masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barto powinien sam dopłacać do pensji tego niewypała. Gość parę razy prosto kopną piłkę i taką kasę dostał masakra.
19
Gość miał być lepszą wersją Semedo a wyszedł gość na poziom polskiej ligi.
1
Taki nasz Casillas tylko nie jest wychowaniem.
1
Z Deco dadzą radę może załatwią R10 jako wodzireja na imprezkach i wszyscy będą zadowoleni xD
1
@Rompul żeby sprzedać zawodnika ten musi się zgodzić a Ferranowi dobrze na ławce w Barcy.
2
@Azi ale kasę od nas będzie dostawał
0
@pasquda trudne pytanie, ale jednak chyba sędzia. Lecz Robercik wiele mu nie ustępuje.
10
Sędzia nas przekręcił?
1
@vangoor nie stać nas na opłacenie jego pensji.
0
@luka1995 każdy ma swoje zdanie xD
0
@luka1995 kto jest obecnie lepszy od niego?
7
Wciąga każdego z naszych skrzydłowych, lecz na opłatę jego pensji nie stać nas. Niby wiecznie połamany ale we Francji to polują na jego nogi jak by tam sami Casemiro albo Pepe grali.
1
@Azrik tylko teraz każdy lepszy zawodnik będzie odchodził z Hiszpanii bo wszędzie dostanie lepszą kasę.
5
@Antonio777 nie kupują tylko biorą za darmo.
0
@luka1995 teraz byłby najlepszym naszym skrzydłowym xD
0
Jprd Araby sypią kasą na byle grajka. Normalnie Jeszce chwilę i zaczną wygrywać KM bo też zapłacą komu trzeba żeby ich przyjęli do tych rozgrywek.
0
@Pustelnik tak jak dawniej młody Fati.
0
@luki9v jak Sołtys: najedzony, wysoko postawiony i za nic nie odpowiada xD jak to mówił Pawlak
4
Musiałby chyba pomniejszyć swoją pensję parę razy żeby Barce było stać na niego. A takiej miłości do klubu to nawet Messi nie ma xD
0
@Pawel1985 Simons podobnie. Miał być hit a wyszedł kit
0
@rafal3030 każdy wie jesteśmy w dupie i musimy oddawać za frajer zawodników.
0
@mimikas poprostu wystarczyło nie mieć Bartka za prezydenta xD
0
@Wizz777 dyscyplinę może będzie miał większą ale z tą dynamiką bym nie przesadzał
1
@HanysUF przed przejściem do BvB też we Francji zbuntował się żeby go sprzedali.
5
@mimikas za Neya była fortuna jak na tamte czasy a za Dzbana drobne, taka mała różnica.
0
@Deraxium żeby iść do Arabów zawodnik jednak musi się zgodzić tam iść i postępować według ich chorych zasad. A gość może wieprzowinę lubi i alkohol hehe
1
@Luccas ok tylko nikt mu nie da tyle kasy co Barca. Będzie liczył na rozwiązanie kontraktu i odszkodowanie weźmie albo będzie siedział na trybunach do końca umowy.
0
@Gall Szkoda xD
0
@gukwa ale od sierpnia można wołać stówę klauzulę. Więc psg może tyle dać nawet jakby Barca wzięła 75 a konar dwoje 25 mln wszyscy byli by zadowoleni
0
@gukwa Wątpię akurat za takie marne grosze? 25 baniek to przecież to śmiech na sali.