masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Robertns też to mam w głowie ten faul na Ferninie co sędzia nie chciał zauważyć. A i czerwo powinien dostać Camavinga za faul na Yamalu tak jak dostał Araujo z PSG
0
Jprd a ile błędów wyliczyli na korzyść Realu?
0
@pasjonat a Realowi to odrazu wapno nawet varu nie trzeba było jak biały szukał nogi obrońcy żeby w nią zahaczyć
0
@pasjonat a czemu miał nie puścić?
0
@creativeopinion no nie wiem czy nie było stronnicze. Camavinga powinien dostać czerwo jak Araújo z PSG. Fermin też jest faulowany na karnego i nic nie było? Midrić wycinał naszych taktycznie i tylko jedna kartka pod koniec meczu? A jak któryś biały był delikatnie faulowany odrazu faul. I za co Kounde dostał kartkę jak Rudiger bardziej agresywnie wywrócił Yamala i nic nie było w związku z tym?
1
@Borneo i jeszcze mógł gwizdać na karnego na Ferninie
1
Za co Kounde dostał kartkę? Jak w bardziej agresywny sposób Rudiger czy jak mu tam przewrócił Yamala? Sędzia miał chyba podwójne standardy.
0
@luka1995 dużo tego szczęścia nam potrzeba xD ja zasługo kibicuje żeby się łudzić na majstra, się pożyjemy zobaczymy.
0
@luka1995 już dawno mistrza przegraliśmy. Ten mecz jest tylko o to żebyśmy nie dostali wpierdzielu. Ale jak wygramy to miło się zaskoczę.
7
Remis będzie git, mam nadzieję, że nie będzie kompromitacji i nie dostaniemy 3+ w dupe.
0
@Jacento2105 no i o tym pisze, że nie pokazuje potencjału bo gra nie na swojej pozycji.
0
@ACRAB95 tylko FdJ nie chce odchodzić więc pewnie zostanie
0
@jamesbond6 jaja szansa? Przecież po porażce z Realem bywo wiadomo że prześcieradła mistrza nie oddadzą.
0
@Jacento2105 Felix nie jest skrzydłowym to taki typ zawodnika jak Filmowiec taki cofnięty napastnik.
0
@michal1899 tylko że Ferran jest wart paczkę fajek, a FDJ trzyma się rękami i nogami żeby zostać w Barcelonie.
0
@ZIBI88 Prowadziliśmy i jeśli by miał więcej doświadczenia to puściły to, może by gość nie trafił a tak wiadomo było, że złapie czerwo. Lepiej żeby było 1-1 które nadal dawało nam awans i grać w 11 niż na tyle osłabiać drużynę. Co innego jakby to była 80 minuta.
0
@xavi890 to ja wiem, tylko pisze nawet jakbyśmy wygrali. Tylko żebyśmy nie dostali więcej niż różnicą dwóch bramek to będzie dobrze.
0
Wygrana z Realem będzie tylko wstaniem z kolan ale i tak ligę wygra Real.
0
Może sobie pukać ile tylko chce. FDJ nigdzie się nie rusza. Kontrakt ma tak wysoki, że tylko Araby mogą mu podobnie sypnąć a w dodatku ładne miasto w pobliżu góry i morze. Rzyć nie umierać.
0
@xavi890 żebyśmy tylko nie dostali więcej niż dwie bramki różnicy.
0
Poprostu trener jest kiepski a drużyna jest bez jaj charakteru. Nawet w 10 można było dowieźć wynik do końca.
0
Jeszce tylko wypierdol od Realu i wakacje. Do gabloty wpadł Puchar Gampera więc jest spoko. Xavineta działa to po co zmieniać trenera?
1
@Dynak ja jednak wolę Marqueza, przynajmniej rozwinie młodych a u Xaviego zgodzę się, że jest stabilnie ale chujowo.
4
Teraz jeszcze wypierdol od Realu i wakacje. To tak jak z Jasiem po rozdaniu świadectw hehe
0
@Mattems ja bym wolał Dzbana tylko trzeba by sztab medyczny z PSG zabrać. Jednak Dembele robi wiatr i niepokój w obronie. A poza tym Dzban jest nimibalbym skrzydłowym a Raphinha jest bardziej rorawym pomocnikiem.
1
Co jak co ale Dzban wygrał im awans.
0
@Natanael ale w trakcie meczu nic nie zrobił. Nieraz oglądało się drużyny które po czerwie walczyły jak równy a nie Barca jak zwykle w LM obsrała zbroję.
4
A może to i lepiej, że dostałyśmy w pizde. Bo jakbyśmy przeszli to Laporta prosiłby Xaviego o zostanie a tak może przejrzy grubas na oczy.
0
Dzban pokazał że jest dobrym grajkiem tylko nie pasował do nas. A przede wszystkim ich sztab medyczny postawił go na nogi.
0
No i Dzban wygrywa im awans...