masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raczej już nie wróci do nas trzeba go sprzedać puki jest jeszcze cos warty, a ogólnie nasze ostatnie transfery wołają o pomstę do Nieba;/ (no może oprócz Ibry, choć i tak wole Eto'o)
0
To ja już bym podziękował za to Yaya musi zostać, co to za drużyna która nie ma Yay ;p
0
Slimaak
w fifie 10 sa najlepsi ;p hehe
0
Fabregas bardziej się przyda niż Robinho. Miejmy nadzieję że niedługo trafi do nas.
0
*mogła
0
Mi się wydaje ze nie potrzebnie Yaya schodził mógła zejść nasza 16 ;/
0
szkoda ze yaya zszedł a niby był jednym z lepszych na boisku
0
mi sie podobały ze srebrne strroje bodajze przed 3 sezonow ale nie pamietam juz
0
Dawniej wolałem van Bronckhorsta ale przekonuje Sylvinho do siebie swoją skromnością i tym że nie buntował się że musi na ławie siedzieć a minuty które otrzymywał wykorzystywał w 100%. Powodzenia w City.
VeB
0
no to 1 miejsce w gr, trener ukraincow wygladal jak typowy kacap ;p
0
http://rojadirecta.com/
0
cholera szkoda ze yaya nie gra;/
0
sop://broker.sopcast.com:3912/84506
0
sop://broker1.sopcast.com:3912/76311
0
Channel - 85564
ten zobacz
0
wacha19
poprostu wklejasz do niego
0
: omikron
na twoim linku chyba bedzie Standard de Liege - AZ Alkmaar
zobacz w tle herby
0
No niestety Perez ma zrytą psyche i raczej wyłoży kasę na niego ;/
0
bitter
Ty widzisz co piszesz?? Toure musi zostać jest najlepszym defem w Barcelonie jak nie na świecie już lepiej się Keity pozbyć nie dość że starszy to jeszcze łatwiej na jego pozycję gracza(najlepiej Iniesta powinien grać w środku z Xavim)
0
Po co nam napastnik jak Silva przejdzie do nas to będzie grał na pozycji Henrego więc żaden napastnik nie jest potrzebny. Mamy Pedro i Bojana(choć ten formą nie grzeszy ostatnio), Robinho też może być na skrzydle wiec po co napastnik lepiej jakiegoś skrzydłowego i Fabregasa.
0
Mam nadzieję że Touré mówi prawdę i zostanie w Barcelonie na długo, a Pep zacznie go wystawiac w wyjściowych 11stkach
VeB
0
Jak by się się przyznał to nie było by takiej afery mógł mówić ze w ferworze walki to zrobił;p
0
Gorthin
z jakiej strony masz te linki na sopcast??
0
trzeba zmiany bo nie wygramy tego;/ mawet yaya kiepsko gra cos inieste za keite, ibre za henka, messi za bojana
0
Gorthin
z kad wziales ten link fajnie dziala bo z kuszto zaden nie chec sie zaladowac
0
ja nie wie wiem jaki mózg kupował tego Henrique gos to dno jakich mało ja Polską ligę w sam raz ;/
0
Zielony164
Xavi miał podwójne krycie to dlatego tak mu trudno szło a Sergio sobie mógł podawac jak miał więcej miejsca nie dorasta on do piet jeszcze Ture bo on jest światową czołówką na swojej pozycji i Pep woe o tym a woli gorszego zawodnika wystawiać, normalnie paranoja i tyle.
0
Jeśli Toure odejdzie to będzie eto największa głupota ostatnich lat!! Pogorszy nam się gra tak jak Realowi po sprzedaży Makallele. A tego nikt by nie chciał nasz młody Busquets nie dorasta do pięt Ture, dowodem tego były Gran Derbi ponieważ po wejściu Ture ;lepiej nam się grało w 10 niż z Busquetsem w 11. Tyle w temacie i mam nadzieje że w końcu Pep da mu pozycję na którą zasługiwał przez 2 lata.
VeB
0
Pasowało by żeby wrócił, może akurat w Serie A się wyrobi ;p
0
Niby tak, ale może nie wykupią go.