0

@Chlebek23391 bo napastnik ma strzelać jak ma okazję a nie klepać jak to Barca ma w zwyczaju.

0

@Pako96 Nie przereklamowany tylko połamany, przed kontuzją śmigał aż miło

1

@Michalak Alba po czym ma odpocząć? Jak połowy meczy nawet nie zagrał.

32

Gdyby nie odszedł Barca zdobyła by więcej pucharów i nie wydawała by grubej kasy na Kutiniów Dembelów i Grizmanów. I nie bylibyśmy w takiej finansowej ciemnej dupie.

3

@dge21 I oszczędzać bo gra wszystko w klubie i reprezentacji.

0

Miejmy nadzieję, że będzie historia Generała jak Ryjka na początku słabo ale później maszyna ruszyła. (Jednak moim zdaniem Xaviego przerosła ta rozsypana Barcelona.)

0

@Szerstek Tylko na defie w tych czasach masz być przecinakiem i zapiepszać w pressingu i powrotach. Niestety jak Holender ma grać na defie to musimy zacząć grać dwoma defensywnymi pomocnikami bo ktoś za de Jonga musi zabezpieczać tyły.

1

@Szerstek Tylko on nie potrafi bronić zbyt dobrze i jego powroty to przypominają Bussiego.

2

@_Niko_ a czy to jego wina że wypadło dwóch podstawowych stoperów i Pikej musiał grać?

1

@mikke zapie.... xD

1

@ninja81 tam nie było spalonego?

0

@Pustelnik a wierz, że tego górnika bezpieka zwinęła jak się publicznie zapytał o to hehe

8

Cóż za niespodzianka, że gość bez szybkości i dryblingu nie wypali na skrzydle...

0

@D.Villa ja zawsze myślałem że to odpad z city i chyba tak jest.

8

Miejmy nadzieję, że to ostatni interes z materacami... Jesteśmy w dupe sto baniek albo 120 zależy od źródeł.

0

Trzeba było coś wcisnąć wtedy nie płakalibyśmy nad tym. Po prostu mamy zjazd formy i nie umiemy grać na autobus.
W Europie jesteśmy średniakami a co do ligi to możemy powalczyć z Realem jeśli ominą kontuzje Lewego.

0

Budżet liczony jak w Polsce, poczekajmy może się uda hehe.

0

@Kondziubarca czy więcej? Bo chyba filmieiec wyniósł nas 140 baniek

0

@sevs czy osiem?

0

@shvead20 ogarną...

0

@bady48 Alba teoretycznie jest bardziej ograny na wyższym poziomie a zjazd formy ma na maxa

0

@katalonczyk112 czemu tak twierdzisz? Liga włoska jest mi obojętna ale wytłumacz jak możesz to stwierdzenie.

0

@ninja81 Chyba wątpię, tą bramkę wcisną Bojan, Ibra wtedy coraz gorzej się prezentował u nas.

18

Ostatni akapit jest najlepszy. Jeśli potrzebowali zdrowego stopera to po co ściągali Umtitiego xD

0

@Zbyszko z Bogdańca wtedy to sędzia wydrukował wynik, Bojan strzelił bramkę na wagę awansu a ta miernota jej nie uznała.

4

@zasada22 ale oni nie byli ze szkółki a chyba o tym jest artykuł

1

@Chudini123 a ja właśnie myślę że zagramy trzema stoperami i wahadłowymi albo Alonso będzie na prawej grał. (Przynajmniej na Real tak to widzę).

0

@Borys8111 Jeszcze Niemcy bym dodał, wszyscy ładnie grają a oni wygrywają.

0

Wielka szkoda przydał by się na Real

0

Już nie jednego nowego Messiego mieliśmy i wyszło jak wyszło...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?