masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chelsea srają kasą na gorszych zawodników to może odkupią modela od nas.
Tylko żeby nie było jak zawsze z nami.
Chelsea- Dajemy 70mln
Laporta- Za 50 mln sprzedamy i ani grosza mniej xD
0
@jeonek Jeszcze na Rekina tyle kasy wrzuciliśmy w błoto. Mamy dwóch skrzydłowych co badają się do polskiej ligi a kosztowali majątek.
0
@aldewir Jakiś desperat to klepną.
0
@Czarny_ck Pedri max do 70 min wytrzymuje a to już młodzik nie jest. Niestety ale wszyscy nasi kondycji nie mają.
1
@brd42 popatrz ile zarabia Real a ile Barca? Jak masz przychód to i wydatki możesz mieć większe proste.
7
@jedras xD dawno majstra oddaliśmy.
0
@noface Jeszce Fati dawał radę
5
Już po kompromitacji z Villarreal powinien tu nowy trener być. Przynajmniej poznał by panienki, z którymi ma pracować. I wraz z zarządem ogarnął by transfery.
0
@Sc00rwiel mi chodzi o czasy od Pepa. Od zawsze wchodzimy do bramki czasem ktoś przylutuje ale to wypadek przy pracy.
1
@xavi890 ja widzę 50/50% my i oni jesteśmy przegrywami sezonu więc wszystko może się zdążyć. Będzie emocjonujący dwumecz. xD
1
@Transu96 z Neymarem to była inna gadka bo wart był swojej klauzuli a Gavi jednak ją ma z kosmosu.
0
@martool2 pewnie Barcelonie. Bo zawodnik przyjdzie odejdzie a klub zostaje.
3
@michal1899 ja od zawsze miałem z tym problem, czemu nie lutujemy z dogodnej sytuacji tylko próbujemy od zawsze wejść do bramki z piłką.
11
Swój chłop, wiedział że jest za słaby na tamtą Barce i odszedł bez marudzenia. Taki Oleguer.
2
Najgłupsze jest działanie zarządu, który kupuje i sprzedaje zawodników bez zgody trenera. Może najpierw niech zatrudnią trenera a później razem z nim niech robią ruchy transferowe. Sprzedajmy młodego perspektywicznego zawodnika a kupmy starego dziada.
2
@cules100pro Tylko za jaką kasę tu przyszedł i ile dostał tygodniówki stary zawodnik?
0
Święte słowa, piłka poszła naprzód a my zrobiliśmy krok w tył.
1
@marqino to jest niestety najbardziej prawdopodobna opcja.
0
@LM10GOAT nie pa pracy bez presji i bez straconego czasu na nią. Może jeszcze nie pracujesz to nie wiesz o tym.
12
Każdy chce żeby Araujo przedłużył kontrakt. Tylko on chce podwyżkę i jest szklany więc obawiam się że może powtórzyć się sytuacja z Big Sanem. Też był w topie jak przedłużał umowę i odrzuciliśmy gruby hajs za niego. Oby sytuacja nie powtórzyła się.
0
Ta bo w normalnej pracy nie ma presji i każdy cię szanuje. Za to siano co zarabiają bez względu czy wygrywa czy przegrywa powinien przeżyć to wszystko.
0
@Serducho wsunie to by było tylko 3-0 a mogli dostać manite...
0
@Lanosss Cou go przebił.
5
@MaciekKostro czemu Christensen? Gość jest według mnie drugim stoperem w hierarchii.
2
Miejmy nadzieję, że przynajmniej nie stracimy na nim, bo raczej na plus nie wyjdziemy.
1
Już po klasyku powinien być dogadany nowy trener, a po Villarrealu już tu powinien pracować, może by przygotował się do nowego sezonu bo teraz to jest czas stracony dla drużyny.
0
@michal199500hehe Ty to na poważnie piszesz, czy nie ogarnąłem sarkazmu?
0
@JarekS Laporta chyba nie trzeźwieje bo chciałby, żeby Xavi zmienił zdanie i został. Myślałem, że Gruby podniesie Barce jak za swojej pierwszej kadencji ale niestety chyba to się nie uda.
0
@KondiCules kurwa wstaję jutro po 4 ale oglądnę bo następne dwa tyg nam w weekendy drugie zmiany
1
@FcPortoFan1999 jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.