masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Może Xaviego zatrudni xD
9
Prędzej powinni sprzedać de Jonga. Fermin chyba jako jedyny u nas ma ciąg na bramkę.
0
To nie przez to, że jest biały inaczej ludzie go wyzywają. Tylko dlatego, że jest idiotą.
0
@Tomek54321 szczególnie, że od paru lat nie ma intensywności tylko truchciki na treningu i gra w dziada.
5
Powinniśmy zrobić z nim to co Madryt z Filmowcem. Zapisać % meczów do wymogu wykupu i po sprawie. Jak oni dymają nas to my spróbujmy wydymać ich.
3
@lampka tylko, że jakoś dziwnym trafem sędziowie im sprzyjali. Chyba coś nie tak.
2
@Lewandinho zróbmy jak oni z Filmowcem.
6
@Boniek10 sprzedadzą któregoś z wielkim zyskiem. Perez umie sprzedawać zawodników.
0
@creativeopinion ta jak nie ma na kaucję to ma prywatny samolot?
0
@cyron1 a stać nas? Limit płacowy jest napięty jak plandeka na Żuku
2
@[Oli] no bo na środku nie trzeba tyle biegać xD
22
A już go na La Rambli sprzedawali do Arabów xD
0
@JarekS tylko żeby Laporta nie narzucił nowemu trenerowi grę 433
0
@Czarny_ck Martínez powinien zostać sprzedany i ktoś z dwójki Kounde / Chriestiensen (póki są coś warci bo w kasie pusto). Jeszce trzeba się zastanowić co z FdJ i Pedrim. Bo jeden kasuje sporo kasy a drugi albo połamany albo kiepsko gra.
0
@rogal478 dziwne czemu Xavi nie dał młodemu pograć. Powinni go pomału wpuszczać na końcówki a nie chłopaka wpuszczać na głęboką wodę.
0
@Rifek nowy trener może wprowadzi inne ustawienie, bo na 433 nie mamy składu.
2
@BIGCULES chyba powinien puścić przywilej w tej sytuacji
0
@zaky274 tragedii z nim nie było. Nie straciliśmy na nim.
0
Wymęczymy 0-1 ale to i tek bez znaczenia bo Realu już nie dogonimy
9
Żeby tylko nie zajechali Yamala jak Pedriego i Fatiego...
1
@daniel32778 to tak jak u nas, też bez Messiego i Neymara atak leży xD
3
@Kamil689 tylko, że tam jednak łatwiej grać. Jednak co z nim zrobić powinno należeć do nowego trenera.
0
@Riguelme jeszcze Atletico Madryt jest w naszym zasięgu i BvB. A w przeciwnym razie trzeba liczyć na cud. Jeszce szanse są z Arsenalem, PSG i z Realem jak nam dzień siądzie.
0
@kejdzi a teraz wygrywa LM jak oszalały. Myśmy mieli najlepszą Barce w historii i wygraliśmy ile LM? Niestety my w Europie nie umiemy grać.
0
Chłop będzie lepszy od Pedriego (bo jego chyba skończą kontuzje)
1
Skład mamy dobry tylko ława to tragedia.
0
@DamianPSV najpierw niech niwy trener się wypowie. Może zmieni ustawienie i będziemy grać cofnięty napastnikiem a tam Felix dałby radę.
1
Niestety zniszczyły chłopaka kontuzje. Niech to będzie przestroga i nauczka, że należy chuchać i dmuchać na młodych.
0
@matirix20 no o Ivana
0
Pedri na fuksa że już nie jest juniorem bo by nie przeżył tych treningów xD