1

Hehe zaczął się var i Real nie zdobywa goli po spalonych i faulach dziwne... Ciekawe ile pucharów by mieli mniej jakby var był w tył z 10 lat?

0

Prześcieradła psioczą, że Gavi nie dostał kartki tylko już zapomnieli jak to Casemiro chamsko faulował to wtedy było ok.

0

@maciach i zagryza pizzą

0

@FCBurnley ta Messi wciągał pizzę i jakoś nie umarł

0

@El dominatore nie u nas, trener musi mieć dna Barcy hehe. Trener z topki chyba nie zawita do nas jeszcze długo....

0

@catalanian09 no ile to się musiał napocić jak go spładzał to tylko on wie.

0

@cold_play wincyj meczy wincyj siana...

0

@Pstryk Fati, Ferran, Rafinha któregoś trzeba sprzedać a najlepiej dwóch.

0

@HarveySpecter wyszło by w śledztwie że jest niewinny

0

@patryk1995991 słowo klucz "jakby doszli do porozumienia z kolejnym obniżeniem kasy"

0

Ferran, Fati na sprzedaż powinni iść wyciągnąć ile się da i dać szansę Abde.

0

@xavi890 to tak jak Torres albo Fati więc wpasował się w skrzydłowych doskonale hehe

0

@require jaka barka?

1

A co by było jak by R10 tak pracował hehe

2

@Kibic05 chyba że odpadnięcie Realu M.

2

@Klejnot_Nilu może lubi grać. Mogły iść do PSG albo innego araba ale stwierdził, że nie będzie w Europie żeby czasem przeciwko Barcelonie nie grać.

0

@Ptasior no przecież jest progres wszystkie sksbiski ligi grają lepiej od Sevilli hehe więc liga się rozkręca xD

2

@robertocarlos76 hehe ja to samo mam, pamiętam jak mój kumpel mówił mi że widział mecz Barcy b i tam taki młody biega i nasuwa się Messi

0

@domin682 no właśnie Ferranowi więc nie powinno być gola tylko pudło. Gość ma celownik jak chłopaki na orliku.

0

@David_Martin wypłaty takiej znów nie ma małej.

0

@MesQueUnClub_87 jest ale ostatnio to potyka się o własne nogi, nawet piłki nie potrafi przyjąć żeby mu nie odskoczyła. I problem w tym, że nie ma kim go zastąpić.

1

@Hogart i nagle kierowca autobusu wstał i zaczął bić brawo...

12

Niestety ale Lewy zdziadział na maksa, Aubameyang chyba rok temu lepiej wyglądał niż obecnie Robercik.

2

0

@snoopy chyba dobrze bo Pep też przegrywa albo remisujeremiduje jak go fantazja zbytnio ponosi xD

0

@Pstryk no Żul coś nie przypomina gracza z Sevilli

1

@michasfcb89 Tylko gdzie znajdzie głupiego, który da się nagrać na Torres?

0

@DonPancio przecież MANU to czołówka ligi angielskiej więc poziom był jak w LM

1

@Litman nawet jak Messi był młody to mało presował więc na starość ma zacząć?

3

@gaucho104 no pewnie nieraz podkreślał, że dla Barcy może grać za darmo. A nie wróć jednak tu nie gra, co mogło pójść nie tak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?