 11stkach

VeB

0

Jak by się się przyznał to nie było by takiej afery mógł mówić ze w ferworze walki to zrobił;p

0

Gorthin

z jakiej strony masz te linki na sopcast??

0

trzeba zmiany bo nie wygramy tego;/ mawet yaya kiepsko gra cos inieste za keite, ibre za henka, messi za bojana

0

Gorthin

z kad wziales ten link fajnie dziala bo z kuszto zaden nie chec sie zaladowac

0

ja nie wie wiem jaki mózg kupował tego Henrique gos to dno jakich mało ja Polską ligę w sam raz ;/

0

Zielony164

Xavi miał podwójne krycie to dlatego tak mu trudno szło a Sergio sobie mógł podawac jak miał więcej miejsca nie dorasta on do piet jeszcze Ture bo on jest światową czołówką na swojej pozycji i Pep woe o tym a woli gorszego zawodnika wystawiać, normalnie paranoja i tyle.

0

Jeśli Toure odejdzie to będzie eto największa głupota ostatnich lat!! Pogorszy nam się gra tak jak Realowi po sprzedaży Makallele. A tego nikt by nie chciał nasz młody Busquets nie dorasta do pięt Ture, dowodem tego były Gran Derbi ponieważ po wejściu Ture ;lepiej nam się grało w 10 niż z Busquetsem w 11. Tyle w temacie i mam nadzieje że w końcu Pep da mu pozycję na którą zasługiwał przez 2 lata.

VeB

0

Pasowało by żeby wrócił, może akurat w Serie A się wyrobi ;p

0

Niby tak, ale może nie wykupią go.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?