0

Barto powinien sam dopłacać do pensji tego niewypała. Gość parę razy prosto kopną piłkę i taką kasę dostał masakra.

19

Gość miał być lepszą wersją Semedo a wyszedł gość na poziom polskiej ligi.

1

Taki nasz Casillas tylko nie jest wychowaniem.

1

Z Deco dadzą radę może załatwią R10 jako wodzireja na imprezkach i wszyscy będą zadowoleni xD

1

@Rompul żeby sprzedać zawodnika ten musi się zgodzić a Ferranowi dobrze na ławce w Barcy.

2

@Azi ale kasę od nas będzie dostawał

0

@pasquda trudne pytanie, ale jednak chyba sędzia. Lecz Robercik wiele mu nie ustępuje.

10

Sędzia nas przekręcił?

1

@vangoor nie stać nas na opłacenie jego pensji.

0

@luka1995 każdy ma swoje zdanie xD

0

@luka1995 kto jest obecnie lepszy od niego?

7

Wciąga każdego z naszych skrzydłowych, lecz na opłatę jego pensji nie stać nas. Niby wiecznie połamany ale we Francji to polują na jego nogi jak by tam sami Casemiro albo Pepe grali.

1

@Azrik tylko teraz każdy lepszy zawodnik będzie odchodził z Hiszpanii bo wszędzie dostanie lepszą kasę.

5

@Antonio777 nie kupują tylko biorą za darmo.

0

@luka1995 teraz byłby najlepszym naszym skrzydłowym xD

0

Jprd Araby sypią kasą na byle grajka. Normalnie Jeszce chwilę i zaczną wygrywać KM bo też zapłacą komu trzeba żeby ich przyjęli do tych rozgrywek.

0

@Pustelnik tak jak dawniej młody Fati.

0

@luki9v jak Sołtys: najedzony, wysoko postawiony i za nic nie odpowiada xD jak to mówił Pawlak

4

Musiałby chyba pomniejszyć swoją pensję parę razy żeby Barce było stać na niego. A takiej miłości do klubu to nawet Messi nie ma xD

0

@Pawel1985 Simons podobnie. Miał być hit a wyszedł kit

0

@rafal3030 każdy wie jesteśmy w dupie i musimy oddawać za frajer zawodników.

0

@mimikas poprostu wystarczyło nie mieć Bartka za prezydenta xD

0

@Wizz777 dyscyplinę może będzie miał większą ale z tą dynamiką bym nie przesadzał

1

@HanysUF przed przejściem do BvB też we Francji zbuntował się żeby go sprzedali.

5

@mimikas za Neya była fortuna jak na tamte czasy a za Dzbana drobne, taka mała różnica.

0

@Deraxium żeby iść do Arabów zawodnik jednak musi się zgodzić tam iść i postępować według ich chorych zasad. A gość może wieprzowinę lubi i alkohol hehe

1

@Luccas ok tylko nikt mu nie da tyle kasy co Barca. Będzie liczył na rozwiązanie kontraktu i odszkodowanie weźmie albo będzie siedział na trybunach do końca umowy.

0

@Gall Szkoda xD

0

@gukwa ale od sierpnia można wołać stówę klauzulę. Więc psg może tyle dać nawet jakby Barca wzięła 75 a konar dwoje 25 mln wszyscy byli by zadowoleni

0

@gukwa Wątpię akurat za takie marne grosze? 25 baniek to przecież to śmiech na sali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?