masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mario199 O jakim DNA Barcy piszesz? Ono odeszło wraz z Xavim i Iniestą.
2
Plus tego transferu to przynajmniej wszystkie mecze Barcy będą w TVP hehe
0
Niby fajnie że kupimy prawdziwego snajpera i to polaka, tylko przeraża kwota (został mu tylko rok kontraktu więc nie wiem czy nie lepiej było by dogadać się w styczniu).
1
@GucioH Tylko, że Komar zgodził się na znaczną redukcję. A De Jong nic nadzwyczajnego nie pokazał, że tyle siana zarabia. Za jego pobory można opłacić trzech pomocników.
0
@Emerald Mądrego warto posłuchać.
1
@DzizuSS Może ta druga odpowiedź jest bliższa prawdy.
2
@Pinokio Pewnie zapomniał, że kontrakt mu się skończył xD
1
@Firestone No niestety żeby nie skończyło się tak jak z Cou. Posiedzi do końca kontraktu i za free odejdzie.
2
@JarekS ale sprzedali nam po taniości Ferrnana hehe
0
@kamilo15 chyba drożej, bo i tak trzeba było by im wypłacić kasę za kontrakt a i pewnie mogli by klub skarżyć.
1
@Korti1921 Laporta gada co chcesz usłyszeć. Leo też na bank miał zostać.
0
@prodigy może na wypożyczeniu zacznie grać?
1
@arasz1819 Jakby zarabiał tyle co Pedri nie było by tematu. Niestety Holender jest zbyt drogi w utrzymaniu w stosunku do swej gry.
0
@Kondziubarca hehe jeden rabin powie tak drugi rabin powie nie xD
0
@Malibu To Lewandowski jest graczem Barcelony? Coś chyba przeoczyłem.
6
@Mroziu Arda Turan?
2
Gargamel wraca na stare śmieci. Idealne miejsce dla niego.
0
@siara10 Chyba nic, Materace opłacają pensję.
0
@KibicBarcy84 chce dużo kasy a jest trochę przereklamowany i najlepsze lata ma za sobą.
1
Hiszpania biednieje to i kluby podupadają.
0
@dzefrej234 Sprowokował karnego a teraz się dziwi hehe
0
@Crystal37 i żydzimy na jego kontrakt...
0
@Gaz Jeszcze nie dajemy tyle więc nie narzekajmy.
1
@TylkoBarca7273 może Nico na defa się nada tylko trzeba dać mu szansę
1
@Crema Catalunya chyba już takie coś było xD
1
@4Fabregas4 No nie wiem Gargamel zbierał oklep tradycynjie w LM ale majstra zgarniał.
1
No to sobie trochę poczeka xD
1
Po prostu trzeba częściej grać z Eintrachtem xD
1
@JarekS Mądrego i warto posłuchać. Niestety z Neto wyszliśmy jak Zabłocki na mydle.
0
@marcinK0000 Neto nie chce odchodzić więc cały Twój misterny plan poszedł w piz.. xD