0

@goryl-16 niestety kontrakt się kończy i idzie. Nie możemy młodych przedłużać a starym dziadom płacimy razy dwa

0

@against_modern_football jeszcze nie dodałeś OUN

2

@626 tylko na niego są chętni za konkretny hajs. Reszta to nadaje się do polskiej ligi.

0

Ale ten czas szybko mija...

1

Mógłby naszych asów ataku przynajmniej sprzedać. Panie nówka sztuka napastnik, prawie nie używany xD

0

Jak to nie są jaja to elegancko.

0

Jego odejście zniszczyło mu karierę i naszą kadrę. Kasa za niego wpłynęła elegancka ale jeszcze więcej wyrzuciliśmy w błoto żeby jego zastępcę znaleźć.

0

Jeszcze niech zabierze Neya i git. Może w końcu by lewe skrzydło zaczęło działać.

2

@xavi890 jak wymęczymy jedną bramką to będzie dobrze.

2

Pięknie by było wygrać majstra i spuścić te mierdy do drugiej ligi.

0

@barejant przecież w tym czasie grał tam Krysia i potrzebował giermka Benzemy a nie typowej 9 która zamiast mu asystować sama będzie strzelać. Więc Lewy byłby wyborem 2 więc lepiej wyszedł na tym że został w Rajchu.

0

@Maynard666 jak to się mówi
- prawda leży po środku ale po naszym środku xD

1

A jak przegramy ligę to co wtedy? Będą na niego wówczas liczyć czy co?

0

Jakoś najmniej mi szkoda jak odchodzi, najbardziej było mi szkoda odejścia Messiego i Puyola.

16

Kasę zarobił więc mu się należy. Bartek mistrz rozdawnictwa. Ale jeśli będzie miał dobrą wolę może zrzec się części kasy i pójdzie z Messim i Bussim do Arabów.

0

To może tego lata by wrócił?

0

@Kinginiesta niby tak ale Yaya Toure i tak był lepszy.

0

@panczo tylko wiesz że przekazy piszą, że Stańczyk był bardzo inteligentny? A ten to pustostan posiada w kopule.

11

Jak za darmo to uczciwa cena xD

0

@sumek37 no Kounde to świetny nie jest, darmowy Christensen jest o poziom wyżej.

0

Torre powinien zacząć grać zamiast Gavi. Raczej o wiele gorzej nie zagra bo Gavi najazd formy.

0

@daniel32778 ale będzie podobny rezultat, Pedri grał wszystko jak chłopak i teraz łapie kontuzje bo organizm nie wydala.

2

@SenseiFCB prędzej Fati Torres

1

@AduŚ07 Xavi chyba chciał go wypożyczyć tylko Alemany chciał go zostawić

0

@xavi890 no bad Fatim też bym się zastanowił póki ktoś chce go kupić za konkretną kasę.

6

@J23Closs poziom średni ale zarządzanie i sędziowanie to już level Master rozpierdolu.

0

@JarekS na Arthurze nie straciliśmy zbytnio. Jeszcze gorszą była jego wymiana z Juve.

26

Ja bym ogarną R10 imprezki zorganizuje, agentów upije i zalatwi transfer.

0

@sevs no pod stołem mu da parę ojro i może jednak menda pozwoli zarejestrować Messiego.

0

@ACRAB95 może Aston Villa bo innego bogatego desperata nie kojarzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?