0

@sevs to wygwizdywali białego, więc można to nie żaden rasizm.

2

@bart_azz chyba bez dopłaty by był dobry interes. Szczególnie jakby mniej zarabiał od Holendra.

2

@fifek W Barcelonie?

0

Czasami Real nie stara się o niego? Oni sypną sianem i możemy zapomnieć o nim.

1

Hehe Hiszpanie to powinno okręgówkę sędziować a nie europejskie puchary.

0

@Tomek54321 z grupy wyjdziemy gorzej później.

1

@siara10 to cieszmy się że chłopaki nie grali na 100% tylko się oszczędzali bo po meczu do roboty musieli iść xD

3

@SenoX parę lat temu to Bartek nawet by się nie schylał po te drobne.

5

@CPuyol 50% od 0 ile to jest? xD

0

@MamerTponad100 niby tak ale teraz ważniejsze jest to, że jesteśmy w czarnej dupie i musimy oddawać niechcianych grajków za paczkę fajek byle tylko zejść z limitu płac.

0

Może pójdzie w ślady Yerry Miny. Zarobimy parę ojro a on sobie pogra w jakimś średniaku.

25

Sprzedaż Sergi Roberto zbyt piękne żeby było prawdziwe.

0

@Greenalley tylko że Messi gra albo na skrzydle albo za 9 więc trochę powinno się tam biegać jednak.

3

@Culers prezydent Brazylii by już wrotki odpalał.

0

@Arczi87 truchtający Messi zamiecie tą ligę. A Bussi jak to Bussi będzie mądrze stał i też swoje wyczyści.

3

@aiven i Ericu hehe

0

@DzizuSS oby oby

0

@niepijpiotrek chyba tylko Ferrana bo Eric przyszedł za darmo.

1

Ferran poenien odejść a jemu dać jeszcze sezon. Psychikę może odbuduje i zacznie grać jak dawniej, wszystko jest w głowie bo raczej nie zapomniał jak się gra w piłkę.

0

@zibiku jeszcze S Roberto dopisz.

1

@Bananowysong jak Lenglet, normalnie przeją jego rolę fenomenalnie.

4

@liberoFCB w Barcy mieli porządną kasę aż nadto. Ale co do presji to się zgodzę.

0

@Gandalf55 Inzagi teraz by połowę mniej bramek strzelił bo jest var i te jego spalone by wyłapywał hehe

3

Gość jest głupszy chyba od Balotelliego.

0

@yoli nie porównuj Pepa i Xaviego. Jeden to top trenerki a drugi średniak, który musi się wiele nauczyć.

1

Gość jest przeciętny ale i tak lepszy jest niż Torres.

0

@xavi890 i jeszcze nauczy się szybciej biegać.

0

@bady48 niestety prawda, nie stać nas na nikogo lepszego więc musi zostać u nas. Gość jest przeciętnym zawodnikiem bez dryblingu i szybkości ale niestety nie stać nas na lepszego grajka.

0

@Pstryk nie ma kasy na kogoś lepszego więc nie ma co się łudzić, że kogoś lepszego kupimy.

0

Kasy nie ma więc powinien wrócić i dostać szansę gry na defie. Może jakimś cudem jakiegoś defa kupimy to będziemy mieć gościa do rotacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?