masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem priorytetami Barcy powinni być: Alba, Vertonghen ( łączny ich koszt to 25mln, i niskie zarobki jak na graczy Barcy) Silwę możemy sobie odpuścić bo strasznie drogi transfer. Pomocników nam nie trzeba a jeśli chodzi o napad to właśnie Drogba by się przydał. I praktycznie nie tracimy kasy na transfery.
0
p.s Ibi potrafi z daleka strzelić co nasi napastnicy niestety nie potrafią.
0
To już lepiej sprzedać Keite bo szczerze to Ibi to nie dostał szansy od Mistera a potencjał ma większy niż Pedro. Więc lepiej pochopnie nie sprzedawać Holendra za parę ojro
0
TheNekro94
Ja bym Affelaya zostawił Cuencę i Tello na wypożyczenie i spróbował bym ściągnąć Drogbe. Może mnie skrytykujecie ale właśnie takiego kogoś brakło man w ważniejszych meczach. 'On ma jedną sytuację i ją wykorzysta był by jockerem jak Larson
0
Martinez jet za dobry na ławę było by z nim to co z Toure ;p Wielka szkoda że ten wielki murzyn odszedł do City ;/ Jak oglądałem mecze tego sezony to aż się prosiło o strzał z dystansu a u nie ma kto strzelić Toure to jednak petardę ma w nodze. Sprzedaż Toure i Eto'o to były największe błędy transferowe + oczywiście kupno Ibry (ale to było następstwo pozbycie się czarnej Perły)
0
Miejmy nadzieję że Pep odpocznie rok albo dwa i wróci na naszą ławkę trenerską :) Ale mi się wydaje że Tito da radę uczył się u Ryjka i u Pepa jak uda mu się wydobyć z tych dwóch stylów najlepsze cechy i je połączy to będzie jeszcze lepiej. Obecna Barca jest najlepsza w historii klubu ale jak by jej dodać strzał z dystansu i kontry jak to było za czasów R10 to będzie jeszcze wspanialsza ;p Bądźmy dobrej myśli!!!
VeB
0
hehe
ciekawe kogo nazywasz sezonowcem ja pamiętam czasy środka tabeli synku a ty? ;p
0
Pewnie mnie zminusujecie ale według mnie Pep niestety dał ciała, jak by wygrał ligę albo LM to z czystym sumieniem mógł by odejść a tak przegraliśmy prawie wszystko i ulotnił się... Niby mówił ze decyzje podjął dawno. Jednakże powinien ją zmienić ale takie jest życie... Miejmy nadzieję że za rok nie będziemy więźniami tiki-taki i od czasu do czasu strzelimy coś z dystansu lub z kontry :p
0
Brać w ciemno hehe tylko pewnie to plotki na 90%
0
ja8215
Co do taniości Baska to byk się kłócił on jest ostoją Bilbao , a Holendrowi kończy się kontrakt...
0
Początek odrodzenia Wielkiej Barcelony ;p I do tego później Davids...
0
To będzie trudny wybór komu kibicować Niemcom czy Autobusowi ;p Ale ja to chyba już wolę Niemczyków za to że dokopali Realowi ;p
0
To dziś też CR7 nie popisał się
0
Mam pytanie ma ktoś link na sopcasta po polsku?? bo ja nie mogę znaleźć.
0
W rewanżu Fabs na ławę a zamiast niego skrzydłowy Pedro/ Cuenca w 60 min Tello. Mam nadzieję że damy radę. Jak nie strzelimy do połowy to będzie można się martwic i zacząć grać 3 obrońcami.
VeB
0
Chyba najgorszy bramkarz nasze historii ;p
0
No to Barca będzie musiała walczyć z dwoma autobusami jeszcze... Pierwszy jutro a następny we wtorek. Mam nadzieję że dadzą chłopaki radę... Jak poprawimy skuteczność to dokopiemy murarzom. VeB
0
Gość jest psychiczny, powinien się leczyć.... Przegrał mecz a pitoli o Barcelonie coś nie halo.
0
Według mnie w najlepszym powinno się jeszcze znajdować to, iż w końcu Messi nauczył się strzelać karne ;p
0
Zamiast Cuenci Pedro i Thiago za Xaviego i będzie git. Jak nie będzie szło to generała na 2 połowę wpuścić i git.
0
Co do tych karnych to nie ma dobrych bramkarzy tylko są kiepscy egzekutorzy... Jak R10 strzelał albo van Nistelrooy to żaden bramkarz nie miał szans.
0
MalutkiFCB
A mnie się wydaję, że [przesadzasz trochę bo Xavi, Fabs i Thiago podobnie wspaniale grają ;p
VeB
0
Niby wszystko ładnie ale Barca strasznie się męczyła... gdzie się podziała nasza finezyjna gra? Według mnie jak nie daj Boże generał złapie kontuzje to leżymy. Bo dzisiejsza gra to była jakby nie ta Barca.
0
Witam ja trochę z innej beczki. Moim zdaniem nasi piłkarze zarabiają zbyt duże pieniądze. Niby się wypowiadają że kochają Barcę i że są tutaj szczęśliwi i nie chcą nigdzie odchodzić, lecz z drugiej strony to oni najwięcej zarabiają to trochę dziwne co nie?? Nawet Real płaci mniej swoim zawodnikom.... A nasi to wychowankowie którzy powinni zarabiać najwyżej tyle co najemnicy Realu.
VeB
0
My tak gadu gadu na temat młodzików a co się dzieje z Thiago bo coraz mniej gra to mnie trochę niepokoi...
0
Ja tam wolał bym 1/4 albo 1/2 finału bo w finale Real jest nieprzewidywalny i mogą nas z jednej kontry pojechać jak to było w finale Pucharu Króla. A w dwumeczu to mamy większe szanse na wygraną.
0
To były koszulki a nie teraz jakieś arabusy na nich widnieją, a wcześniej Unicef... można wspierać biednych ale po jakiego grzyba ich logo dawać na koszulki ;/
0
cracker
Mam nadzieję że twój post się nie sprawdzi ponieważ Ibra to najgorszy nasz transfer w historii... Prędzej Czarna Perło wracaj ;p
0
Jam Mister odejdzie to i za nim Tito pójdzie...
0
FCBFOREVER
Najlepszy to był transfer Roniego ;p i jeszcze dopisał bym do listy Mascherano.
VeB !