1

Najlepsze to jest wypożyczenie z opcją wykupu. Przecież wiadomo że nie wykupią go w tej cenie. Albo obowiązkowy wykup za daną kwotę albo dowodzenia.

5

Odrazu przypomniała mi się ta scena

3

@Barca2022 miałem nadzieję, że dość odpali i pogra trochę u nas a wyszło że Semedo był lepszy od niego.

0

Szkoda że był leniem, bo jakby do talentu dostał szczyptę pracy byłby nowy Thiago. W USA się pobawi i zarobi więc niech nie narzeka.

1

@against_modern_football nasze nieszczęście zaczęło się od Bartka. Dostał 222 mln i roztrwonił to z nawiązką.

0

@molibden może i tak tylko nie młodą 9 bo sobie przy Lewym nie pogra. Najlepszy były Aubameyang xD

1

@Messi1992 bo wiedzą że jesteśmy w dupie i potrzebujemy kasy a poza tym każdy przyzwyczaił się, że oddajemy zawodników za paczkę fajek.

1

@siara10 jak my daliśmy daną kwotę to real nas przebił i koniec rozmowy, młody poszedł tam gdzie więcej dostał. Patrz przypadek Viniego i Rodrygo też mieli grać u nas.

0

@Krzywy95 Dembele za rok do psg, i już się miejsce robi. Jeszcze nie wiadomo co z Raphinhą.

0

@rafa324 ale sprzedaliśmy drożej xD

1

@David_Martin bocznym obrońcą też jest kiepskim...

0

Chłopaki z Anglii powinni poszukać sobie klubów bo z taką grą jaką pokazywali w tamtym sezonie to może w polskiej lidze dali by radę.

0

@syngoku1 niby tak ale Czarną Perłę stawiam z sentymentu wyżej od lewego.

1

@Frozen nie ma takich piłkarzy o których piszesz ich czas miną jak elfów w środziemiu xD Teraz liczy się kasa bo miłość do klubu jest tym większa im więcej masz zer na kontrakcie.

0

@Tasde pieniądze pewnie zobaczył. Bo kontrakt podpisał więc dostał tyle ile miał w zapisie.

6

Jprd Dest tyle zarabia? Bartek szkodniku jeden...

0

@Cholek18 Et'oo też nie grzeszył techniką ale był topowym napadziorem.

1

@Artysta9 Ansu z taką wypłatą to raczej nigdzie nie pójdzie, chyba że będziemy płacić ponad 50% poborów.

1

@Litman i jeszcze nie trzeba się zbytnio męczyć na treningach

4

Bartek to powinien te przepłacone kontrakty zawodników płacić z własnej kieszeni. Ten szkodnik szastał kasą na lewo i prawo a teraz ledwo starcza na rejestrację zawodników.

0

@darek60 jeszcze filmowca można dopisać.

0

Jprd araby stają kasą i i jest git, a my nie możemy zawodników zgłosić do ligi bo nie i ch.j.

0

@Maker0 jeszcze Big Sam zwolnił niezłą kasę

0

@Almighty przytoczyłem przykład o tej tolerancji to mi usunęli posta hehe

0

Komentarz usunięty

0

@Mroziu Może przybić piątkę z ojcem Neya, Messiego i matką Rabiota hehe

3

Nie ma co się zastanawiać tylko pomóc się chłopu spakować i zawieźć na lotnisko. Tyko żeby zainteresowany wyraził zgodę na transfer będzie git.

0

@patriczix większość tel myślała a tu chłop się połamał i po szamanach latał. Z Fatim jest podobnie miał być odpowiedzią na Viniego a jest odpowiedzią na Hazarda xD

0

@th@les jak tata Neymara i mama Rabiota. Mogą sobie piątkę przybić

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?