7

Może Xaviego zatrudni xD

9

Prędzej powinni sprzedać de Jonga. Fermin chyba jako jedyny u nas ma ciąg na bramkę.

0

To nie przez to, że jest biały inaczej ludzie go wyzywają. Tylko dlatego, że jest idiotą.

0

@Tomek54321 szczególnie, że od paru lat nie ma intensywności tylko truchciki na treningu i gra w dziada.

5

Powinniśmy zrobić z nim to co Madryt z Filmowcem. Zapisać % meczów do wymogu wykupu i po sprawie. Jak oni dymają nas to my spróbujmy wydymać ich.

3

@lampka tylko, że jakoś dziwnym trafem sędziowie im sprzyjali. Chyba coś nie tak.

2

@Lewandinho zróbmy jak oni z Filmowcem.

6

@Boniek10 sprzedadzą któregoś z wielkim zyskiem. Perez umie sprzedawać zawodników.

0

@creativeopinion ta jak nie ma na kaucję to ma prywatny samolot?

0

@cyron1 a stać nas? Limit płacowy jest napięty jak plandeka na Żuku

2

@[Oli] no bo na środku nie trzeba tyle biegać xD

22

A już go na La Rambli sprzedawali do Arabów xD

0

@JarekS tylko żeby Laporta nie narzucił nowemu trenerowi grę 433

0

@Czarny_ck Martínez powinien zostać sprzedany i ktoś z dwójki Kounde / Chriestiensen (póki są coś warci bo w kasie pusto). Jeszce trzeba się zastanowić co z FdJ i Pedrim. Bo jeden kasuje sporo kasy a drugi albo połamany albo kiepsko gra.

0

@rogal478 dziwne czemu Xavi nie dał młodemu pograć. Powinni go pomału wpuszczać na końcówki a nie chłopaka wpuszczać na głęboką wodę.

0

@Rifek nowy trener może wprowadzi inne ustawienie, bo na 433 nie mamy składu.

2

@BIGCULES chyba powinien puścić przywilej w tej sytuacji

0

@zaky274 tragedii z nim nie było. Nie straciliśmy na nim.

0

Wymęczymy 0-1 ale to i tek bez znaczenia bo Realu już nie dogonimy

9

Żeby tylko nie zajechali Yamala jak Pedriego i Fatiego...

1

@daniel32778 to tak jak u nas, też bez Messiego i Neymara atak leży xD

3

@Kamil689 tylko, że tam jednak łatwiej grać. Jednak co z nim zrobić powinno należeć do nowego trenera.

0

@Riguelme jeszcze Atletico Madryt jest w naszym zasięgu i BvB. A w przeciwnym razie trzeba liczyć na cud. Jeszce szanse są z Arsenalem, PSG i z Realem jak nam dzień siądzie.

0

@kejdzi a teraz wygrywa LM jak oszalały. Myśmy mieli najlepszą Barce w historii i wygraliśmy ile LM? Niestety my w Europie nie umiemy grać.

0

Chłop będzie lepszy od Pedriego (bo jego chyba skończą kontuzje)

1

Skład mamy dobry tylko ława to tragedia.

0

@DamianPSV najpierw niech niwy trener się wypowie. Może zmieni ustawienie i będziemy grać cofnięty napastnikiem a tam Felix dałby radę.

1

Niestety zniszczyły chłopaka kontuzje. Niech to będzie przestroga i nauczka, że należy chuchać i dmuchać na młodych.

0

@matirix20 no o Ivana

0

Pedri na fuksa że już nie jest juniorem bo by nie przeżył tych treningów xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?