masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co wy chcecie gramy ujowo ale stabilnie przynajmniej xD
0
@PJ777 a kiedy było w gazie? Z tym trenerem to nawet Real by się męczył.
0
@Hawajski89 to jest oczywiste ale Denzel może nie wpaść na to.
2
@michal1899 zgoda, tylko że chłop nie odpisał kontraktu. Albo podpisze do końca sezonu albo sprzedać za dobry hajs. Bo za rok obudzimy się w ręka w nocniku i zostaniemy bez kasy i bez Araújo bo gość weźmie kartę w garść i poszuka bogatego klubu.
1
@JarekS i dlatego powinni podziękować Xaviemu i dać szansę właśnie temu Panu.
0
@Nieznajomy tak samo jest z FdJ
2
To Real ma przej... Będą musieli wypłacić premię za ligę i LM, Perez jednak nie umie w matematykę. xD
1
@Qaz123 tylko nikt za niego tyle nie da a po drugie sam FdJ nigdzie nie chce się ruszać.
1
@Kalin33 Xavi cały czas myśli jak tu kolejnego emeryta ściągnąć, bo nie trzeba go rozwijać.
1
@Sebolinho to może Xavi naciska na to albo agenci kręcą wałki z Lapciem. Przecież Balde przynajmniej stara się wracać za kontrą a Portugalczyk się przygląda tylko.
0
@Pustelnik bo oni walczą o ligę a Europę mają na drugim miejscu do zawsze tak było.
0
Ja też bym poszedł po nową furę tylko kasę mam na starego żweta xD
2
@Pustelnik bo u nas tylko Real jest w lidze silny. A w Anglii bylibyśmy w środku tabeli.
3
Trzeba zwiększyć kontrakty naszych kopaczy to łatwiej będzie ich sprzedać xD
1
@ViscaelBarca2007 i Ch.j w du.e
0
@czarnyMS co ty piszesz, kasa się zgadza i jest win-win tak jak FdJ. Nie sprzeda ich klub na siłę bo mają ważne kontrakty.
0
2
Ten klub coraz bardziej mnie rozśmiesza. Gość połowę kontraktu siedzi w szpitalu a płacić mu trzeba niemałą kasę. Powinno mu się podziękować i wprowadzać młodego Faye. (chyba że chcą sprzedać Araújo)
0
No i git, teraz jeszcze trenera zmienić i jedziemy.
0
@Serducho psychicznie
0
@Kajetan niby tak ale w Anglii chyba mogą
15
Krychowiak by pasował do nas. Kumplować by się mógł z Żulem, we dwóch by byli modelami.
0
Ale odczucia w klubie są dobre? xD
0
@BORO_12 powinni Xaviego kopnąć w dupe i dać mu szanse. Przynajmniej płodnych by rozwiną.
0
@Pablozeusz tylko kasy nie mamy, więc to albo samobójstwo pod kredyt albo marzenia ściętej głowy. Nico wystarczy a pasuje pogonić Torresa i Lewego jak Felix dalej małą kasę by brał to postarać się o wypożyczenie, Cancelo powinno się podziękować i postawić na Forta jako zmiennika Balde. Jeszcze tylko defa kupić i git.
0
To młody chyba nie pogra bo wątpię żebyśmy zapewnili sobie drugie miejsce xD
1
@Sherem do 40 pogra nie musi biegać i tak te poionki pozamiata.
0
@czar007 z Ingo bym tak nie szarżował. A dodał bym Aubameyanga.
0
@Qaz123 dobrze mówi, wódki mu dać xD
0
Coś mi tu śmierdzi sprzedażą Araújo.