0

Chelsea srają kasą na gorszych zawodników to może odkupią modela od nas.
Tylko żeby nie było jak zawsze z nami.
Chelsea- Dajemy 70mln
Laporta- Za 50 mln sprzedamy i ani grosza mniej xD

0

@jeonek Jeszcze na Rekina tyle kasy wrzuciliśmy w błoto. Mamy dwóch skrzydłowych co badają się do polskiej ligi a kosztowali majątek.

0

@aldewir Jakiś desperat to klepną.

0

@Czarny_ck Pedri max do 70 min wytrzymuje a to już młodzik nie jest. Niestety ale wszyscy nasi kondycji nie mają.

1

@brd42 popatrz ile zarabia Real a ile Barca? Jak masz przychód to i wydatki możesz mieć większe proste.

7

@jedras xD dawno majstra oddaliśmy.


0

@noface Jeszce Fati dawał radę

5

Już po kompromitacji z Villarreal powinien tu nowy trener być. Przynajmniej poznał by panienki, z którymi ma pracować. I wraz z zarządem ogarnął by transfery.

0

@Sc00rwiel mi chodzi o czasy od Pepa. Od zawsze wchodzimy do bramki czasem ktoś przylutuje ale to wypadek przy pracy.

1

@xavi890 ja widzę 50/50% my i oni jesteśmy przegrywami sezonu więc wszystko może się zdążyć. Będzie emocjonujący dwumecz. xD

1

@Transu96 z Neymarem to była inna gadka bo wart był swojej klauzuli a Gavi jednak ją ma z kosmosu.

0

@martool2 pewnie Barcelonie. Bo zawodnik przyjdzie odejdzie a klub zostaje.

3

@michal1899 ja od zawsze miałem z tym problem, czemu nie lutujemy z dogodnej sytuacji tylko próbujemy od zawsze wejść do bramki z piłką.

11

Swój chłop, wiedział że jest za słaby na tamtą Barce i odszedł bez marudzenia. Taki Oleguer.

2

Najgłupsze jest działanie zarządu, który kupuje i sprzedaje zawodników bez zgody trenera. Może najpierw niech zatrudnią trenera a później razem z nim niech robią ruchy transferowe. Sprzedajmy młodego perspektywicznego zawodnika a kupmy starego dziada.

2

@cules100pro Tylko za jaką kasę tu przyszedł i ile dostał tygodniówki stary zawodnik?

0

Święte słowa, piłka poszła naprzód a my zrobiliśmy krok w tył.

1

@marqino to jest niestety najbardziej prawdopodobna opcja.

0

@LM10GOAT nie pa pracy bez presji i bez straconego czasu na nią. Może jeszcze nie pracujesz to nie wiesz o tym.

12

Każdy chce żeby Araujo przedłużył kontrakt. Tylko on chce podwyżkę i jest szklany więc obawiam się że może powtórzyć się sytuacja z Big Sanem. Też był w topie jak przedłużał umowę i odrzuciliśmy gruby hajs za niego. Oby sytuacja nie powtórzyła się.

0

Ta bo w normalnej pracy nie ma presji i każdy cię szanuje. Za to siano co zarabiają bez względu czy wygrywa czy przegrywa powinien przeżyć to wszystko.

0

@Serducho wsunie to by było tylko 3-0 a mogli dostać manite...

0

@Lanosss Cou go przebił.

5

@MaciekKostro czemu Christensen? Gość jest według mnie drugim stoperem w hierarchii.

2

Miejmy nadzieję, że przynajmniej nie stracimy na nim, bo raczej na plus nie wyjdziemy.

1

Już po klasyku powinien być dogadany nowy trener, a po Villarrealu już tu powinien pracować, może by przygotował się do nowego sezonu bo teraz to jest czas stracony dla drużyny.

0

@michal199500hehe Ty to na poważnie piszesz, czy nie ogarnąłem sarkazmu?

0

@JarekS Laporta chyba nie trzeźwieje bo chciałby, żeby Xavi zmienił zdanie i został. Myślałem, że Gruby podniesie Barce jak za swojej pierwszej kadencji ale niestety chyba to się nie uda.

0

@KondiCules kurwa wstaję jutro po 4 ale oglądnę bo następne dwa tyg nam w weekendy drugie zmiany

1

@FcPortoFan1999 jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?