1

Co wy chcecie gramy ujowo ale stabilnie przynajmniej xD

0

@PJ777 a kiedy było w gazie? Z tym trenerem to nawet Real by się męczył.

0

@Hawajski89 to jest oczywiste ale Denzel może nie wpaść na to.

2

@michal1899 zgoda, tylko że chłop nie odpisał kontraktu. Albo podpisze do końca sezonu albo sprzedać za dobry hajs. Bo za rok obudzimy się w ręka w nocniku i zostaniemy bez kasy i bez Araújo bo gość weźmie kartę w garść i poszuka bogatego klubu.

1

@JarekS i dlatego powinni podziękować Xaviemu i dać szansę właśnie temu Panu.

0

@Nieznajomy tak samo jest z FdJ

2

To Real ma przej... Będą musieli wypłacić premię za ligę i LM, Perez jednak nie umie w matematykę. xD

1

@Qaz123 tylko nikt za niego tyle nie da a po drugie sam FdJ nigdzie nie chce się ruszać.

1

@Kalin33 Xavi cały czas myśli jak tu kolejnego emeryta ściągnąć, bo nie trzeba go rozwijać.

1

@Sebolinho to może Xavi naciska na to albo agenci kręcą wałki z Lapciem. Przecież Balde przynajmniej stara się wracać za kontrą a Portugalczyk się przygląda tylko.

0

@Pustelnik bo oni walczą o ligę a Europę mają na drugim miejscu do zawsze tak było.

0

Ja też bym poszedł po nową furę tylko kasę mam na starego żweta xD

2

@Pustelnik bo u nas tylko Real jest w lidze silny. A w Anglii bylibyśmy w środku tabeli.

3

Trzeba zwiększyć kontrakty naszych kopaczy to łatwiej będzie ich sprzedać xD

1

@ViscaelBarca2007 i Ch.j w du.e

0

@czarnyMS co ty piszesz, kasa się zgadza i jest win-win tak jak FdJ. Nie sprzeda ich klub na siłę bo mają ważne kontrakty.

0

2

Ten klub coraz bardziej mnie rozśmiesza. Gość połowę kontraktu siedzi w szpitalu a płacić mu trzeba niemałą kasę. Powinno mu się podziękować i wprowadzać młodego Faye. (chyba że chcą sprzedać Araújo)

0

No i git, teraz jeszcze trenera zmienić i jedziemy.

0

@Serducho psychicznie

0

@Kajetan niby tak ale w Anglii chyba mogą

15

Krychowiak by pasował do nas. Kumplować by się mógł z Żulem, we dwóch by byli modelami.

0

Ale odczucia w klubie są dobre? xD

0

@BORO_12 powinni Xaviego kopnąć w dupe i dać mu szanse. Przynajmniej płodnych by rozwiną.

0

@Pablozeusz tylko kasy nie mamy, więc to albo samobójstwo pod kredyt albo marzenia ściętej głowy. Nico wystarczy a pasuje pogonić Torresa i Lewego jak Felix dalej małą kasę by brał to postarać się o wypożyczenie, Cancelo powinno się podziękować i postawić na Forta jako zmiennika Balde. Jeszcze tylko defa kupić i git.

0

To młody chyba nie pogra bo wątpię żebyśmy zapewnili sobie drugie miejsce xD

1

@Sherem do 40 pogra nie musi biegać i tak te poionki pozamiata.

0

@czar007 z Ingo bym tak nie szarżował. A dodał bym Aubameyanga.

0

@Qaz123 dobrze mówi, wódki mu dać xD

0

Coś mi tu śmierdzi sprzedażą Araújo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?