0

To jest najlepsze '' wypożyczenie z opcją kupna Francisco Trincão.'' Więc lepiej niech młody zostanie może przyda się Generałowi.

0

@Firestone nie podpisał czasami przed otwarciem okienka?

0

@kinioo hehe i jeszcze Alves odszedł.

0

Niech młody podpisze ten kontrakt to przynajmniej jakiś pozytyw będzie w tym oknie transferowym.

0

@panczo nie wiem czy stać nas na jego pensję hehe

10

Hehe Roberto leoszy od Alvesa. Lapcio wciela się w Bartka...

1

@MarioVeB! Chyba dla kibica Realu

0

Jprd tyle w tym temacie można powiedzieć...

0

@sokot 80 mln i powodzenia możemy życzyć.

0

@zibiku Podobno dwa by opłacił.

1

Lapcio kompromituje się, jak można takiemu zawodnikowi przedłużać kontrakt. Gość zarabia jak gwiazda a poziomem pasuje do Levante albo innego Cadizu. Powinni podziękować za bramkę z PSG, za rajd z Realem i papa.

0

@MrCental może i racja, tylko Komar więcej nie grał już grał. A jak grał niby robił wiatr tyło, coś kiepsko celował.

0

Każdy by wolał iść na emeryturę do słonecznej Barcelony jeśli by miał taką możliwość.

0

@Lucassito Może de Jona i Ferrana?

0

@Jon_Snow Bo Perez nie jest debilem jak Bartek i potrafi sprzedawać odpady.

0

@MatiSh Gavi nie podpisał jeszcze kontraktu...

0

@emjot Alves ma chyba najniższą tygodniówkę w lidze więc nie narzekaj na niego.

3

W końcu Luuk gra głową lepiej od Neymara hehe

1

@Sttrikerr Barcelona to teraz słabiutka, nie wiedzieć czemu nasi młodzi lepiej grają w reprezentacji.

0

@LatajacyHolender serio wierzyłeś, że on był w top 3 pomocników ligi włoskiej?

2

Można go lubić albo i nie ale z racjonalnego punktu widzenia trzeba chłopaka sprzedać. Jeśli ktoś za 80+ to trzeba oddać z pocałowaniem ręki. Niestety wydaliśmy na niego sporo siana, zarabia krocie a jego dobre mecze to można policzyć na palcach jednej ręki.

0

@MamerTponad100 chyba później odejdzie za free

1

@Bogan Chyba wymianie, Dest jest młody i się przy Xavim rozkręci tylko musi nabrać zdrowia.

0

@MrCental Chelsea czasem nie jest sprzedana?

0

@cules100pro Ja bardziej żałowałem odejście Thiago.

1

Niemożliwe..........

0

Jak dla nich to mamy cenę promocyjną plus 50%

0

@Yoshi94 ale bezgłowy jeździec silny przecież był, wielu ludzi pokonał. xD

0

Jeszcze niech mu dadzą premie za podpis hehe

0

@Dojt Sam sobie zaprzeczasz. Nie ma prawego topowego obrońcy teraz na rynku więc kogo chcesz na PO?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?