masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mate92 i Laporta też pewnie nie wie o tym
1
On ma zakręt co mecz. Ludzie zamiast opuszczać statek chcieliby wyrzucić kapitana i znaleźć nowego
1
Hehe xD prawie się oplułem.
0
@Hinczyq no cochcesz? Lewy przyszedł z Anią na emeryturę, utargował mega zarobki a Raphinha to jedyny brazylijczyk bez dryblingu unikat normalnie xD
3
Tam Laporta powinien wpaść jak Ferguson. A co Xaviego to powinien z nim ugadać jak rozwiązać kontrakt żeby nie wypłacać mu odszkodowania.
15
Może lepiej ściągany w końcu porządnego trenera a nie wynalazki z DNA Barcelony.
1
@liz4 każdy tak robi, przecież logiczne jest że przed staraniem o transfer zawodnika najpierw pytają się czy jest zainteresowany zmianą klubu.
3
@Fake69 chyba normalne że się boi. Dziwota że dają mu grać
0
W 11 nie idzie to cyk Xavi zaskoczył wszystkich i w 10 zagramy zD
6
@waletpl ale też chcą kasę a tu jest problem bo my jej nie mamy
7
Pikej powinien zostać prezydentem, umie kręcić kasiorę i ma znajomości.
0
No zmiana pokoleniowa dociera do piłki. Młodzi wolą oglądnąć grę na komputerze i tak już będzie.
2
@kakusus chyba by nas pój.... do końca żeby wymieniać młodego stopera na starego pomocnika.
0
@Gekon do 2025 ma kontrakt więc będą wołać i tak kupę siana
0
@Andrzej92 Szwaby nie sprzedadzą go za paczkę fajek. Będą grunt hajs wołać zsnuego jak za Robercika.
0
@Fake69 Tarzan chyba zaczynał jako prawy obrońca a nie stoper.
7
@SeWo77 no podobnie było z Filmowcem.
0
@Bartas7VeB możliwe dlatego, że potrzebujemy kasę portugalczyków a na nim można zarobić nie osłabiając się zbytnio. (ale osobiście wolałbym sprzedać Kounde)
0
@gris najlepszą parą stoperów był Pikej i Tarzan więc nie bardzo to ma sens.
0
To jest patologia, piłka traci na popularności w Europie a tu coraz więcej piłkarze żądają. Młode pokolenie będzie prędzej oglądać esport niż chłopów biegających za balonem.
1
Statystycznie też średnia krajowa u nas jest wysoka xD
1
Najpierw trzeba by zredukować wypłatę Robercika bo Lapcio chyba po wojaku dawał taką wypłatę.
1
@johny11 jeszcze był Czarna Perłę wymienił i Grubero Ronaldo.
4
Norma w Hiszpanii tacy sędziowie. W tej lidze to powinno się transferować sędziów z innych krajów no Hiszpanie to to B klasy się nadają.
2
Felix chyba gra żeby w Barcy zostać bo widać, że nie po drodze mu z Materacami.
0
@JaCules1211 tymi szczegółami to jest Robercik. Gość już nadaje się do Arabów albo USA.
1
Jakbyśmy zamiast Robercika mieli 9 to jeszcze coś mogło wpaść w pierwszej połowie. Niestety ale Robercik nadaje się do Arabów albo USA.
2
@MateuszGotowka99 jakby nie portugalczycy to w dupe by było taka prawda. Cancelo miał dzień konia a Felix przebłysk i to wystarczyło.
0
@Emhyr niby tak tylko czy sam zainteresowany będzie chciał grać dla Ahmeda?
1
@kakusus ale lewy nawet przebłysków nie ma