masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sevs to wygwizdywali białego, więc można to nie żaden rasizm.
2
@bart_azz chyba bez dopłaty by był dobry interes. Szczególnie jakby mniej zarabiał od Holendra.
2
@fifek W Barcelonie?
0
Czasami Real nie stara się o niego? Oni sypną sianem i możemy zapomnieć o nim.
1
Hehe Hiszpanie to powinno okręgówkę sędziować a nie europejskie puchary.
0
@Tomek54321 z grupy wyjdziemy gorzej później.
1
@siara10 to cieszmy się że chłopaki nie grali na 100% tylko się oszczędzali bo po meczu do roboty musieli iść xD
3
@SenoX parę lat temu to Bartek nawet by się nie schylał po te drobne.
5
@CPuyol 50% od 0 ile to jest? xD
0
@MamerTponad100 niby tak ale teraz ważniejsze jest to, że jesteśmy w czarnej dupie i musimy oddawać niechcianych grajków za paczkę fajek byle tylko zejść z limitu płac.
0
Może pójdzie w ślady Yerry Miny. Zarobimy parę ojro a on sobie pogra w jakimś średniaku.
25
Sprzedaż Sergi Roberto zbyt piękne żeby było prawdziwe.
0
@Greenalley tylko że Messi gra albo na skrzydle albo za 9 więc trochę powinno się tam biegać jednak.
3
@Culers prezydent Brazylii by już wrotki odpalał.
0
@Arczi87 truchtający Messi zamiecie tą ligę. A Bussi jak to Bussi będzie mądrze stał i też swoje wyczyści.
3
@aiven i Ericu hehe
0
@DzizuSS oby oby
0
@niepijpiotrek chyba tylko Ferrana bo Eric przyszedł za darmo.
1
Ferran poenien odejść a jemu dać jeszcze sezon. Psychikę może odbuduje i zacznie grać jak dawniej, wszystko jest w głowie bo raczej nie zapomniał jak się gra w piłkę.
0
@zibiku jeszcze S Roberto dopisz.
1
@Bananowysong jak Lenglet, normalnie przeją jego rolę fenomenalnie.
4
@liberoFCB w Barcy mieli porządną kasę aż nadto. Ale co do presji to się zgodzę.
0
@Gandalf55 Inzagi teraz by połowę mniej bramek strzelił bo jest var i te jego spalone by wyłapywał hehe
3
Gość jest głupszy chyba od Balotelliego.
0
@yoli nie porównuj Pepa i Xaviego. Jeden to top trenerki a drugi średniak, który musi się wiele nauczyć.
1
Gość jest przeciętny ale i tak lepszy jest niż Torres.
0
@xavi890 i jeszcze nauczy się szybciej biegać.
0
@bady48 niestety prawda, nie stać nas na nikogo lepszego więc musi zostać u nas. Gość jest przeciętnym zawodnikiem bez dryblingu i szybkości ale niestety nie stać nas na lepszego grajka.
0
@Pstryk nie ma kasy na kogoś lepszego więc nie ma co się łudzić, że kogoś lepszego kupimy.
0
Kasy nie ma więc powinien wrócić i dostać szansę gry na defie. Może jakimś cudem jakiegoś defa kupimy to będziemy mieć gościa do rotacji.