2

@mate92 i Laporta też pewnie nie wie o tym

1

On ma zakręt co mecz. Ludzie zamiast opuszczać statek chcieliby wyrzucić kapitana i znaleźć nowego

1

Hehe xD prawie się oplułem.

0

@Hinczyq no cochcesz? Lewy przyszedł z Anią na emeryturę, utargował mega zarobki a Raphinha to jedyny brazylijczyk bez dryblingu unikat normalnie xD

3

Tam Laporta powinien wpaść jak Ferguson. A co Xaviego to powinien z nim ugadać jak rozwiązać kontrakt żeby nie wypłacać mu odszkodowania.

15

Może lepiej ściągany w końcu porządnego trenera a nie wynalazki z DNA Barcelony.

1

@liz4 każdy tak robi, przecież logiczne jest że przed staraniem o transfer zawodnika najpierw pytają się czy jest zainteresowany zmianą klubu.

3

@Fake69 chyba normalne że się boi. Dziwota że dają mu grać

0

W 11 nie idzie to cyk Xavi zaskoczył wszystkich i w 10 zagramy zD

6

@waletpl ale też chcą kasę a tu jest problem bo my jej nie mamy

7

Pikej powinien zostać prezydentem, umie kręcić kasiorę i ma znajomości.

0

No zmiana pokoleniowa dociera do piłki. Młodzi wolą oglądnąć grę na komputerze i tak już będzie.

2

@kakusus chyba by nas pój.... do końca żeby wymieniać młodego stopera na starego pomocnika.

0

@Gekon do 2025 ma kontrakt więc będą wołać i tak kupę siana

0

@Andrzej92 Szwaby nie sprzedadzą go za paczkę fajek. Będą grunt hajs wołać zsnuego jak za Robercika.

0

@Fake69 Tarzan chyba zaczynał jako prawy obrońca a nie stoper.

7

@SeWo77 no podobnie było z Filmowcem.

0

@Bartas7VeB możliwe dlatego, że potrzebujemy kasę portugalczyków a na nim można zarobić nie osłabiając się zbytnio. (ale osobiście wolałbym sprzedać Kounde)

0

@gris najlepszą parą stoperów był Pikej i Tarzan więc nie bardzo to ma sens.

0

To jest patologia, piłka traci na popularności w Europie a tu coraz więcej piłkarze żądają. Młode pokolenie będzie prędzej oglądać esport niż chłopów biegających za balonem.

1

Statystycznie też średnia krajowa u nas jest wysoka xD

1

Najpierw trzeba by zredukować wypłatę Robercika bo Lapcio chyba po wojaku dawał taką wypłatę.

1

@johny11 jeszcze był Czarna Perłę wymienił i Grubero Ronaldo.

4

Norma w Hiszpanii tacy sędziowie. W tej lidze to powinno się transferować sędziów z innych krajów no Hiszpanie to to B klasy się nadają.

2

Felix chyba gra żeby w Barcy zostać bo widać, że nie po drodze mu z Materacami.

0

@JaCules1211 tymi szczegółami to jest Robercik. Gość już nadaje się do Arabów albo USA.

1

Jakbyśmy zamiast Robercika mieli 9 to jeszcze coś mogło wpaść w pierwszej połowie. Niestety ale Robercik nadaje się do Arabów albo USA.

2

@MateuszGotowka99 jakby nie portugalczycy to w dupe by było taka prawda. Cancelo miał dzień konia a Felix przebłysk i to wystarczyło.

0

@Emhyr niby tak tylko czy sam zainteresowany będzie chciał grać dla Ahmeda?

1

@kakusus ale lewy nawet przebłysków nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?