0

@mario199 O jakim DNA Barcy piszesz? Ono odeszło wraz z Xavim i Iniestą.

2

Plus tego transferu to przynajmniej wszystkie mecze Barcy będą w TVP hehe

0

Niby fajnie że kupimy prawdziwego snajpera i to polaka, tylko przeraża kwota (został mu tylko rok kontraktu więc nie wiem czy nie lepiej było by dogadać się w styczniu).

1

@GucioH Tylko, że Komar zgodził się na znaczną redukcję. A De Jong nic nadzwyczajnego nie pokazał, że tyle siana zarabia. Za jego pobory można opłacić trzech pomocników.

0

@Emerald Mądrego warto posłuchać.

1

@DzizuSS Może ta druga odpowiedź jest bliższa prawdy.

2

@Pinokio Pewnie zapomniał, że kontrakt mu się skończył xD

1

@Firestone No niestety żeby nie skończyło się tak jak z Cou. Posiedzi do końca kontraktu i za free odejdzie.

2

@JarekS ale sprzedali nam po taniości Ferrnana hehe

0

@kamilo15 chyba drożej, bo i tak trzeba było by im wypłacić kasę za kontrakt a i pewnie mogli by klub skarżyć.

1

@Korti1921 Laporta gada co chcesz usłyszeć. Leo też na bank miał zostać.

0

@prodigy może na wypożyczeniu zacznie grać?

1

@arasz1819 Jakby zarabiał tyle co Pedri nie było by tematu. Niestety Holender jest zbyt drogi w utrzymaniu w stosunku do swej gry.

0

@Kondziubarca hehe jeden rabin powie tak drugi rabin powie nie xD

0

@Malibu To Lewandowski jest graczem Barcelony? Coś chyba przeoczyłem.

6

@Mroziu Arda Turan?

2

Gargamel wraca na stare śmieci. Idealne miejsce dla niego.

0

@siara10 Chyba nic, Materace opłacają pensję.

0

@KibicBarcy84 chce dużo kasy a jest trochę przereklamowany i najlepsze lata ma za sobą.

1

Hiszpania biednieje to i kluby podupadają.

0

@dzefrej234 Sprowokował karnego a teraz się dziwi hehe

0

@Crystal37 i żydzimy na jego kontrakt...

0

@Gaz Jeszcze nie dajemy tyle więc nie narzekajmy.

1

@TylkoBarca7273 może Nico na defa się nada tylko trzeba dać mu szansę

1

@Crema Catalunya chyba już takie coś było xD

1

@4Fabregas4 No nie wiem Gargamel zbierał oklep tradycynjie w LM ale majstra zgarniał.

1

No to sobie trochę poczeka xD

1

Po prostu trzeba częściej grać z Eintrachtem xD

1

@JarekS Mądrego i warto posłuchać. Niestety z Neto wyszliśmy jak Zabłocki na mydle.

0

@marcinK0000 Neto nie chce odchodzić więc cały Twój misterny plan poszedł w piz.. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?